Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

selam arkadaslar saniyenin duasini bende bitirdim...
ALLAH KABUL ETSIN(AMIN):nazar:

ınsallah en kısa zamanda bebıslerımızı kucagımıza alırız canm bnde yakınım umranıyeye gıttıgın ve olumlu sonuc aldıgın doktorun ısmını adresını felan banada verırımısın belkı banada bı faydası olur...!
Tabiki veririm ama gitmeme gerek kalmadi yalniz daha once kalamis tup bebek merkezine gitmistim ilgilerinden cok memnun kalmistim istersen bi dene cnm bana da antalyadaki doktorum tavsiye etmisti.....benim kirmizilar geldi hastahaneye gitmeme gerek kalmadi:KK43:(((((((:-)5::KK5:

Selam kızlar,

bende varım, bende geldim.. Dualara benimde ihtiyacım çok var :KK43: 2 senedir bebek isteyip bir türlü kavuşamayanlardanım.. şu an regli dönemimdeyim, yüzden 41 yasine katılamıyorum. ancak perşembe günü itibari ile dualarınıza katılabilirim..

Peki sizin ettiğiniz dualara beni de ekler misiniz ?

bu arada 2010 temmuz ayında bir düşüğüm var:KK43: annesine babasına vatanına hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, nur yüzlü bir evlat olsun istiyorum...

Rabbim dualarımızı kabul etsin...
Hosgeldin cnm aramiza..........

S.A

İbni-Ömer'den (r.a.) yapılan rivayetde Resûlüllah (S.A.V.) şöyle buyurmuştur:
"En çabuk kabul edilen duâ, müminin mümine duâsıdır"
Tirmİzî Ebû Dâvud Buhârî, el-Edebül-Müfred

Cenab-ı Rabbül Alemin Hz. Musa’ya:

“Ya Musa bana günahsız bir ağızla dua et!” diye buyurdu.

Musa (a.s.):“Yarabbi bende öyle bir ağız yok ki, sana nasıl günahsız bir ağızla dua edeyim,” dedi.

Bunu üzerine Allah’ü Teala:

“Başkalarının ağzıyla dua et çünkü sen başkalarının ağzıyla günah işlemiş olmazsın, öyle hareket et ki diğer insanlar gece gündüz sana dua etsinler. Veya kendi ağzını temizle, Allah’ın (c.c) adı temizdir onu zikrederken ağız temizlenir,” buyurdu.

Ben de sizlerden şubat ayının 18 ve 19 unda gerçekleşecek memurluğum için olacak olan sınavımda başarı gösterebilmek için dua istiyorum arkadaşlarım . . .
ki bu sınav heyecanın ve telaşın çok üst düzeyde hüküm sürdüğü bir sınav eğer Allah izin verir heyecanımı yener sınavımı başarıyla verirsem oldukça uzun süredir beklediğim memuriyetim için önemli bir kapı açılmış olacak önümde . . .
Bu nedenle sizlerden dualarınızda benim içinde İnşAllah demenizi istiyor Allahtan tüm dualarınızı kabul etmesini diliyorum .
Amin .

sedaaaaaaaaaaaaa nerelerdesin kkkkkkkkkkkııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzzzz:KK4:
pazar keyfi mi yapıyon yooosammm bensiz:KK53:
bak bi arkadaş buldum size ÖZLEMK
onu da listeye ekleyelim sedoşum:KK14:
41 yasine ne zaman başlıyoruz:26:
Kizlar ben diyorum ki sali gunu baslayalim toplanan kisilere bakalim yarin aksama netlestirir sali gunu baslar cuma bitiririz allahin izniyle

Cnm yaaaaa adet oldum sancidan oluyorum ancak gelebildim ya bu arada bizim duamizdan 246 tane eksigimiz var paylasmak isteyen arkadaslarimiza dagitalim artik bitirelim kizlar olurmu tatlislar:KK54:

Kizlar ben diyorum ki sali gunu baslayalim toplanan kisilere bakalim yarin aksama netlestirir sali gunu baslar cuma bitiririz allahin izniyle

Cnm yaaaaa adet oldum sancidan oluyorum ancak gelebildim ya bu arada bizim duamizdan 246 tane eksigimiz var paylasmak isteyen arkadaslarimiza dagitalim artik bitirelim kizlar olurmu tatlislar:KK54:

o zaman ben 100 tanesini aldım tatlım akşama bitmiş olur:KK54:

kızlar ben 46 taneyi de okudum toplamda 146 tane okumuş oldum gülenkalp isimli arkadaşımızın yerine

simdi okudum bitti canim :KK34:

yalniz merak ettimde dualari okurken basimizi örtmeden okusak birsey olurmu:26:
ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN)

olmaz diye biliyorum canım ben netten bi yazı buldum :126:

abdesti yokken ve başı açıkken dua etmek, hadis okumak ve Kurana dokunmadan ayet ve sure okumak caizdir Ayakta, otururken, yürürken ve yatarken dua ve Kuran okumak da caizdir Ayrıca çocuk emzirirken de Kuran okunabilir

olmaz diye biliyorum canım ben netten bi yazı buldum :126:

abdesti yokken ve başı açıkken dua etmek, hadis okumak ve Kurana dokunmadan ayet ve sure okumak caizdir Ayakta, otururken, yürürken ve yatarken dua ve Kuran okumak da caizdir Ayrıca çocuk emzirirken de Kuran okunabilir

sagol canim...ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

slm kizlar ben geldim anca gelebildim kizlar yaaa cuma gunu tr ye geliyoruz kosusturmaca birde ustune adet oldum hic bakamadim buralara ne var ne yok kizlar nasilsiniz ????

arkadaşlar bende katılmak istiyorum aranıza benide alırmısınız 41 yasin olsun diğer dularınız olsun bende okumak dua etmek isterim.
yorumları okuduğum kadarıyla salatı tefriciye okuyorsunuz sanırım kaç kere okuyorsunuz bunları rica etsem biri beni bilgilendirebilir mi?

hoşbuldum.. :)

bende dualarınıza yarın katılabilirim.ama kimin için ne okunacak bana bilgi verin
canim ben yarin aksama baslariz diye dusunuyorum gercekten okuyabilecek arkadaslar icin sirayla 41 tane mesela 5 kisiysek eger hepimiz paylasip bir kisin icin okuyacagiz daha sonrada diger kisi icin listemiz kisitli olacak en fazla 5 -6 kisi almayi dusunuyorum cok kalabalik olunca karisiyor kimisi birakip gidiyor kimisi okumuyor bide haber vermiyor gercekten okumak isteyen ve devam edecek arkadaslar ariyoruz canim o yuzden ...

X