Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

iyilik canım seni sormalı. biz bıraktığın gibiyiz hala.
kızlar bu arada 3 şubat yani cuma günü hem hayırlı olan gün hem de mevlid kandili yani peygamber efendimiz Hz. Muhammed'in doğum günü.. bugünde de bol bol salavat okuyabiliriz. daha hayırlı olur hem. illa 4444 olacak değil okuyabildiğimiz kadar okuyalım sonra dua edelim ne dersiniz. sedacım sen o gün Türkiye'ye geleceğinden meşkul ve yorgun olabilirsin. kısa olan salavatlardan okuyalım ne dersiniz?

hosgeldin canim salat-i tefriciyemiz bitti biz artik 41 yasine baslicaz 5 kisilik grup olusturup baslamayi dusunuyoruz sonuna kadar devam edersin degil mi? mesela gunde 6-7 tane okumamiz lazim herkes icin tek tek okuyacagiz bakalim arkadaslar gelsin hele bir toplanalim baglantida kal bugun yarin sonuc belli olur canim,,,

hoşbulduk canım tamam sonuna kadar devam ederim.

hic onemli degil canim ucakta yine okurum katilirim size hele hele boyle mubarek bir gunde kuran a da katilirim salat-i tefriciyeyede katilirim o zaman sadece salat-i tefriciyeye baslayalim yarin toplanan arkadaslarla sadece ama sadece efendimiz peygamberimiz icin okuyalim karsiliksiz ve cumaya kadar bitirip ona hediye edelim cuma gunude ayni arkadaslarimizla 41 yasini paylasalim ve bitirelim ne dersiniz bizim kizlarada ulasalim olmaz mi ne diyorsun tatlim,,,,

merhaba canlarım nasılsınız daha ancak girebiliyorum düğün bitti Allah mutlu etsin hepimizii

dualarımız kabul olsun inşAllah 41 yasine mi başlıcaksınız ben arapça okumayı bilmiyorum latincesinden olur mu ki birde ben calısıyorum günde 3 tane okuyabiliirim bunlara rağmen benide aranıza alabilirmisiniz

yalnız bir şey daha sorucam ben arapça bilmiyorum türkçesinden okusam olur mu yasini bir mahsuru var mı acaba?

hosgeldin canim tabiki aliriz canim seni biliyoruz okuyorsunda tatlim sonuna kadar almazmiyiz hic sen nasilsin neler yapiyporsun???yarin aksam burda ol tatlim liste yapip paylastiralim ,,,sana sadece 3 tane yazarim ok???

yalnız bir şey daha sorucam ben arapça bilmiyorum türkçesinden okusam olur mu yasini bir mahsuru var mı acaba?
bende bilmiyorum canim onemli olan niyettir bende latincesini okuyorum zaten cunki bilmiyorum ama en kisa zamanda ogrenmeyi istiyorum )))))

uyar canım. sen yine listeyi hazırla paylaşımları yap. biz ona göre hareket ederiz her daim.

bende bilmiyorum canim onemli olan niyettir bende latincesini okuyorum zaten cunki bilmiyorum ama en kisa zamanda ogrenmeyi istiyorum )))))
selam mervecim nasilsin ozledim vallahi hepinizi 2 gun uzak kaldim ozledim hemen yeni bir etkinlik planliyoruz var misin canim??????

selam mervecim nasilsin ozledim vallahi hepinizi 2 gun uzak kaldim ozledim hemen yeni bir etkinlik planliyoruz var misin canim??????

Aleykümselam canım:)sorma bende giremiyorum kaç günden beri kayınvalidem bizde
Şimdi 5 dakikalığına girdim
Her zaman varım canım tabiki Allah'ın izniyle
Sen nasılsın iyi misin tatlım görüşmeyeli

Kızlar iyi akşamlar Yasin-i Şerif okunacak mı?
evet canim okunacak ama biz ne dusunduk bu cuma gunu kandilmis bende az once saniyeden ogrendim salati tefriciye okusak once mesela 2500 tane filan yada cumaya kadar kim ne kadar okuyabilirse bu sefer dilek icin degil peygamber efendimiz icin sadece cuma gunu bagislasak, cuma gunu ayrica da 41 yasini tamamlasak nasil olur sen ne dusunuyorsun tatlim,,,,

iyiyim allaha sukur canim ne olsun gelen giden hazirlik derken birde adet oldum gelemedim 2 gundur ...

4 kisi biz variz canim iki tanede yeni arkadasimiz var ben diyorum yarina kadar bekleyelim yarin belki onceki arkadaslarimizda gelir gorenler katilmak ister yarin aksam ben yine listeyi yaparim ne diyorsunuz kislar...

Tatlım Salat-ı tefriciye okuyamam ama Yasin-i Şerif okuyabilirim bana şimdiden yazsan ne kadar okuyacağımı
Misafir var ya giremiyorum nete

hosgeldin canim tabiki aliriz canim seni biliyoruz okuyorsunda tatlim sonuna kadar almazmiyiz hic sen nasilsin neler yapiyporsun???yarin aksam burda ol tatlim liste yapip paylastiralim ,,,sana sadece 3 tane yazarim ok???

hamd olsun tatlım iyi sayılır. Bu aydan bebiş anlamında hiç umudum yok düğündü kınaydı misafirdi derken önemli günlerde hiç çalışma yapamadık.. erkekler nedense konu bu olunca otomatiğe baglıyor mantıgıyla kaçıyorlar. Çabalamadan nasıl olcak ki of of psikolojım bozuldu ağlamak istiyorum :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…