Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

allah gunahlarıın bagılasın mekanı cennet olsun ıste yaslı hasta olunca allah acıdı cektırmedı dıosun ama bolesıı verende alanda rabbım gerıde kalanlara sabır ve saglık versın

Kızlar çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Allah canı gönülden isteyince kabul ediyor duasını insanın.
Allahım gönüllerinizdeki dileği hayırlısıyla kabul etsin inş.

amin ,inşallah hepimizin güzel duaları kabul olsun...:Saruboceq:

çok güzel herkesin birbiri için dua etmesi.Allah hepinizin dualarını kabul etsin kızlar.ben sadece sağlık ve huzur istiyorum.hem kendim hem sevdiklerim için.bi de hayatta çok istediğim bişi var 2 tane hayırlısıyla oğlum olsun.ben babasız büyüdüm.bi abim ya da erkek kardeşim de olmadı.evet rabbim bize sıkıntı çektirmedi hep imdadımıza yetişti ama ben kendim ve kızlarım için iki tane hayırlısıyla erkek evlat istiyorum.benim için de dua ederseniz sevinirim

Allah rahmet eylesin.otopsi sonucunu bize bildirirsen sevinirim canım.ne olursa olsun suçlular cezasını çekmeli.benim ilk doğumum da çok zor olmuştu.yalnız zaman aşımı diye bişi var.sanırım altı ay içinde dava açılması gerekiyodu.ben kaçırdım.siz peşini bırakmayın

of canım ya gerçekten çok üzüldüm.içim katıldı okurken.allah sabır versizn size..rabbim mekanını cennet etsin.

nursunaz Rabbim dualarını kabul etsin... Çarşamda sabahtan listeyi açıyoruz o zaman tekrardan duanı listeye eklersen çok iyi olur.

Allah rahmet eylesin.otopsi sonucunu bize bildirirsen sevinirim canım.ne olursa olsun suçlular cezasını çekmeli.benim ilk doğumum da çok zor olmuştu.yalnız zaman aşımı diye bişi var.sanırım altı ay içinde dava açılması gerekiyodu.ben kaçırdım.siz peşini bırakmayın

rabbim hepinizdende razı olsun beni yanlız bırakmadınız rabbim böyle kötü bi acıyı kimseye yaşatmasın otopsi sonucunu bekliyoruz :KK43: gelince mutlaka yazıcam buraya inş geçikmeyiz cnm ya zaten doktoru şikayet etmiş ölen halamın kızının eşi şuan hiç bi yere çıkamıyo yoksa emekli olup bu şehri terkedicekmiş :KK43:(( alma mazlumun ahını çekersn aheste aheste benim halam ve kızı çok cahildiler cahil die kullandılar allah bilsin yaptıklarını ıslah etsin :KK43:(((

Arkadaşlar kenzul arş duasını regl olduğumuz zamanda okuyabilirmiyiz.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim..

Arkadaşlar kenzul arş duasını regl olduğumuz zamanda okuyabilirmiyiz.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim..

Kenzül Arş duası hem Kuranı kerimden hem de hadislerden alıntılar yapıyormuş yakamozcum..Kurandan alıntılar yapması sebebiyle, bence okuma regl dönemindeyken.....tabi sadece dua edebilirsin...Allah kabul etsin....sevgiler ..a.s.

Kenzül Arş duası hem Kuranı kerimden hem de hadislerden alıntılar yapıyormuş yakamozcum..Kurandan alıntılar yapması sebebiyle, bence okuma regl dönemindeyken.....tabi sadece dua edebilirsin...Allah kabul etsin....sevgiler ..a.s.

aaaayy ben dua olduğu için okuyordum hep ama ya :çok üzgünüm:
bunu iyice bi araştırayım bari.

listeyi salı gününden başlamayı deneyelim mi arkadaşlar?
listemiz çoğalsın diye ne dersiniz

tamam lady cim başlayalım inş daha çok kişi katılır.
başa kendini yaz senin için zor bi hafta geçti çünkü. banada yine nişanlımın işlerinin düzelmesi ve hayırlısıyla istanbulda ikamet etmemizi yaz

ladyimmm nasılsınn ne haldesin?
umarım herşey en kısa zamanda yoluna girer
Rabbim zorda olanlara yardım etsin feraha refaha çıkartsın inşallah
listeyi yapmaya daha erken başlarsak dediğiniz gibi daha kalabalık olabiliriz
bir de böyle denesek ya Burcucumm?
bende yaparım listeyi sorun değil yerimseniben
eşimin işleri iyiye gider diye bekliyorum ama her hafta daha da kötüye gidiyor
merak ediyorum sonumuzu :çok üzgünüm:

Tanrıçam tamam doğru söylüyorsunuz bugünden başlayalım...

Benim duamlar ilk listeyi oluşturuyorum, devamını getirin sizde...

ARKADAŞLAR, LİSTEMİZİN SON HALİ AŞAĞIDADIR... DUASINI EKLEMEK İSTEYENLER LİSTEYİ KOPYALAYARAK EN ALTA RUMUZLARINI VE DUALARINI EKLEYEBİLİRLER..
ALLAH KABUL ETSİN...

1- Burcums...... Babacığımın ruhu için, maddi sıkıntılarımızın gitmesine ve hayırlı bir iş bulmam için.

Son düzenleme:
*********Kızlar pardon kahvekolik ve Lady'nin mesajına bakmadan direk Tanrıçanın mesajı doğrultusunda listeyi açtım, sizde ekleyin dualarını gerekirse sıralamayı değiştiririz... *******

tamam lady cim başlayalım inş daha çok kişi katılır.
başa kendini yaz senin için zor bi hafta geçti çünkü. banada yine nişanlımın işlerinin düzelmesi ve hayırlısıyla istanbulda ikamet etmemizi yaz

önemli değil başı sonu canım neticede hepimize dua edilecek
ben katılamıyacağım hem reglim hem şehir dışına yolculukta olacağım benneyaptımki

ladyimmm nasılsınn ne haldesin?
umarım herşey en kısa zamanda yoluna girer
Rabbim zorda olanlara yardım etsin feraha refaha çıkartsın inşallah
listeyi yapmaya daha erken başlarsak dediğiniz gibi daha kalabalık olabiliriz
bir de böyle denesek ya Burcucumm?
bende yaparım listeyi sorun değil yerimseniben
eşimin işleri iyiye gider diye bekliyorum ama her hafta daha da kötüye gidiyor
merak ediyorum sonumuzu :çok üzgünüm:

perişanım çok özledim eşimi senağlama
hala bi değişiklik yok :1no2:
babası hala evde ben gittiğim halde yuvanız bozulmasın gelsin demedi
dualarınıza ihtiyacım olucak ben katılamıcam ama hakkınızı helal edin gercekten dualarınıza ihtiyacım var

*********Kızlar pardon kahvekolik ve Lady'nin mesajına bakmadan direk Tanrıçanın mesajı doğrultusunda listeyi açtım, sizde ekleyin dualarını gerekirse sıralamayı değiştiririz... *******

hiç önemli değil bebem :1hug:

aaaayy ben dua olduğu için okuyordum hep ama ya :çok üzgünüm:
bunu iyice bi araştırayım bari.

ben de merak ettim , bir kaç kaynak karıştırdım...Kuranı Kerimle hadisi bir araya getirdiği için , ayet geçtiği yazıyor..dolayısıyla öyle bir şey yazdım....inşallah doğru bilgi vermişimdir...daha bilgili arkadaşlar yanlışım varsa lütfen düzeltin ....:asigim:

Son düzenleme:
X