Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

canim arkadaslarim bademim ve rapunzelim bir an önce yeniden meleklerine kavussunlar..duygum ve sabirsizimin asilamalari tutmus olsun...yagmurcum,narenim,hürremim ve diger tüm hamile arkadaslarim meleklerini saglicakla kucaklarina alsinlar..ve bekleyen arkadaslarla beraber bende hayirlarla bebegime kavusayimmm...hergün bunlar icin dua ediyorum..Rabbim herkesin dualarini kabul etsin

aminn ..inşallahh büün dualarınız kabul olsun sizinde...:nazar:

teşekkür ederim evimde huzur sağlık borçlarımızı hayırlısı ile ödemek için bi yol istiyorum allahtan benim içinde dua ederseniz sevinirim allah hepimizin duasını kabul etsin:1hug:

canim arkadaslarim bademim ve rapunzelim bir an önce yeniden meleklerine kavussunlar..duygum ve sabirsizimin asilamalari tutmus olsun...yagmurcum,narenim,hürremim ve diger tüm hamile arkadaslarim meleklerini saglicakla kucaklarina alsinlar..ve bekleyen arkadaslarla beraber bende hayirlarla bebegime kavusayimmm...hergün bunlar icin dua ediyorum..Rabbim herkesin dualarini kabul etsin

ben listeme ekledim canım seni
inşallah hayırlısıyla kabul eder ALLAHım

teşekkür ederim evimde huzur sağlık borçlarımızı hayırlısı ile ödemek için bi yol istiyorum allahtan benim içinde dua ederseniz sevinirim allah hepimizin duasını kabul etsin:1hug:

canım senide listeme ekledim
ALLAHım hakkımızda hayırlısını nasip eder inşallah:Saruboceq
:

bende ekledim listeme ..Allah kabul eder inşallah... a.s.:nazar:

Şimdiden Allah kabul etsin dualarınızı...dualarında isimlerimizi dillendiren bütün arkadaşlardan Allah razı olsun
harlcumalarrr.gif

gffgfg.jpg

aminnnnnnn HERKESEEE HAYIRLI CUMALARR RABBİM ONA AÇILAN ELLERİMİZİ ONA EDİLEN DUALARIMIZI KABUL EYLESİN.. BENDE 2.30'U BEKLİYORUM RABBİME EL AÇMAK İÇİN NAMAZIMI KILIP DUAMII ETMEK İÇİNN HEPBERABER..

1-SivriBiber..................ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
2-Belinay Merve............babaannesine Allahtan rahmet dilicez.Babasına sabır ve güç isticez
3-umudum.....................günahlarımın affı için hayırlıysa sevdiğimin bana dönmesi değilse rabbimin tez zamanda onu unutturması birde bana yaptığı haksızlık için birazcık vizdanın sızlaması
4-lady34........................kayınpederiyle aynı evde oturmasınlar, anneannesi istanbuldan ev alabilsin yakınımızda olsun ,eşi maaşını alabilsin borç ve sıkıntılardan kurtulsun,eşi ile mutlu olsun huzuru bozulmasın,huzurunu bozanları Allah sorsun..Rabbim Kötü insanları uzak tutsun bizden
5-yasemin-66.................sağlıkla bebek dünyaya getirsin ve anne olsun , bir ev sahibi olsun...kocasıyla huzurunu kimse bozamasın...
6-derin55......................maddi olarak rahatlamak ve burdan kampüse gitmemizi istiyorum eşim doktora yapıyor doktoradan önce gitmek istiyorum!
7-Burcums...................Babacığımın ruhuna ve maddi olarak rahatlamak istiyorum...
8-Sevgi Kelebeği.......Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş kapısı tez zamanda evimize huzur istiyorum...
9-esramm82... hayırlısıyla sağlıklı bebeğim olsun istiyorum
10-toredo...Babacığımın ruhuna Peygamber (S.A.V.)şefaiti için dua istiyorum.Birde TAZ'ın ortaya çıkması için..
11-murgizin annesi..... allahım ablamın kızı en kısa zamanda sağlığına kavuşsun illet hastalıktan kurtulsun
12-PasaklıMinikTanrıça......Hayırlısı ile işlerimiz yolunda gitsin, maddi sıkıntılarımızdan kurtulalım yuvamız huzur ve mutlulukla dolsun
13- BUZDEVRi...........bütün ailem ve sevdiklerim için sağlıklı,hayırlı bir hayat ve ablam için tez zamanda sağlıklı bir bebek, kendim için Allah'tan işim ile ilgili beni doğru yollara yöneltsin inşallah .
14-Gülpembe1984.......tüm insanlar için saglıklı bir hayat,işleri sorunsuz,ben ve sevdiğimin işleri iyi olsun ALLAHım sen bizi tez zamanda kavustur,tüm yuva kurcaklara ALLAHım yardım etsin saglıklı huzur mutluluk dolu bir yasam istiyorum ailem,sevdiğimle ,sevdiklerimle beraber
15-kahvekolik.....nişanlısının işleri düzelsin ve evlenince hayırlısıyla istanbulda ikamet etsinler.
16-arnavutgüzeli84......Hayırlı,Sağlıklı bir evlat diliyorum RABBİMDEN ..anne olmak istiyorum tez zamanda..
17-Lostsun....Maddi sorunlarımız geçsin inşallah..mutluluk ve huzur için...
18-Cubuk Kraker.......Eşinin iş bulması için okuyacağız..KIsa zaman maddi sıkıntılarını gitmesi için
19-Liva_.........en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğime kavuşmak istiyorum ve bedelli askerliğin çıkmasını istiyorum.....
20-atalay-ugur...babamın saglıgına kavuşması ve ona bakan annecigimin hasta olmaması güçlü olmasını Alah'ımdan istiyorum.....
21-tramissu1986 ...........bu ay aşılamamın hayırlısıyla tutması yanı bebiş için bide mahkemiz war onu kazanmak
22-26eser26...........bebek için
23_nazli87...........benim içinde sınavlarım iyi geçmesini dileyin ve huzur,mutululuk,sağlık ve aşk
24-yakamoz82......eşim hayırlı bir şekilde sınavlarını kazansın daha sonrada hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin rabbim
25-monaferaa.......eşim hayırlı bir şekilde askerliğini yapıp gelsin. Rabbim kızkardeşime hayırlı sağlıklı bir evlat versin..tüp bebek için gidiyor nolur çok dua edin kızlar.. sağlık sıhhat huzur ve helalinden bir ev..
26-gÖKYÜZÜNDE DANS: Eşi bir an önce hayırlısıyla iş bulsun sıkıntıları sona ersin,huzurlu bir evi olsun

kızlar kalktım teheccüd namazıı kıldım yasinimi okudum kenzül ars duasını okudum ve dualarımı ettimm RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAHH:Saruboceq:HERKESE HAYIRLI CUMALAR

Duamı ettim arkadaşlar regl dönemimdeyim sadece dua ettim.Allah kabul etsin inşallah..

Allah kabul etsin inşallah, bende hepimizin ismini dillendirdim dün gece neler isiorsanız söyledim ...inşallah hepimizin duaları kabul olur...

Bende dua edenlere dua edeyim şimdi
Allah hepinizden razı olsun inş.
Bu yaptığınız güzel davranışın karşılığını hem bu dünyada hem öbür dünyada Rabbim kat kat versin.. a.s.

Son düzenleme:
günaydın hepinize arkadaşlarım..bende akşam 23,30 da duamı ettim..rabbim kabul eder inşallah..tüm dua edenlereden razı olsun :)))

Size bire teşekkür borçluyum ...
ben ilk hafta katılmıştım dua listenize ondan sonra katılmadım benim duam hayırlısıyla bir bebek sahibi olmaktı ve ben hamileyim .Biliyorum dualarınızda vesile oldu tüm dua eden arkadaşlardan allah razı olsun Allah tüm dualarınızı kabul etsin inşallah .

Arkadaslar dualarımı ettim gece hepimiz için inşallah rabbim dualarımızı kabul eder,tez vakitte herkesin duası kabul olur amin

ben ilk hafta katılmıştım dua listenize ondan sonra katılmadım benim duam hayırlısıyla bir bebek sahibi olmaktı ve ben hamileyim .Biliyorum dualarınızda vesile oldu tüm dua eden arkadaşlardan allah razı olsun Allah tüm dualarınızı kabul etsin inşallah .
hayırlı olsun çok sevindim

Günaydın arkadaşlar,

Gece namazımı kılıp duamı ettim çok şükür... Sevgili toredo'nun babasına, belinay'ın babannesi ve dededine ve canım babacığımın ruhuna da Yasin okudum... Allah hepimizin dualarını kabul eder İNŞALLAH... Bu arada namazdan sonra uyuduğumda yine babamı gördüm rüyamda çok ŞÜKÜR...

pembeinci:

amin inşş...
hayırlı olsun bebişiniz, :emir_bebek: ne güzel bi haber

X