Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

canim yaaa ben turkce yani latincesini okuyacagim bilmiyorum bende burda daha yeni basladim kuran kursuna rabbim kabul eder insallah olsun canim yavas oku hic sorun degil onemli olan niyettir insallah allah dualarimizi kabul eder......

amin inşallah canım. olmadı youtube'tan dinleyip latincesinden bir kereliğine takip ederiz farklı bir okunuştaysa o kelimenin yanına not düşeriz. bu arada hepimize 2 defa okumak düşer aynı sayıyla devam edecek olursak ortalama.. Allah'ımızın kelamıyla dua etmek daha da iyi.. inş en kısa zamanda tekrardan toplanırız

insallah canim yaa peygamber efendimize ne kadar dua eder onu nekadar anarsak ve araci yaparsak elbetteki allah dualarimizi kabule der diye dusunuyorum allah asla acilan elleri geri cevirmez hayirlisi hakkimizda tatlim

yaaa bu arada bizim kizlar nerede nereye kayboldular canim senin haberin var mi??? bak sennnnn bugun cumartesi yaa kimsecikler kalmamis...:)))))))))))

insallah canim yaa peygamber efendimize ne kadar dua eder onu nekadar anarsak ve araci yaparsak elbetteki allah dualarimizi kabule der diye dusunuyorum allah asla acilan elleri geri cevirmez hayirlisi hakkimizda tatlim

hayırlısı güzel arkadaşım.. Rabbim evlat hasretiyle yanan kardeşlerimize eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda.. evinizde, sizi çılgına çevirecek bebek ağlamaları çınlatsın.. ikiz bebeleriniz olsun.. uykuya hasret kalın inş (beddua mı ettim dua mı çözemedim ama siz mesajı almışsıızdır )

Allah'ım herkesin gönlüne göre versin hayırlısıyla.
(AMİN)

Rabbimin yardımına muhtacız her nefes.

DOGRU SOZE NE DENIR CANIM MEN MESAJINI DUA OLARAK ALIYORUM VE KOCAMAN BIR AMIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNN DIYORUM CANIMMM

BU RESMIDE KAPAK OLARAK KITLIYORUM BU ARADA BEN HALA ADET OLMADIM 12 GUN GECTI BENDE ANLAMADIM YAAAA

[sıze=2]s aleykum canım..sızın ıcın hangısı uygunsa ben hepsıne uyarım...bn 3 yıldır ugrasıyorum cıkolata kıstı amelıyatı oldum sol yumurtalıgım laındı dr olur bekle dıyo ama nereye kadar adam akıllı bı dr bulup en azından sorun ne onu ogrenmek ıstyorum
bu arada ıstanbul anadolu yakasındanım yasım 33.....senın neden olmuyo bebsın canm
[/sıze]

ayy cok uzuldum canim yaaa allahtan hayirlisi cok buyuk gecmis olsun insan evli ve cocuksuz olunca cok bos oluyor ev bekarliktan pek bir farkin olmuyor cok zor ama hakkimizda hayirlisi gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler diye bosuna soylememisler vardir elbet bizim icin bir bildigi bir plani....
offf yaaa bizide bu beklemeler olduruyor tatlim bende de esmdede hic bir sorun yok bizde ugrasiyoruz asilamada yaptirdik bende dusuk oldu 2 dusuk 1 tanede dis gebeligim var canim vallahi bizde anlamadik gitti...3 subatta istanbula geliyoruz umraniye tarafina esimin ailesi orda yasiyor ben aslen ingilterede yasiyorum burada hic dogru duzgun doktor yok canim insanlar allaha emanet yasiyorlar sacma sapan bir hayat var bakalim allahtan hayirlisi allah ne zaman verirse o zaman bebisimiz olucak sanirim dilerim allahtan hayirli olan zamanda hayirli birer evlat nasip eder bize ....benim yasimda 30 canim hala beklemedeyim bakalim....

kizlar ben saniyenin duasini bitirdim tatlislar cok rahatladim cok sukur bitti saniyecim tatlim allah kabul etsin allah hayirli uzun omur ve hayirli bir es yuva ve evlat versin tatlim ,,,, arkadaslar da bitirsinler duani toplariz tatlim ,,,

Kızlar Allah rızası için benim içinde dua edermisiniz bir yabancının duası daha çabuk kabul olurmuş yüce rabbim hepimizin gönlüne göre verir inşallah

ALLAHIM !!!!!Peygamberimizin Muhammed’in(SAV) Senden istediği bütün hayırlı şeyleri Senden isterim. O’nun(SAV) Sana sığındığı bütün kötü işlerden de Sana sığınırım. Yardım ancak Senden beklenir, dünya ve ahirette istenilecek şeye ulaştıracak Sensin. Hakimane tasarruf da ve kamil kuvvet de ancak Allah iledir. Kuvvet ve kudret ancak Allah’ın inayeti iledir.

ALLAHIM SEN OKUMUS OLDUGUMUZ SALAT-I TEFRICIYELERIMIZI ETMIS OLDUGUMUZ DUALARIMIZI PEYGAMBER EFENDIMIZIN(SAV) YUZU SUYU HURMETINE ONUN(SAV) NURLU YUZU SUYU HURMETINE' AASHABININ VE EHLI BEYT ININ YUZU SUYU HURMETINE SEN KABUL EYLE YARABBIM...

O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir.. SEN BIZLERINDE ONUN HURMETINE OKUMUS OLDUGUMUZ SALATI TEFRICIYELERI KABUL EYLE ALLAHIM VE SEN SANIYE ARKADASIMIZIN DILEKLERINI HAYIRLISIYLA KABUL EYLE YA RABBIL ALEMIN SEN ADILSIN, SEN , RAHMANSIN ,SEN RAHIMSIN,SEN KUDDUSSUN, SEN FETTAHSIN SEN HAKSIN , SEN HAYSIN SENIN BASLANGICIN VE SONUN YOKTUR EN BUYUKSUN BIR SIN TEKSIN SEN BIZIM RABBIMIZSIN DARA DUSTUGUMUZDE BIZI FERAHLATA GUNAHA GIRDIGIMIZDE BIZLERI AFFEDENSIN SEN ALLAHSIN YARATICIMIZSIN HER EKSIKLIKTEN MUNEZZEHSIN EN INCE AYRINTILARINA KADAR YARATMAYI BILENSIN ALLAHIM...

ARKADASIMIZ SANIYE NIYETINE OKUMUS OLDUGUMUZ SALAT-I TEFRICIYELERI IKI CIHAN SERVERI HAK ASIGI HAK DOSTU PEYGAMBER EFENDIMIZ MUHAMMED MUSTAFA (SAV) YUZU HURMETINE KABUL EYLE RABBIM BIZ DUAMIZI OKUDUK SENDEN BEKLIYORUZ BIZLERI BOS CEVIRME ALLAHIM SUPHESIZKI SEN HERSEYIN SAHIBISIN BOLLUK BEREKET SENDEDIR BIZLERIDE BOLLUK VE BEREKETINLE ONURLANDIR BIZLERI YUZ CEVIRDIGIN KULLARINDAN EYLEME ALLAHIM !!!!!

EL- FATIHA

ALLAH KABUL ETSIN ARKADASLAR EMINIM ALLAHA KI KABUL EDECEKTIR BIZLERI BOS CEVIRMEYECEKTIR RABBIM ALLAH DILEKLERIMIZI KABUL ETSIN SANIYECIM ALLAH KABUL ETSIN DIYORUM TEKRAR ALLAH BU DUAMIZA KATILAN HERKESTEN RAZI OLSUN KIZLAR ALLAHA EMANET OLUN YARIN GECE GORUSURUZ VE SANIRIM TOPLUCA OKUNAN DUAMIZDAN 246 ADET EKSIGIMIZ VAR YARIN AKSAMA KADAR GELARTIKTAN HABER GELMEZSE AKSAMA PAYLASIRIZ GORUSMEK UZERE ....

hayırlı sabahlar hanımlaaarrrrrr
ben saniye nin tefriciyesini debitirdim duamızı da yaptım
inşallah Rabbim gönlümüzdeki hayırlı dileklerimizi kabul eder(amin)

41 yasin için de ayarlama yapın ben okurum
eğer katılım az olursa yada okuyamayan olursa
ben yardımcı olurum
görüşürüz kıslar

ınsallah en kısa zamanda bebıslerımızı kucagımıza alırız canm bnde yakınım umranıyeye gıttıgın ve olumlu sonuc aldıgın doktorun ısmını adresını felan banada verırımısın belkı banada bı faydası olur...!

kizlar ben saniyenin duasini bitirdim tatlislar cok rahatladim cok sukur bitti saniyecim tatlim allah kabul etsin allah hayirli uzun omur ve hayirli bir es yuva ve evlat versin tatlim ,,,, arkadaslar da bitirsinler duani toplariz tatlim ,,,

amin. Allah razı olsun canım

Selam kızlar,

bende varım, bende geldim.. Dualara benimde ihtiyacım çok var 2 senedir bebek isteyip bir türlü kavuşamayanlardanım.. şu an regli dönemimdeyim, yüzden 41 yasine katılamıyorum. ancak perşembe günü itibari ile dualarınıza katılabilirim..

Peki sizin ettiğiniz dualara beni de ekler misiniz ?

bu arada 2010 temmuz ayında bir düşüğüm var annesine babasına vatanına hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, nur yüzlü bir evlat olsun istiyorum...

Rabbim dualarımızı kabul etsin...

Son düzenleme:
sedaaaaaaaaaaaaa nerelerdesin kkkkkkkkkkkııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzzzz
pazar keyfi mi yapıyon yooosammm bensiz
bak bi arkadaş buldum size ÖZLEMK
onu da listeye ekleyelim sedoşum
41 yasine ne zaman başlıyoruz:26:

sen kaç yaşındasın canım neden düştü bebeğin

sen kaç yaşındasın canım neden düştü bebeğin

29 olucam :)

aslında ilk baş sebebini bilmiyordum ama utangaçlığımı yenip doktora gittiğimde prolaktin hormonumun yüksek olduğunu ve bu sebepten dolayı düştüğünü öğrendim. onun tedavisini görüyorum şu anda..

anladım canım tsh,st3 ve st4 falan baktırdın mı onlar da düşük sebebi
gerçi dr gerekeni yapmıştır ama

anladım canım tsh,st3 ve st4 falan baktırdın mı onlar da düşük sebebi
gerçi dr gerekeni yapmıştır ama

evet evet hepsine bakıldı. prolaktin baya baya yüksekti onu düşürmeye çalışıyor ilaçla, birde pko var dedi ama çok önemsemedi. drek prolaktine yöneldi..

evet beni de ekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…