Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

25 yashindayim evliyim 2 senedir burdayim :) Senin akrabalar filan var mi yaninda benim kimsem yok :KK43:

bende senin gibi 2 sneye yaklasti 21 yasimdayim ...akrabalarim var vurda ama yinede yanlizim...:KK53:
ben cikiyorumm iyi geceler tekrar görüsürüz :KK3::KK3:

hic onemli degil canim yarin gece saat 11 de bitiririz zaman bende dogru duzgun okuyamadim ustelik bir arkadasimizda hic okuyamamis gripten onun yerinede birkac arkadas toplanir okuruz canim ayrica saniye nin duasida yarim kaldi onuda okumamiz lazim...sen yarin geceye bitirebilirsen iyi olur yoksa sana da yardimci olmaya calisiriz tatlimmm

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun...:KK34:

Kızlar ben duami bitirdim...
HEPİMİZİN DUASINI ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN)
ALLAH HEPIMIZIN GÖNLÜNE GÖRE VERSIN INSALLAH(AMIN)

kızlar ben tefriyecelerimi bitirdim...
allah kabul etsin inş...
rabbim gönlümüzden geçeni kabul eylesin inş :KK16::KK16::KK16:

amin.

Allah'ım salatlarımızı ve dualarımızı kabul etsin hepimizin inş.. hepimizden Rabbim razı olsun (amin)

Son düzenleme:
Selam kızlarr dualarımız kabul olsun inşallahh
Benim dıualarım da bitti haber vereyim dedimm

hosgeldiniz kizlar benim de dualarim bitti allah kabul etsin tatlislar gecmise bakalim kimler bitirmis kimlerin yarim kalmis :KK66:)))))

1- esmeralisa = SANIYE====246======okudu
2- moonsun88=AYSUN=====246
3-VCK =REMZIYE ========246======okudu
4- estalmus=ESRA========246
5- lamazı77=SAFIYE=======246=====okudu
6- merve02=MERVE=======246
7-bahar85=AYSEGUL======246======okudu
8-zeliha=ZELIHA=========246======okudu
9-canommmm=GULCAN====246======okudu
10-ceza83=AYSE========246
11-cemrem29=TUGBA=====246-=====okudu
12-zeyn77=ZEYNEP======246======okudu
13-tweety yteewt= SELIN =246======okudu
14-gulenkalp===========246
15-sedosumm= SEDA=====262======okudu
16-mood=gamze========246======gripten dolayi duamizi okuyamamistir
17-kend=GULCAN========246
18-gece_kusu=NERIMAN===246======okudu

Diger arkadaslardan haber bekleniyor

1- esmeralisa = SANIYE====246======okudu
2- moonsun88=AYSUN=====246======bu gece 11 de bitirecegini bildirmistir
3-VCK =REMZIYE ========246======okudu
4- estalmus=ESRA========246
5- lamazı77=SAFIYE=======246=====okudu
6- merve02=MERVE=======246
7-bahar85=AYSEGUL======246======okudu
8-zeliha=ZELIHA=========246======okudu
9-canommmm=GULCAN====246======okudu
10-ceza83=AYSE========246
11-cemrem29=TUGBA=====246-=====okudu
12-zeyn77=ZEYNEP======246======okudu
13-tweety yteewt= SELIN =246======okudu
14-gulenkalp===========246
15-sedosumm= SEDA=====262======okudu
16-mood=gamze========246======gulcan arkadasimiz yerine okumustur...(allah kendisinden razi olsun)
17-kend=GULCAN========246=====okudu
18-gece_kusu=NERIMAN===246======okudu

Diger arkadaslardan haber bekleniyor .... cevap alamadigimiz arkadaslarimizi yarin oglene kadar bekler durumu netlestirir ve kalanlari paylastiririm kizlar... hepinizden allah razi olsun insallah rabbim peygamber eendimiz(SAV) in yuzu suyu hurmetine dualarimizi kabul eder... Asla yalniz degiliz kizlar/

KIZLAR BU ARADA SANIYE ARKADASIMIZIN DUALARI EKSIKTI UNUTMADIM . YALNIZ BUGUN ESIMIN AKRABALARI BIZE GELIYORLAR BEN BAYAGI YOGUN OLUCAM EGER KUSURA BAKMAZSANIZ SANIYE ARKADASIMIZIN LISTESINI OKUMAYAN ARKADASLARDAN KALAN KISMI TEKRAR PAYLASTIRAYIM KIZLAR YARINDA ONU OKUR BITIRIRIZ EGER ISTERSENIZ YADA BENIM YERIME BR BASKA ARKADASTA YAPABILIR CUNKI BEN SIMDI CIKIYORUM... MISAFIRLERIM GELICEK GECE TURKIYE SAATIYLE 12:30 GIBI BURDA OLURUM KIZLAR ANCA GIDERLER :KK43:((( keske arada zaman farki olmasa

ve buarada yarin bittikten sonra isteyen arkadaslarla ayni liste okumak isteyenlerle okumaya devam edebiliriz yani yeni bir 4444 yada 41 tane yasin okuyabiliriz cunki ben bu duamiz bitince 41 yasin e baslamayi dusunuyorum belki dusundum yine grup olarak yine peygamber efendimiz(sav) icin yasin okuyabiliriz kizlar secim sizin yada ayrilmak isteyen arkadaslarimiz da olabilir bu duamizi ve saniye arkadasimizin duasini bitirelim kizlar isterseniz tekrar konusuruz......

:KK49::emir_bebek::nazar::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X