Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

Babana 3 ihlas 1 fatiha 1 ayatel kursi okudum canimm..Allah kabul etsinn...gunahlarini bagislasin..Cennetine kabul eylesinn..

Allah razı olsun arkadaşım
Rabbim hayır kapılarını sana ve sevdiklerine ve hepimize açsın inşallah
Rabbim hayırlı şifalar versin sana

arkadaslar bebeğimin olması ıcın nıyet ederek 500 yasin-i şeriif okutuyorum Allah rızası ıcın almak ısteyen varmı_?

1 yasin okudum
Allah sana ve evlat sahibi olmak isteyen herkese hayırlı, sağlıklı, imanlı, salih evlatlar nasip etsin inşallah
Rabbim kendine layık kul, peygamberimiz Hz Muhammed'e sav. layık ümmet, Said Nursiye layık talebe yapsın inşallah herkesin çocuklarını

madam cocosh
bazen aklıma gelince babana da dua ediyorum inşallah Rabbim tüm hastalara şifa veriri

Allah razı olsun arkadasım rabbım evlat ısteyen herkese nasip etsın ınsallahhh

okudum ben allah kabul etsin amin

kızlar bireysel konu açmak yasak olduğu için babam için açtığım topikler kapatıldı
ama ben babacımı yine rüyamda gördüm
onun için de dua eder misiniz
Allah razı olsun herkesten

baban iyi mi arkadaşım
akılıma geldikçe şifa diliyorum babana
inşallah bütün hastalara Rabbim hayırlı şifa versin

madam cocosh
bazen aklıma gelince babana da dua ediyorum inşallah Rabbim tüm hastalara şifa veriri
allah razı olsun canım çok şükür dualarla dualarımızla dahada iyi olucak...
bende senin baban için dua ediyorum
mekanı cennet olsun...

Kizlar ne olursunuz dua edin bana, cok duaya ihtiyacim var.. okadar kararsiz bir durumdayim, mutsuz olmak ve bir insanida mutsuz etmekten korkuyorum. ne olursunuz hakkimda en hayirlisi olmasi icin Rabbime dua edin benim icin.. Allah razi olsun hepinizden

3 İhlas,1 Fatiha,1 Ayet-el Kürsi okudum..Rabbim ulaştırsın inşaAllah

arkadaslar bebeğimin olması ıcın nıyet ederek 500 yasin-i şeriif okutuyorum Allah rızası ıcın almak ısteyen varmı_? herkese 1 tane dusuo

selam arkadaşlar nasılsınız
sizlerden bir ricam olacak biz bu ay tüpbebek tedavisine başlıycaz eşim ameliyat olacak sperm bulunursa tüpbebek tedavim devam edecek yoksa yarıda kalacak.sonucun iyi çıkması ve bebeğimin olması için salavatı tefriciye 41 meryem suresi ve 41 yasin suresi okumaya niyet ettim yetiştiremem diye sizden ufakta olsa yardımcı olmanızı rica edicem müsait olan arkadaşlarım Allah rızası için bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim dualarınıza çok ihtiyacım varduaların ayın 3ne kadar bitmesi lazım

Son düzenleme:

cnm sana 1 fatiha 3 ayetel kürsi okudum Rabbim dualrını kabul etsin hayırlı evlat versin amin

arkadaşlar merhaba 70.000 kelime-i tevhid niyetlendim bana yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden teşekkür ederim...

arkadaşlar merhaba 70.000 kelime-i tevhid niyetlendim bana yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden teşekkür ederim...

Nasıl yardımcı olabilirim? Niyetin neyse adını söyleyip okuyayım, kaç tane okuduğumu sana haber mi vereyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…