Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

Askititomsu cnm Allah senden de razi olsun. Valla annecime okurken kalbinden senin babanda geciyor hep. Adini bilmiyorum ama gonlumden gecirerek ruhuna okuyorum. Allah mekanlarini cennet eylesin. Yerlerinde huzur icinde olsunlar ins.
Amin amin

okudum canım bende rabbim kabul eylesin
mekanı cennet olsun
amiin...........

2,5 yıllık evliyim. Aşılama ve bir kere tüp bebek yaptırdım ancak tutmadı. 500 Yasin-i Şerif okut dediler. Benim için okur musunuz, çocuk sahibi olabilmem için. (

okudum arkadaşım.Allah kabul etsin.

o kadar iyisiniz ki, inşallah Rabbim bu iyiliğinizin karşılığını en güzel şekilde verir sizlere
inşallah Rabbim bu yaptığın iyilik için seni de aileni de salih kullarına dahil etsin ve bizi de
inşallah babam huzur bulmuştur, Rabbim günahlarını bağışlamıştır
Allah razı olsun
Allah bin kere razı olsun inşallah senden de sevdiklerinden de

Son düzenleme:
okudum canım bende rabbim kabul eylesin
mekanı cennet olsun
amiin...........

Allah razı olsun canım
Allah kabul etsin inşallah
bu iyilikleriniz o kadar değerli ki Allah hepinizden razı olsun inşallah, sizleri de sevdiklerinizi de bizleri de sevdiği kullara dahil etsin
çok teşekkürler

Askititomsu cnm Allah senden de razi olsun. Valla annecime okurken kalbinden senin babanda geciyor hep. Adini bilmiyorum ama gonlumden gecirerek ruhuna okuyorum. Allah mekanlarini cennet eylesin. Yerlerinde huzur icinde olsunlar ins.
Amin amin

Allah razı olsun
Allah annenin mekanını cennet etsin
okuduğun her harf için ruhuna binlerce sevap versin inşallah
babamın adı Hulusi
ben de okurken, hem peygamberimize ve ailesine hem tüm peygamberlerimize ve babam için Kuran okuyan herkesin ölmüşlerinin ruhuna ve tüm ölmüşlerin ruhuna diye de dua ediyorum
inşallah annen onların sevabını alıyordur
demek birbirimizin sevdikleri için habersizce dua ediyormuşuz, Rabbim günahlarını bağışlasın inşallah

2,5 yıllık evliyim. Aşılama ve bir kere tüp bebek yaptırdım ancak tutmadı. 500 Yasin-i Şerif okut dediler. Benim için okur musunuz, çocuk sahibi olabilmem için. (

bir yasin-i şerif okudum Allah kabul etsin inşallah
Allah hayırlı, sağlıklı, salih evlatlar nasip etsin; Allah'a layık kul, peygamberimiz aleyhisselama layık ümmet, Said Nursiye layık talebe olsunlar inşallah, Allah bu süreçte yardımcınız olsun diye dua ettim

Amin amin

turkuaz8 annen için de özellikle dua ediyorum Kuran okurken aklıma gelince, bağışlanması için
sen benim babacığımı aklına gelince eksik etmiyormuşsun ya duanda, inşallah birbirimiz için ettiğimiz bu dualar hürmetine Rabbim affetsin, mekanlarını cennet etsin
insanın başkası için bir şey yapması nefsine bazen zor gelirmiş, bu yüzden çok değerliymiş başkasına yapılan dualar
inşallah burada Karşılık beklemeden iyi niyetinden dua okuyan tüm kızlara Allah en güzel, en hayırlı mükafatları nasip eder
herkesten tekrar Allah razı olsun

kızlar hayırlı eş için tefriciye çekiyorum yardım eden olursa çabuk bitecek..bayram sonuna yetiştirmek istiyorum daha 500 lerdeyim..

100 tane çekerim diyenlere 100 er dağıtıcam...Rabbim sizinde kalbinizin dileklerini versin..vesile olan olursa çok mutlu olucam

Allah razı olsun arkadaşım. Rabbim tüm dileklerini gerçeğe dönüştürsün İNŞAALLAH...

Hulusi amcaya bende okudum. Mekanı cennet olsun İNŞAALLAH.

Allah razı olsun
gözlerim yaşardı sevinçten
Rabbim ruhuna ualştırsın ve bağışlasın inşallah

yazmak istememiştim ama senin de kalbin huzur dolsun diye yazıyorum, az önce meal okudum dua ettim
turkuaz8 in annesine falan da dua ettim
ve tabii burada babam için Kuran okuyanların ölmüşlerine de
sonra aklıma sen geldin, Rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin diye dua ettim
şimdi foruma girdim ve senin bu güzel mesajını okudum
çok sağolun kızlar
Allah hepinizden razı olsun inşallah
Allah gönlünüzde olanları hakkınızda hayırlı kılıp nasip etsin inşallah

Hulusi amcaya bende okudum. Mekanı cennet olsun İNŞAALLAH.

Allah razı olsun
gözlerim yaşardı sevinçten
Rabbim ruhuna ualştırsın ve bağışlasın inşallah

yazmak istememiştim ama senin de kalbin huzur dolsun diye yazıyorum, az önce meal okudum dua ettim
turkuaz8 in annesine falan da dua ettim
ve tabii burada babam için Kuran okuyanların ölmüşlerine de
sonra aklıma sen geldin, Rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin diye dua ettim
şimdi foruma girdim ve senin bu güzel mesajını okudum
çok sağolun kızlar
Allah hepinizden razı olsun inşallah
Allah gönlünüzde olanları hakkınızda hayırlı kılıp nasip etsin inşallah

selam kızlar
bugün arefe günü
babacığıma bayram hediyesi vermek istiyordum Kuran okuyarak, Rabbim bağışlasın diye
ama bayram bitene kadar okuyamayacağım
yardım edecek olanlar var mı acaba
Yasin, mülk, nebe, fatiha ve ihlas ya da Kuran'dan babam için herhangi bir sure okuyabilecek olan var mı
Rabbim herkesten razı olsun inşallah
herkese hayırlı bayramlar

Allah sendende razı olsun. Yeni girebildim nete, amcam Nur içinde yatsın inşallah.

selam kızlar
az önce bir arkadaş, kardeşinin uyuşturucu türü maddeler kullandığını öğrendiklerini söyledi, ailece çok üzgünler
arkadaş ağlayarak fetih suresi okuyabilecek var mı diye soruyor
ben bir tane okudum Allah kabul etsin inşallah
içinizde onun ve onun gibi insanların bu bataktan kurtulmaları için bir fetih okuyabilecek var mı
ya da kurtulması için dua edebilir misiniz
o gencecik çocuklar için yardım edecek var mı

Son düzenleme:
Arkadaşlar...Maalesef çok yakınım kanser hastası ve durumu çok iç açıcı değil...
Biz kendi aramızda toplu duaya girdik..Fakat yardıma ihtiyacımız var...

İçinizden ne kadar geliyorsa siz de katılır mısınız?

Okumadan önce Ata isimli kanser hastamız için niyet ederseniz daha makbul olur..

*70.000 Celle Celaluhu Kul huve lillezine amenu huden ve şifa*

Bu duaya 70.000 olarak niyetlendik...

20.290 tanesi okundu
Kalan........49.710

İçinizden ne kadar geliyorsa arkadaşlar...Allah kimseyi çaresiz hastalıklarla sınamasın...
Okuyan arkadaşlar miktarını yazarsa çok makbule geçer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…