Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

selam
allah herkezin muradını versin her ne isteginiz varsa rabbim hayırlısından nasip etsin
bende dua istiyecegim
BABAM ÇOK HASTA VE 4444 TEFRİCİYE DAGITIYORUZ ALLAH RIZASI İÇİN OKURMUSUNUZ
okumak isteyenlere özeldende buradanda yazabilirim ,
nekadar ,kaç tane okuyacaklarınızıda belirtirseniz.
şimdiden allah ne muradınız versin ,allah razı olsun.

canım ben okurum şimdilik 250 tane alıyım okdukca senden alırım rabbım sıfa versın bırde babanın adını yazarsan ısımle dua ederız

Merhaba arkadaşlar babam hasta iki güne sonuçları alıcaz.Yasin-i Şerif başlattık sizde okuyabilir misiniz? Rabbım cümlemizden razı olsun

kızlar bir yakınımın eniştesi hastaymış yasin süresi okunuyor sizlerden okuyabilecek olan varmı hakkı beyin şifa bulması için deyip okuyan kişiler yazarsa sevinirim herkesten sadece 1 adet okumasını istiyoruz şimdiden Allah razı olsun Allah sizinde dualarını kabul etsin

baban iyi mi arkadaşım
akılıma geldikçe şifa diliyorum babana
inşallah bütün hastalara Rabbim hayırlı şifa versin

kızlar bireysel konu açmak yasak olduğu için babam için açtığım topikler kapatıldı
ama ben babacımı yine rüyamda gördüm
onun için de dua eder misiniz
Allah razı olsun herkesten

kızlar bireysel konu açmak yasak olduğu için babam için açtığım topikler kapatıldı
ama ben babacımı yine rüyamda gördüm
onun için de dua eder misiniz
Allah razı olsun herkesten

kıyamam sana canım benim az sora babacığın için okuycam ben bitanem sen sıkma canını
okuyuncada yazarım sana özelden

kıyamam sana canım benim az sora babacığın için okuycam ben bitanem sen sıkma canını
okuyuncada yazarım sana özelden

esracım ben seni diğer topiklerde arıyorum, burada karşıma çıktın
yok yok gerçekten senin çok temiz bir kalbin var
iyi ki seni tanımışım
Allah razı olsun canım

esracım ben seni diğer topiklerde arıyorum, burada karşıma çıktın
yok yok gerçekten senin çok temiz bir kalbin var
iyi ki seni tanımışım
Allah razı olsun canım

estafurullah canım
sadece profilimde seni gördüm dua dağıtma topiğinde bi bakayım dedim
tesadüf diyelim
başladım canım babacığına okuyorum

canım baban ıcın 3 ıhlas bır fatıha okudum canım mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesın

arkadaslar bebeğimin olması ıcın nıyet ederek 500 yasin-i şeriif okutuyorum Allah rızası ıcın almak ısteyen varmı_?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…