Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

kızlar benim yasinler bitti rabbime şükürler olsun.destekleriniz için çok teşekkür ederim.okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun.benim sizler ve bundan sonrakiler için okuyabiliceğim bişey olursa ya özel msj atın yada alıntı şeklinde yazın ki açınca göreyim inşallah yardımcı olmaya çalışırım

Kizlarrrr yardiminiza cok acil ihtiyacim var. Babamin sagligi ve agrilarinin gecmesi icin 4444 adet salavatı tefriciyye okumak istiyorum. Ben hayirlisiyla basladim. Lutfen en kisa surede bitirmeme yardimci olun...

Kizlarrrr yardiminiza cok acil ihtiyacim var. Babamin sagligi ve agrilarinin gecmesi icin 4444 adet salavatı tefriciyye okumak istiyorum. Ben hayirlisiyla basladim. Lutfen en kisa surede bitirmeme yardimci olun...

Allah şifa versin son gün ne zaman canım ona göre yardımcı olalım

Selam kızlar, doğum sonrası depresyona giren bir yakınımız için dua istiyorum sizlerden. Bir elham olur, Yasin olur içinizden ne geliyorsa bu arkadaşımızın ruhsal sağlığına kavuşabilmesi ve bebeğiyle huzur içinde ilgilenebilmesi için dua ederseniz çok makbule geçer.
Rabbim dertlilere deva hastalara şifalar versin. Âmin

Merhaba
cüz dağıtıyoruz 28 mayıs akşamına bıtmesi gerek annemın tahlıllerı ıyı cıkması hastalıgından kurtulması saglıklı olması için carşamba sabahı kolonoskopıye gırecek eger dağıtabılecek kişilerınızde varsa yardımcı olabılıcekler ona gore okurum dersenız sıze hangı cüzü okumanız gerektıgını ben soylerım. Sizlerınde bırşeye ıhtıyacı olursa bana özel mesaj atarsanız bende sızlere yardımcı olurum allah razı olsun şimdiden yardımlarınız beklıyorum.

Merhaba... 28 yaşında bir çocuk babası kuzenim için dua istiyorum. Sayısı yok. Gönlünüzden ne dua geçiyorsa o şekilde dua edin. Kur'an okuyabiliyorsanız, Yasin okuyup arkasından şifa da dileyebilirsiniz. Şu an durumu daha iyiymiş. Ama hala yoğun bakımda.
Benim kuzenim yetim büyüdü. Kızı da yetim büyümesin. Allah bu hastalığı ona ve ailesine imtihan kılsın, manevi şifa etsin ve kendi yoluna yöneltsin inşallah.

Dua edecek, Kur'an okuyabilecek olanlardan Allah razı olsun. Teşekkür ederim

canımm tefriciyelerin bitmediyse ben de okumak isterim acil dönersen bana ya da özel masaj atarsan sevinirimm okuyabileceğim kadar alırım inş...
Selam kızlar, doğum sonrası depresyona giren bir yakınımız için dua istiyorum sizlerden. Bir elham olur, Yasin olur içinizden ne geliyorsa bu arkadaşımızın ruhsal sağlığına kavuşabilmesi ve bebeğiyle huzur içinde ilgilenebilmesi için dua ederseniz çok makbule geçer.
Rabbim dertlilere deva hastalara şifalar versin. Âmin
canım Yakınınıza Rabbim acil şifa versin özel mesaj atarsan ismiyle biir yasin okurum şifa niyetinee
Merhaba... 28 yaşında bir çocuk babası kuzenim için dua istiyorum. Sayısı yok. Gönlünüzden ne dua geçiyorsa o şekilde dua edin. Kur'an okuyabiliyorsanız, Yasin okuyup arkasından şifa da dileyebilirsiniz. Şu an durumu daha iyiymiş. Ama hala yoğun bakımda.
Benim kuzenim yetim büyüdü. Kızı da yetim büyümesin. Allah bu hastalığı ona ve ailesine imtihan kılsın, manevi şifa etsin ve kendi yoluna yöneltsin inşallah.

Dua edecek, Kur'an okuyabilecek olanlardan Allah razı olsun. Teşekkür ederim
canım yakınınıza Allah tan acil şifalar diliyorumm ..isimini özel mesaj atarsan bir yasin de ben okuyayımm inşaallah Rabbim kabul eder şifa olur

merhaba arkadaşlar hepinizin duası kabul olsun!!!!!! ben bebeğim olsun diye 5 sene tedavi gördüm.ağladııım yalvardım Allahıma.4 aşılama 3 tüp bebek geçirdım olumsuzzz.ve sonradan 500 yasını okut dediler.ben okutabileceğim kişiler bulamadığım için kendim okumaya karar verdım.günde bir tane ile başladım uzun sürdu bende yavaş yavaş günde 10 tane devam ettim ve ŞÜKÜRLER OLSUN YÜCELER YÜCESİ ALLAHIMA yasinlerimi bitirir bitirmez hamile kaldım.demem o ki arkadaşlar kendiniz okuyun inanın daha çabuk ve faydalı olur.ALLAHA kendınız yalvarın netice Mühteşem olacaktır.Deneyin.başkasına okutmak nasıl bilmem ama siz kendiniz okuduğunuz zaman Allaha yalvardığınız zaman duygulanıyorsunuz ağlıyorsunuz gözyaşınızla beraber daha bir başka oluyor.Şuan Rabime Hamdolsun yine başka bir niyetle 500 tamamlamaya çalışıyorum ve inanıyorum ki bitirir bitirmez yine olacak.Lütfen deneyin.

siyah kuğu cum depresyona giren yakınınız için bir yasin okudum Rabbim şifa versin..Tedavideymişsin transfer olmuşsunn...Allah göbüşündeki bebişini kucağına almayı nasip etsin sağlıklı hayırlı evlat olsun inşaallah duamdasın bitanem:KK16::KK16::KK16:

Chentiq ciğim kuzenin için de bir yasin okudum mübarek cuma saatinin hürmetine acil şifa diliyorumm evladına bağışlasın Rabbim inşaallah ...

sevinç yu hala senden haber bekliyorumm özel mesaj atarsan tefriciye okuyabilirimm

merhaba arkadaşlar hepinizin duası kabul olsun!!!!!! ben bebeğim olsun diye 5 sene tedavi gördüm.ağladııım yalvardım Allahıma.4 aşılama 3 tüp bebek geçirdım olumsuzzz.ve sonradan 500 yasını okut dediler.ben okutabileceğim kişiler bulamadığım için kendim okumaya karar verdım.günde bir tane ile başladım uzun sürdu bende yavaş yavaş günde 10 tane devam ettim ve ŞÜKÜRLER OLSUN YÜCELER YÜCESİ ALLAHIMA yasinlerimi bitirir bitirmez hamile kaldım.demem o ki arkadaşlar kendiniz okuyun inanın daha çabuk ve faydalı olur.ALLAHA kendınız yalvarın netice Mühteşem olacaktır.Deneyin.başkasına okutmak nasıl bilmem ama siz kendiniz okuduğunuz zaman Allaha yalvardığınız zaman duygulanıyorsunuz ağlıyorsunuz gözyaşınızla beraber daha bir başka oluyor.Şuan Rabime Hamdolsun yine başka bir niyetle 500 tamamlamaya çalışıyorum ve inanıyorum ki bitirir bitirmez yine olacak.Lütfen deneyin.

Alah razı olsun canımm İnşaallah bu mübarek günde edilen dularımız kabul olunur....kaç günde bitiridn okumayı canım hatırlıyor musun ben de başlasam kaç gün de bitirebilirim acabaa
:26::26::26:

Alah razı olsun canımm İnşaallah bu mübarek günde edilen dularımız kabul olunur....kaç günde bitiridn okumayı canım hatırlıyor musun ben de başlasam kaç gün de bitirebilirim acabaa
:26::26::26:

AMİİİNNN CANIM BENIM ALLAH HEPİMİZİ DUYUYOR!!!!!! 500 Yasini okumak gerçekten kolay değil ama bir şeyi isteyip de beklemek daha da zor. biz çok sabırsızız! ben ilk baştan günde 1 tane ile başladım sonra 5 ile devam. hızlandım baya.sonra da günde 10 adet devam edince toplam 5 ay sürdü.bitirir bitirmez de hamile kaldım.son yasinimi okuduktan sonra regl olmam gerekıyordu ki olmadıım hamileydıım haberim yoktu tabbii.demek istediğim şu illa 500 bitirip de oyle getçekleşecek diye bir şey yokki.bazen daha 500 u bulmadan niyetiniz oluyor.Çunku siz her yasin başında niyetlenıyorsunuz ve okuya okuya olu veriyor.
Sana şunu samimi söyleyorum inanarak oku başla okumaya daha 500 bulmadan niyetin gerçekleşecektir...

şuan benim 30 tanesi kaldı (başka bir niyet için) okuyorum.

acil tefricye ve yasin e ihtiyacım var lütfen yardım edin ne okuyabilirseniz ne kadar okuyabilirseniz cok zor durumdayım

acil tefricye ve yasin e ihtiyacım var lütfen yardım edin ne okuyabilirseniz ne kadar okuyabilirseniz cok zor durumdayım

durumum çok acil 7 yıllık bi birlikteliğim wardı babama söylendi söz kesilcekti ama benim bi hatam yüzünden ayrıldk ltfen tefriciye yasin ne okuyabilirseniz mübarek ayda dualarınıza ihtiyacım war allah rizası için

X