Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle.

ASBELOVE

asbelove:1870

kabilarda:144

xNeharx:30

rochak:100

8scorpions:100

kiraztepe:250

zerbaş:250

KALAN 1700

Rabbim okuyan okumaya niyetlenen duama amin diyen herkesten razı olsun, gönlündekini hakkında hayırlı kılsın, nasib etsin inşallah.AMİNNNNNNNNN

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.5 yıllık evliyim 3 yıldır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor.artık iyice psikolojim bozuldu yolda kalabalıkta bile tek gördüğüm hamileler.kıskanmıyorum ama çok üzülüyorum boş kalan kucağıma.bebeği olmayanlar için 500 yasin okumayı duymuşsunuzdur Allah izin verirse bende okumaya başladım.ama bir kişi sadece 1 yasin okuyunca 500 kişi bulmam gerekiyor takdir edersiniz ki bu da hayli zor.bana Allah rızası için yardım ederseniz çok sevinirim.kendiniz okuyabilirseniz yada çevrenizde okuyabilecek olan varsa bana burdan sayı bildirin ne olur.bende sizlerin okunacak olan dualarınıza canı gönülden yardım etmeye hazırım

bizde bir kaç arkadaş başladık salatı tefriciyeye banada yardım edebilcek varmı?
100 200 250 artık nekadar alabiliyorsanız.
konuya en alakasız yerde atlayıp konuyu dağıttıysam affola inş.

kızlar herkesin zor zamanları vardır mutlaka.. ama unutmamak lazımki.. ALLAH herşeyden büyük ve herşeye kudrettir..
bende zor günler yaşıyorum.. sizden ricam ALLAH rızası için rabbim bana hayırlı olanı nasip etsin..
ailemle aramda olan sorunları gidersin..
haziranda atamayı nasip etsin inş:KK43:
duacınızım inşALLAH

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.5 yıllık evliyim 3 yıldır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor.artık iyice psikolojim bozuldu yolda kalabalıkta bile tek gördüğüm hamileler.kıskanmıyorum ama çok üzülüyorum boş kalan kucağıma.bebeği olmayanlar için 500 yasin okumayı duymuşsunuzdur Allah izin verirse bende okumaya başladım.ama bir kişi sadece 1 yasin okuyunca 500 kişi bulmam gerekiyor takdir edersiniz ki bu da hayli zor.bana Allah rızası için yardım ederseniz çok sevinirim.kendiniz okuyabilirseniz yada çevrenizde okuyabilecek olan varsa bana burdan sayı bildirin ne olur.bende sizlerin okunacak olan dualarınıza canı gönülden yardım etmeye hazırım

ben iki tane alıyorum kardeşim..
rabbim hayırlara vesile etsin inş.

ben 1 tane okuyabilirimm ..

bizde bir kaç arkadaş başladık salatı tefriciyeye banada yardım edebilcek varmı?

kızlar herkesin zor zamanları vardır mutlaka.. ama unutmamak lazımki.. ALLAH herşeyden büyük ve herşeye kudrettir..
bende zor günler yaşıyorum.. sizden ricam ALLAH rızası için rabbim bana hayırlı olanı nasip etsin..
duacınızım inşALLAH

berfincim 100 tane alabilirimm..

inşallah dilekleriniz kabul olur kızlar.
rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallahh :26::26:

Canım öncelikle Allah kabul etsin öncelikle bende okutmuştum sonra dr.ların hiçbir şekilde normal yoldan bebek sahibi olamazsın tüp bebek yaptırman gerekiyor demişlerdi ancak yasinleri tefriciyeleri okuduktan 1-2ay sonra normal yolla hamile kaldım düşükle sonuçlandı ama sonrasında eşimin değerleri çok çok düzeldi şimdi normal yolla deniyoruz. Rabbim ol desin yeter ki duadan Allahımdan asla vazgeçme. Bana şimdilik 1tane yaz okutabilirsem haber veririm sana bir süre belirledin mi canım haber verirsen ona göre hareket edelim:KK34:

Allah hepinizden razı olsun inşallah sizlerin de maddi manevi her türlü sıkıntısını alsın.500 kişi bulmak zor olur diye ben herhengi bir süre belirlemedim.süre yok yani ona göre bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.bu 500 yasin olayına çok inanıyorum Allahın izniyle faydası olacak inşallah sizlerinde vesilesi ile...
bu arada adım zeynep kızlar

Son düzenleme:

duacınızım inşALLAH

canım ben 200 tane alıyorum rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah

Allah hepinizden razı olsun inşallah sizlerin de maddi manevi her türlü sıkıntısını alsın.500 kişi bulmak zor olur diye ben herhengi bir süre belirlemedim.süre yok yani ona göre bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.bu 500 yasin olayına çok inanıyorum Allahın izniyle faydası olacak inşallah sizlerinde vesilesi ile...

Duaların hikmeti canım Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahhhhh:KK16:

Allah razı olsun arkadaşım.varsa eğer rabbim senin sıkıntılarını gidersin çok sağol desteğin için

bende sendenim canım bizimde bebişimiz olmuyor bizim halimizi bizden başkası anlamaz yani Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Allah razı olsun

merhaba benim eşimle aramızda sorunlarımız var 500 yasin dagıtmak istiyorum alırmısınız cocuk için okutmustum cok faydasını gördüm 50.yasnde hamile oldugumu ögrenmiştim umarım bundada faydasını görürüm lütfen okurmusunuz

X