Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

durumum çok acil 7 yıllık bi birlikteliğim wardı babama söylendi söz kesilcekti ama benim bi hatam yüzünden ayrıldk ltfen tefriciye yasin ne okuyabilirseniz mübarek ayda dualarınıza ihtiyacım war allah rizası için

senin içinde 10 ayetel kürsi, 10 tefriciye okudum.hakkında hayırlısı olsun inşallah.

benim hep istediğim dileğim var ama olmayan..rabbım benı en istediğim ile sınıyor dıye dusunuyorum..benım için dua eden olurmu acaba

AMİİİNNN CANIM BENIM ALLAH HEPİMİZİ DUYUYOR!!!!!! 500 Yasini okumak gerçekten kolay değil amua bir şeyi isteyip de beklemek daha da zor. biz çok sabırsızız! ben ilk baştan günde 1 tane ile başladım sonra 5 ile devam. hızlandım baya.sonra da günde 10 adet devam edince toplam 5 ay sürdü.bitirir bitirmez de hamile kaldım.son yasinimi okuduktan sonra regl olmam gerekıyordu ki olmadıım hamileydıım haberim yoktu tabbii.demek istediğim şu illa 500 bitirip de oyle getçekleşecek diye bir şey yokki.bazen daha 500 u bulmadan niyetiniz oluyor.Çunku siz her yasin başında niyetlenıyorsunuz ve okuya okuya olu veriyor.
Sana şunu samimi söyleyorum inanarak oku başla okumaya daha 500 bulmadan niyetin gerçekleşecektir...

şuan benim 30 tanesi kaldı (başka bir niyet için) okuyorum.

Naptiniz merak ettim.bu 2. De dileginiz kaabul oldumu acaba.

AMİİİNNN CANIM BENIM ALLAH HEPİMİZİ DUYUYOR!!!!!! 500 Yasini okumak gerçekten kolay değil amua bir şeyi isteyip de beklemek daha da zor. biz çok sabırsızız! ben ilk baştan günde 1 tane ile başladım sonra 5 ile devam. hızlandım baya.sonra da günde 10 adet devam edince toplam 5 ay sürdü.bitirir bitirmez de hamile kaldım.son yasinimi okuduktan sonra regl olmam gerekıyordu ki olmadıım hamileydıım haberim yoktu tabbii.demek istediğim şu illa 500 bitirip de oyle getçekleşecek diye bir şey yokki.bazen daha 500 u bulmadan niyetiniz oluyor.Çunku siz her yasin başında niyetlenıyorsunuz ve okuya okuya olu veriyor.
Sana şunu samimi söyleyorum inanarak oku başla okumaya daha 500 bulmadan niyetin gerçekleşecektir...

şuan benim 30 tanesi kaldı (başka bir niyet için) okuyorum.

merhaba kardeşim ben daha yeni bitirdım Çok şükür.DİLEYim olacak Allahın izniyle.ondan hiç mı hiç şupem yok!!!şimdi de başka bir dileğim için ben 41 yasini başladım 5 gün içinde de bitirmeyi hedefliyorum tabii Rabbim nasip eder ise.Bu arada arkadaşlar özelikle 41 Yasin gibi sayısı az ise kendınız okumaya gayet edin.Bakın 2 çeşit okunur.
1.HEr mübinlerine varıldığı zaman baştan başlanıyor ve böylece 7 defa okunuyor.yani mübine geldın baştan balşa bir sonraki mübine kadar kesintisiz.2e geldın baştan al 3e kadar kesintisiz.(yasin süresinde 7 tane mübin var).

2.dileği olan bir de böyle deneyebilir.Yasin süresinde her mübine geldığı zaman 3 defa mübin duası okusun sonra devam.41 yasin okuyabilirler yada 7 yasin kim nasıl isterse.

ama kendiniz okuyun arkadaşlar.Allah dualarımızı kabul etsin..

kızlar bende salatı tefriciye ye başladım ama kendim biraz zor bitiricem galiba bana yardımcı olabilicek arkadaşlar var mı

benımde duaya cok ihtiyacım var onbes gündür annemin evindeyim ayrılmak üzereyım :KK43:500 yasin dagıtmak istiyorum yuvamın yıkılmasını istemiyorum dualarını eksik etmeyin 500 yasini kızımın olması için dagıttım faydasını gördüm umarım bundada faydasını görürüm

benımde duaya cok ihtiyacım var onbes gündür annemin evindeyim ayrılmak üzereyım :KK43:500 yasin dagıtmak istiyorum yuvamın yıkılmasını istemiyorum dualarını eksik etmeyin 500 yasini kızımın olması için dagıttım faydasını gördüm umarım bundada faydasını görürüm

rabbim hakkında hayırlısını versin ben durumuna çok üzüldüm Allah kimseyi çıktığı kapıya geri göndermesin ayrılmamak için elinden geleni yap yaavrunda varmıs bak

rabbim hakkında hayırlısını versin ben durumuna çok üzüldüm Allah kimseyi çıktığı kapıya geri göndermesin ayrılmamak için elinden geleni yap yaavrunda varmıs bak

elimden gelen herseyi yaptım son carem kayınpederimle konusacagım artık

okurumm tabii :)) niyetin nedir canımm?

var canım olmaz mı 2düşüğüm var benim bebekler tutunamıyo şimdi yeni bi dr başlıcam artık bu sefer Allahın izniyle kucağıma alıyim sağlıklı bi şekilde die başladım ağzına sağlık canım şimdiden

Kızlar Merhaba..Bende 5 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor...Hayırlı zaman da hayırlı ve sağlıklı evlatlarım olsun diye 500 yasine niyetlendim.Bir kişi sadece bir tane okuyabiliyo bana da yardım ederseniz çok sevinirim İsmim ASLI. Bu arada geçmişi çok okuyamadım ama yasin okutturan varsa bende seve seve okuyabilirimm:KK16:Hayırlı Ramazanlarr...

Son düzenleme:
ben 1 tane okurum canım ilk fırsatta Rabbim yuvanı korusun eşinle evladınla huzurlu bir hayatınız olsun inşaallah

Kızlar Merhaba..Bende 5 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor...Hayırlı zaman da hayırlı ve sağlıklı evlatlarım olsun diye 500 yasine niyetlendim.Bir kişi sadece bir tane okuyabiliyo bana da yardım ederseniz çok sevinirim İsmim ASLI. Bu arada geçmişi çok okuyamadım ama yasin okutturan varsa bende seve seve okuyabilirimm:KK16:Hayırlı Ramazanlarr...

eceinim ben okurum birtane bebeğim Eki Görüntüle 763978 nasılsınn görüşemedik bayadır künfeyekün topiğne eskis giib girmediğim için denk gelemdimm sanırımm öpüldün:KK54::KK54::KK54:

ben 1 tane okurum canım ilk fırsatta Rabbim yuvanı korusun eşinle evladınla huzurlu bir hayatınız olsun inşaallah

eceinim ben okurum birtane bebeğim Eki Görüntüle 763978 nasılsınn görüşemedik bayadır künfeyekün topiğne eskis giib girmediğim için denk gelemdimm sanırımm öpüldün:KK54::KK54::KK54:

Allah razı olsun canımm:KK16:

Son düzenleme:
2 haftam kaldı. 210 taneye ihtiyacım var.Yardımcı olur musunuz? Birsen'in dileği için deyip niyet edilecek.1 kişi 1 yasin. Şimdiden saolun.

X