dua arkadasligi

2. Kisiye geldi sira yani bana :))
Kizlar benim esimi arkadasi dolandirdi ve kacti. Dunya kadar borcun altinda kaldik. Hayirlisiyla tez vakitte bu borclari odememiz icin ve kacan adamlardan alacaklarimizi almamiz icin dua eder misiniz ?

1. papatya_4407 papatya_4407 = okudu
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ =
3. hayal_hatun hayal_hatun =
4. Namaria Namaria = okudu
5. sl_12 sl_12 =
6. bcgirl bcgirl = (begüm) okudu

Kizlar benim esimi arkadasi dolandirdi ve kacti. Dunya kadar borcun altinda kaldik. Hayirlisiyla tez vakitte bu borclari odememiz icin ve kacan adamlardan alacaklarimizi almamiz icin dua eder misiniz ?

2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ =
3. hayal_hatun hayal_hatun =
5. sl_12 sl_12 = okudu

papatya_4407 papatya_4407 ve Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ için Kenzül Arş sürelerini okudum Allah kabul eder inşallah amin . Bende çok zor zamanlar geçirdim yuvami kurarken benim eşimin tarafından kaynakliydi ama nedense onlar biseyi olumsuz yapmaya calisirken Allah tarafından o olumsuzluk hep olumlu oldu çok şükür bin şükür 2 aylık evliyim Allah nasip ederse önünde hiç bir engel kalmaz canım içini ferah tut papatya_4407 papatya_4407

papatya_4407 papatya_4407 ve Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ için Kenzül Arş sürelerini okudum Allah kabul eder inşallah amin . Bende çok zor zamanlar geçirdim yuvami kurarken benim eşimin tarafından kaynakliydi ama nedense onlar biseyi olumsuz yapmaya calisirken Allah tarafından o olumsuzluk hep olumlu oldu çok şükür bin şükür 2 aylık evliyim Allah nasip ederse önünde hiç bir engel kalmaz canım içini ferah tut papatya_4407 papatya_4407

Canim listeye ekliyorum.

2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ = okudu
3. hayal_hatun hayal_hatun = okudu
5. sl_12 sl_12 = okudu

7. C cansu_tr = okudu

Arkadaslar agziniza saglik. Allah kabul etsin insallah.

Duam şu ki: korktuklarımdan emin olmak ve allahtan gayrı hiçbir şeyden ve hiçkimseden korkmamak şu fani dünyada... şimdiden hepinizden Allah razı olsun

Ins canim ya çok sagol.cok dua ediyorum ama bakalim bi yandanda nasipse olur diyorum

X