dua arkadasligi

Ama bana soracak olursanız ne zaman olursa olsun duaya katılmak isteyenleri listeye ekleyelim. O günden itibaren sıradakine okur ve liste sonunda sıranın kendisine gelmesini bekler. Sayı ile okunan bir dua olmadıktan sonra bence mahzur yok.

papatya_4407 papatya_4407
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
nadiapetrova nadiapetrova
@Selburca
hayal_hatun hayal_hatun
Namaria Namaria
I iremyt9
@msls123
C cansu_tr
bcgirl bcgirl

Arkadaşlar sayfanın başından itibaren katılmak isteyen arkadaşları etiketledim ki henüz ilk okumamız olduğu için katılmak isteyenlere fırsat verilmiş olsun. Sonrasında liste oluştu almıyoruz deniyor ki başıma geldiği için üzücü olduğunu biliyorum:) tabii adı yazılıp katılmak istemeyenler de olabilir ben son olarak hatırlatmak istedim:KK200:

Iyide dun listeden cikmak isteyenler oldu. Onlar bugun cvp verirse oyle dahil olsunlar. Sonradan katilmak isteyenleri ekleriz. O yuzden su an bu liste olmaz. Etiketledim.cvp vermediler henuz. Cvp gelirse oyle listeye dahil edelim. Yoksa cvp gelmesini mi bekleyecegiz diger kisiye gecmek icin?

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
@Selburca
hayal_hatun hayal_hatun
Namaria Namaria
I iremyt9
@msls123
C cansu_tr
bcgirl bcgirl

Arkadaşlar sayfanın başından itibaren katılmak isteyen arkadaşları etiketledim ki henüz ilk okumamız olduğu için katılmak isteyenlere fırsat verilmiş olsun. Sonrasında liste oluştu almıyoruz deniyor ki başıma geldiği için üzücü olduğunu biliyorum:) tabii adı yazılıp katılmak istemeyenler de olabilir ben son olarak hatırlatmak istedim:KK200:
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
@Selburca
hayal_hatun hayal_hatun
Namaria Namaria
I iremyt9
@msls123
C cansu_tr
bcgirl bcgirl

artik basladik okumaya tekrar tekrar liste degistiremeyiz. Katilmak isteyen listenin sonuna eklenir.
Ayrica katilmak isyemeyenler de listede olmasin. O zaman kime okuyacagimiz karisir.

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
@Selburca
hayal_hatun hayal_hatun
Namaria Namaria
I iremyt9
@msls123
C cansu_tr
bcgirl bcgirl

Birde kizlar bisey diyecegim. isim versek ismimize gore niyetlenerek okusak bana daha mantikli geliyor :) . isteyen arkadaslarimizin yanlarina isimlerimizi de yazsak olur mu. duasi gelen arkadasin ismine gire niyetleniriz

Bismillahirrahmanirrahim;
La ilahe illellahül melikül hakkul mübin.
La ilahe illellahül hakemül adlül metin.
Rabbüna ve rabbü abainel evvelin.
La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.
La ilahe illellahü vehdehu la serike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve hayyül la yemutü ebeden biyedihil hayru veileyhil masiru ve hüve ala küllü sey´in kadir.
La ilahe illellahü şükran li ni´metih.
La ilahe illellahü ikraren bi rububiyyetih.
Ve sübhanellahi tenzihen li azametih..
Es´elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahı cibrile aleyke ya rab.
Ve bihakkismikel mektubi ala cenahı mikaile aleyke ya rab.
Ve bihakkismikel mektubi ala cebheti israfile aleyke ya rab:
Ve bihakkismikel mektubi ala keffi azraile aleyke ya rab.
Ve bi hakkismikellezi semmeyte bihi münkeran ve nekiran aleyke ya rab.
Ve bihakkismike ve esrari ibadike aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi temme bihil islamü aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi telekkahü ademü lemma hebeta minel cenneti fe nadake fe lebbeyte düaehü aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi şitü aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi kavveyte bihi hameletel arşi aleyke ya rab.
Ve bihakkismikelmektubi fittevrati vel incili vezzeburi vel fürkani aleyke ya rab.
Ve bihakkismike ila münteha rahmetike ala ibadike aleyke ya rab.
Ve bihakki temami kelamike aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi ibrahimü fecealtennara aleyhi berden ve selamen aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi ismailü fe necceytehü minezzebhi aleyke ya rab.
Ve bihakkısmikellezi nadake bihi ishaku fe kadeyte hacetehu aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi hudü aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi deake bihi ya´kubü fe ra dedte aleyhi basarahu ve veledehu yusufe aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi davüdü fe cealtehü halifeten fil ardı ve elente lehül hadide fi yedihi aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi deake bihi süleymanü fe a´taytehül mülke fil ardı aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi eyyubü fe necceytehu minel gammillezi kane fihi aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi isebnü meryeme fe ahyeyte lehül mevta aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi musa lemma hatabeke aletturi aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadetke bihi asiyetümraetü fir´avne fe razaktehel cennete aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihi benu israfile lemma cavezulbahra aleyke ya rab.
Ve bihakkismikellezi nadake bihil hıdıru lemma meşa alel mai aleyke ya rab.
Ve Bihakkismikellezi nadake bihi muhammedün sallallahü aleyhi ve selleme yevmel gari fe necceytehu aleyke ya rab.
Inneke entel kerimül kebiru.
Hasbünellahü ve ni´mel vekil.
Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.
Ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vesellem.
Ben listeden cıkmıştımama etiketleyince okuyum dedim bi düzeltme yapayım canlar
-Ve bihakkismikellezi nadake bihi benu israfile- olan yer beni israil olacak yanlış yazılmış israfiloğulları değil israiloğulları olacak yanlış okuma manayı da bozar Allah korusun düzeltme yapayım dedim

Ben listeden cıkmıştımama etiketleyince okuyum dedim bi düzeltme yapayım canlar
-Ve bihakkismikellezi nadake bihi benu israfile- olan yer beni israil olacak yanlış yazılmış israfiloğulları değil israiloğulları olacak yanlış okuma manayı da bozar Allah korusun düzeltme yapayım dedim
Okumak isterseniz listeye dahil edelim :)

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ Okudum canım ekleyin ilk arkadaşın niyetine okudum
ben liste oluşmadı kaç gündür diye çıkmıştım hayal_hatun hayal_hatun saolsun etiketlemiş listede katılırım ben
Beni israfile yerini de beni israil olarak düzeltelim canlar manası çok değişiyor Allah korusun israfiloğulları oluyo manasıl israiloğulları olacak.. günah bile olur

artik basladik okumaya tekrar tekrar liste degistiremeyiz. Katilmak isteyen listenin sonuna eklenir.
Ayrica katilmak isyemeyenler de listede olmasin. O zaman kime okuyacagimiz karisir.
Yanlış anlamışsınız ben liste hazırlamadım arkadaşlara son hatırlatma olsun diye alt alta herkesi yazdım sadece. Yoksa dua listemiz budur demedim.

Iyide dun listeden cikmak isteyenler oldu. Onlar bugun cvp verirse oyle dahil olsunlar. Sonradan katilmak isteyenleri ekleriz. O yuzden su an bu liste olmaz. Etiketledim.cvp vermediler henuz. Cvp gelirse oyle listeye dahil edelim. Yoksa cvp gelmesini mi bekleyecegiz diger kisiye gecmek icin?
Dün listeden çıkmak isteyenler üç tane okunuyor diye çıkmak istedi. Ben de bir tane okuyoruz tekrar katılmak ister misiniz diye herkese topluca sormak istedim. Sonunda da adı listede olup katılmak istemeyenler tabii ki kendi tercihleridir katılmayabilirler dedim.

Yanlış anlamışsınız ben liste hazırlamadım arkadaşlara son hatırlatma olsun diye alt alta herkesi yazdım sadece. Yoksa dua listemiz budur demedim.
Ayy kusura bakmayin liste yaptiniz zannettim. karisiklik olmasin diye yazdim bende size. Siz yanlis anladiysaniz kusura bakmayin lutfen kirginlik olmasin :)

X