dua arkadasligi

DUA : BISMILLAHIL LATIF
OKUNMA SAYISI : 698

NIYETI : Allah im oğlum göktan a şifa ver ol deyince olduran rabbim oğlum en kısa sürede yürüsün koşsun bana anne dediği günleri derdini anlattığı günleri tez zamanda göster insallah rabbim. Sana ya latif adinla ya şafi adinla yalvarıyorum sen lütfen sen şifa ver. Sen dua arkadaşlarımın dualarını kabul et. Bu zorlu süreçte bana güç kuvvet ve sabır ver rabbim Amin

OKUNACAK KISI : yumiti yumiti

@pkzz (pakize) :
Karbeyaz06 Karbeyaz06 (nilüfer) :
yumiti yumiti : okudu
Kukrim Kukrim :

OMRUM79 OMRUM79 (derya) :
C cansu_tr :
@aybukegrsl :

A almasy (Selma) :

NIYETI : Allah im oğlum göktan a şifa ver ol deyince olduran rabbim oğlum en kısa sürede yürüsün koşsun bana anne dediği günleri derdini anlattığı günleri tez zamanda göster insallah rabbim. Sana ya latif adinla ya şafi adinla yalvarıyorum sen lütfen sen şifa ver. Sen dua arkadaşlarımın dualarını kabul et. Bu zorlu süreçte bana güç kuvvet ve sabır ver rabbim Amin

@pkzz (pakize) : okudu
Kukrim Kukrim : okudu

OMRUM79 OMRUM79 (derya) : okudu
C cansu_tr :
@aybukegrsl :

A almasy (Selma) : okudu
ekim9-2 ekim9-2 : okudu

@pkzz (pakize) : okudu
Kukrim Kukrim : okudu

OMRUM79 OMRUM79 (derya) : okudu
C cansu_tr : okudu
@aybukegrsl : OKUMADI 2

A almasy (Selma) : okudu
ekim9-2 ekim9-2 : okudu

X