dua arkadasligi

Kızlar dün çok kötü bir gün geçirdim dolandırıcı şerefsizler babamı arayıp TC kimlik bilgilerini bı gün önce ev almışlardı banka transfer hesaplarını falan söyleyip babamı savcılığın 50 metre yanına çağırıyor ki gerçekten aradiklari numarayı 118 80 den sorgulatiyor o anda ilçe savcılık merkezi diyor konusan kişi . Allah'tan babam adamların yanına gitmeden bana geldi esimde evdeydi çok şükür bisi olmadı annemi evde bıraktığı için annem bayilmis komşular evin kapısını cilingirle actirmislar hala içimde bı korku var kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor Rabbim kötü insanlara fırsat vermesin aman benim başıma gelse ben kapatırım konuşmam demeyin bı boşluk aniniza gelir Rabbim korusun inşallah hepimizi .

Kızlar dün çok kötü bir gün geçirdim dolandırıcı şerefsizler babamı arayıp TC kimlik bilgilerini bı gün önce ev almışlardı banka transfer hesaplarını falan söyleyip babamı savcılığın 50 metre yanına çağırıyor ki gerçekten aradiklari numarayı 118 80 den sorgulatiyor o anda ilçe savcılık merkezi diyor konusan kişi . Allah'tan babam adamların yanına gitmeden bana geldi esimde evdeydi çok şükür bisi olmadı annemi evde bıraktığı için annem bayilmis komşular evin kapısını cilingirle actirmislar hala içimde bı korku var kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor Rabbim kötü insanlara fırsat vermesin aman benim başıma gelse ben kapatırım konuşmam demeyin bı boşluk aniniza gelir Rabbim korusun inşallah hepimizi .
Gecmis olsun canim. Artik bu konuda tecrube sahibi olduklarina gore umarim bir daha kanmazlar boyle seylere. Bu dolandiricilar da illallah dedirtti yani. Neredeyse paramiz olmadigi icin sevinecegiz. O duruma geldik korkudan.

Gecmis olsun canim. Artik bu konuda tecrube sahibi olduklarina gore umarim bir daha kanmazlar boyle seylere. Bu dolandiricilar da illallah dedirtti yani. Neredeyse paramiz olmadigi icin sevinecegiz. O duruma geldik korkudan.
Aynen canım çok haklısın ama adamlar o kadar profesyonel olmuşlar ki aynı anda hem annemin cebini babamın cebini hemde ev twlefonunu arayarak kafa karıştırıyor sonra ilk ev telefonunu aradıkları numarayı 11880 den sorgulatiyorlar ilçe savcılık diye çağrı merkezi çalışanı yeni aldığınız evi kiraya mi vereceksiniz siz mi geçeceksiniz bankadan şu kadar para transferi yapmissiniz Diyarbakır batmanda adınıza kullanılmış hatlar var hepsi terororgutune kayıtlı size ait elimizde pasaportlar var falan herşeyi söyledikleri için bı anlık dalgınlık la olmuş nolduysa çok şükür kötü sonuçlanmadı

M min_el

Niyeti : Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

@pkzz (pakize) : okudu

Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) : okudu
Karbeyaz06 Karbeyaz06 (nilüfer) : okudu
@umudu beklemek (serra) : okudu
yumiti yumiti : okudu
@kukrim27 : okudu

OMRUM79 OMRUM79 (derya) : okudu
@Hanimefendimelek : okudu
M min_el : okudu
C cansu_tr : okudu
H Hazal melek : PASIf

Kuzum geçmiş olsun. Malesef böyle insanlar pusuda bekliyor resmen.
Çok şükür birşey olmamış. Bir adak dağıtın .

Rabbim kötü insanlara fırsat vermesin.

Geçmiş olsun.Merak ettim acaba bu dolandırıcılar nerden buluyorlar kişisel bilgileri

Geçmiş olsun.Merak ettim acaba bu dolandırıcılar nerden buluyorlar kişisel bilgileri
Ben polisin içinde bankada yada tapuda falan çalışan kişilerin verdiğini düşünüyorum sonuçta bu insanlar içimizde yaşıyor faili meçhul bı sürü cinayet işleniyor onlar aramızda dolandırıcılar aynı şekilde etrafta güvenerek kimse kalmadı .

Ben polisin içinde bankada yada tapuda falan çalışan kişilerin verdiğini düşünüyorum sonuçta bu insanlar içimizde yaşıyor faili meçhul bı sürü cinayet işleniyor onlar aramızda dolandırıcılar aynı şekilde etrafta güvenerek kimse kalmadı .
Aynen bende böyle düşündüm muhakkak bankadan yada tapuda birı. Gerçekten güvende değiliz. Allah yardımcımız olsun

X