dua arkadasligi

Evet canim

M min_el

Niyeti : Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

@pkzz (pakize) :

Minnoskafa (Gamze) :
Karbeyaz06 (nilüfer) :
EternaaLLove (serra) : okudu
yumiti : okudu
Kukrim :

OMRUM79 (derya) :
@Hanimefendimelek :
M min_el : okudu
C cansu_tr :

H Hazal melek : PASIf

Okudum Allah dualarını kabul eylesin arkadaşım inşallah

Kızlar benim bir dileğim var ve olmasını çok istiyorum. Rica etsem bu yazımı gören dilek duasını benim için okuyabilir mi??

Lâ ilâhe illallahül-halimül-kerimü. Sübhânellahi Rabbil-‘arşil-‘azîm. El-Hamdü lillahi Rabbil-‘âlemîn. Es’elüke mûcibâti rahmetike. Ve’azâime mağfiretike. Vel-ganîmete min külli birrin. Ves-selâmete min külli ismin. Lâ teda’lî zenben illâ gafertehü. Ve lâ hemmen illâ ferrectehü. Ve lâ hâceten hiye leke ridan illâ kadaytehâ yâ erhamer-Râhimîn.”

Okudum makarnasever.İnşallah dileğin kabul olur

Okudum

M min_el

Niyeti : Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

@pkzz (pakize) : okudu

Minnoskafa (Gamze) :
Karbeyaz06 (nilüfer) : okudu
EternaaLLove (serra) : okudu
yumiti : okudu
Kukrim :

OMRUM79 (derya) : okudu
@Hanimefendimelek : okudu
M min_el : okudu
C cansu_tr :
H Hazal melek : PASIf

Okudum M min_el icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…