dua arkadasligi

Kizlar günaydının bugün karar verip akşama listeyi hazırlayalım.
Ne okumak istersiniz ?
Başka oneriniz var mı ?

Günde bir kişinin hacetinin kabul olması için, her birinin başında besmele çekerek abdestli olarak 100 İhlas suresi okuyabiliriz.

Kizlar şimdi ilk öneri salat-ı mecule : Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim

mi yoksa 100 ihlas mi (abdestli ) ?

Kizlar şimdi ilk öneri salat-ı mecule : Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim

Ben ihlas diyorum. Ezbere de bildiğimiz için daha rahat ilerleriz diye düşünüyorum.

canım çoğunluk ihlas derse beni pasif yaparmısın, regle dönemim başlayacak abdestli okuyamam hakka girmeyeyim.
bir daha listede katılırım.

"La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim."
Bu güzel duanın anlamı ise şöyledir: “Bütün güç ve kuvvet, yalnızca en Yüce ve en Büyük olan Allah’ın (c.c.) yardımıyla elde edilir.”

Bunu da okuyabiliriz, herkes için 100 defa. Hem kısa. Hem regl döneminde de okunabilir.

Bu güzel duanın anlamı ise şöyledir: “Bütün güç ve kuvvet, yalnızca en Yüce ve en Büyük olan Allah’ın (c.c.) yardımıyla elde edilir.”

Bunu da okuyabiliriz, herkes için 100 defa. Hem kısa. Hem regl döneminde de okunabilir.
Bence de :)

Daha önce okuduk canım.

KURALLAR

1.) Günlük bildirimyapmak zorunludur.

2 gün üst üstebildirimyapmayan 3. gün pasife alınır ve 5. gün tamamen listeden çıkartılır.

2.) Bildirimlerde su kişi için sukadarokudum diye yazın ki kime okunduğu belli olsun. Lütfen etiketlendiğiniz de bildirimleri kontrol edin.

3.) Duamızkısa olduğu için 1 kişinin duası bir günde bitirilmedir.

4.) Herhangi bir nedenden dolayı okuyamayan özelden msj atarsa yerıne okuruz.

5) Liste son 5 kisi kala kapanir.

DUAMIZ: Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim

51 kez.

papatya_4407 papatya_4407 için okuyoruz
.

Niyeti : sen ailemin sevdigimi kabul etmesi ve sevdigim askerden geldikten sonra nisanlamayi nasip et.sen hayirlisiyla mutlu bi yuva kurmami nasip et

1. papatya_4407 papatya_4407 : (sümbül):
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ : (pakize) :
3. C cansu_tr : (cansu) :
4. OMRUM79 OMRUM79 : (derya) :
5. F flower world :
6. Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) :
7. canparcamugurum canparcamugurum (ozlem) :
8. Synonyms Synonyms (Sinem) :
9. yumiti yumiti :
10. @Mavinin Sonsuz Tonu :
11. NorthCarolina NorthCarolina :

Son düzenleme: