dua arkadasligi

KURALLAR

1.) Günlük bildirimyapmak zorunludur.

2 gün üst üstebildirimyapmayan 3. gün pasife alınır ve 5. gün tamamen listeden çıkartılır.

2.) Bildirimlerde su kişi için sukadarokudum diye yazın ki kime okunduğu belli olsun. Lütfen etiketlendiğinizdebildirimlerikontrol edin.

3.) Duamızkısa olduğu için 1 kişinin duası bir gündebitirilmedir.

4.) Herhangi bir nedenden dolayı okuyamayan özelden msj atarsa yerıne okuruz.

5) Liste son 5 kisi kala kapanir.

DUAMIZ: YA FETTAH C.C. 489 KEZ

Synonyms Synonyms için okuyoruz
.

Niyeti :

1. papatya_4407 papatya_4407 : (sümbül): okudu
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ : (pakize) : okudu
3. C cansu_tr : (cansu) : okudu
4. OMRUM79 OMRUM79 : (derya) : okudu
5. F flower world : okudu
7. Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) : okudu
8. canparcamugurum canparcamugurum (ozlem) : okudu
9. Synonyms Synonyms (Sinem ) : okudu

Çocuk sahibi olmak için: “Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık” esmâları vird edinilir Allah’ın izni ile şifa bulunur.

yeni esmamız olsun mu kızlar
Sadece çocuk sahibi olmak için okunuyorsa diğer arkadaşlarımız için uygun olmayabilir.

Baktom esmalara Ya Bari basari içinmiş.

Çocuk sahibi olmak icin;

* Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde ” Ya Bari, Yâ Musavvir, Ya Halık” isimlerini bir bardak suya 21 kere okuyup üfleyip ve o su ile orucunu açarsa Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder

Son düzenleme:
evet canım bende fark ettim arkadaşlarımızın hepsine çocuk için dua toplamıyoruz ,

duamıza bayramdan sonra devam edilim , çünkü ben arife ve bayram boyunca hiç giremem kendimi suçlu hissediyorum ,

allah hepinizden razı olsun , ağzınıza yüreğinize sağlık , rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin

inşalahhhh Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

evet canım bende fark ettim arkadaşlarımızın hepsine çocuk için dua toplamıyoruz ,

duamıza bayramdan sonra devam edilim , çünkü ben arife ve bayram boyunca hiç giremem kendimi suçlu hissediyorum ,

allah hepinizden razı olsun , ağzınıza yüreğinize sağlık , rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin

inşalahhhh Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
Senin söylediğini de araştırdım canım bak yazmıştım tekrar yazayım belki okumak isteyen olur :))

Çocuk sahibi olmak icin;

* Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde ” Ya Bari, Yâ Musavvir, Ya Halık” isimlerini bir bardak suya 21 kere okuyup üfleyip ve o su ile orucunu açarsa Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder

Senin söylediğini de araştırdım canım bak yazmıştım tekrar yazayım belki okumak isteyen olur :))

Çocuk sahibi olmak icin;

tamam anladım canım
ne derseniz onu okuruz fark etmez demek istedim bende :olamaz::KK66::KK66:

Bayram bayram aklıma geldi dua önerisi sunayım siteye girmisken . Salâtı mecule günlük 51 defa okunabilir . İnternetten bakabilirsiniz olmazları olduran dua olarak geçiyor bazı yerlerde .

Kizlar günaydının bugün karar verip akşama listeyi hazırlayalım.
Ne okumak istersiniz ?

ilk öneri salat-ı mecule : Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Başka oneriniz var mı ?

X