dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Allah bilirde canim resime baktim erkek bence bacak arasindaki gorulen kordon deyilse kesin erkek orkdm bakarsa daha iyi anlar hayirlisi insallah gonlundekini Rabbim versin

İnşallah canım benim drun dediği baskası olsa erkek der gönderirim ama emin olmak istiyorum dedi 1 saat arayla 2 kez baktı önce % 9o erkek sonra kız dedi bende anlamadım çok bocaladı hatta kordonmu diye baktı degil bu fotoyuda baska dr çekti kızda olabilir erkekte bişi diyemem 1 ay sonra kesin söyleriz dedi ama ben meraktan ölücem nerdeyse çok kötüyüm ((

ben erkeğe benzettim çünkü nub 30 derecelik bir açıda.hayırlısı olsun.

orkdm baktıgın net görünmüyor dedi. Sayfa 167 de tekrar attım fotoyu gene görünmüyomuş . inş saglıklı olur ama nie yalan diyim gönlümde erkek die geçiyordu ondan merak ediyorum diger iki kızımdaki gibi degil hamileligim çünki

Canim bende dun gittim konturole dr.demeden kendim gordum bebemin pipisini hatta dr.resimini istedim aldim senin icin tekrar buraya atacam bakarsin dun dr. Bakerken eyer boyle gorduysen kesin erkekdir suan evde deyilim eve gidince hemen atacam meragini anliyom cani gonulden diliyorum gonlundekini versin versin Rabbim

Canim bende dun gittim konturole dr.demeden kendim gordum bebemin pipisini hatta dr.resimini istedim aldim senin icin tekrar buraya atacam bakarsin dundr. Bakerken eyer boyle gorduysen kesin erkekdir suan evde deyilim eve gidince hemen atacam meragini anliyom cani gonulden diliyorum gonlundekini versin versin Rabbim

Canım seni yanıltmak istemem.Resimde dik gördüğüm şey nub sa erkek diyebiliriz. Ama başka bişeyse bilemem.Rabbim gönlündekini versin.

ilk resimde erkege benziyo evet ama bacakla karisik bi goruntu o yuzden emin olamadim

canimm kiyamam uzulme
uc kizinmi var senin
goruntude cikinti oldugu kesin ama elide olabilir kordonda olabilir pipide olabilir bilemeyiz
bana 12 haftalik yan profili varsa koyarmisin

canimm kiyamam uzulme
uc kizinmi var senin
goruntude cikinti oldugu kesin ama elide olabilir kordonda olabilir pipide olabilir bilemeyiz
bana 12 haftalik yan profili varsa koyarmisin

Evet canım 3 kızım var yan görüntüyü koymuştum ama emin olmadıgını söyledin kızda olabilir erkekte demiştin dr'da aynısını dedi bu fotoda dr sen ne görüyosun dedi bu çıkıntıya göre erkek dedim bana söylemek için çok erken her ikiside olabilir dedi 1 ay sonra net söyleriz dedi bana 1 ay nasıl geçer bilmiyorum((

Evet canm bacak arasi buresimde 25 haftalik ben bebeyimin cinsiyetini hastanede konturolum vardi ozaman 21haftalikdi orendim hatta dr.demeden kendim anladim olusum olacagini orkdmin sayesinde kendimiz dr.olduk vallaha .Allahim cumlemizin yardimcisi olsun insallah guzel dualarin icin saol canim

gulz senin şansından bacım düzgün bir resimde vermemişki doktor yandan çekilmiş eli bacağı kordonu belli bir resim olsa burda orkdm söyler zaten.. inan 10 dakikadır bakıyorum bebeğinin resmine elleri yanda bacaklarıda belli ama ortadaki çıkıntı kordonmu pipimi anlayamadım bence bekleme git başka doktora ve resim iste bana bir kaçtane net çıkan resim verin de cinsiyetini söyleyemiyorlar bari düzgün resimler versinler.. İnşallahhhh sağlıklı bir erkektir bebeğin inan canı gönülden diliyorum seni çok iyi anlıyorum bende hafta içi gidicem tekrar korkuyorum eşim doktor bana gösterdi pipisini neden korkuyosun erkek işte diyor ama benim popo meme kocaman oldu karnıma bakıyorum pek sivri gelmiyor gögüs uçlarımda aynı duruyor hiç kararmadı... Allah gönlümüzdekini hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..

hiç sorma canım gerçekten sansızım moralim çok bozuk ve ben 4.cüye cesaret ettim 4 sezaryen düşün artık halimi içim çok yaralı.. büyük eltim 2 yıl önce 3.cüyü yaptı cinsiyet ögrendiler kız onunda 3 kızı oldu ama cinsiyeti duyan diger eltimin 12 yaşındaki oğlu masaya vurup ailenin soyunu yürütmek yine bize düştü demiş dalga geçer gibi duydum şoka girdim benimde üç kızım var ailede bir tek ortanca eltide 2 erkek var psikolojim alt üst olmuş durumda bizimkiler soy değilde ne ( benim dr görmek için çok ugraştı adam erkek görüyor ama sanki kız görmek için uğraştı hep erkek gibi ama emin degilim dedi zar zor 20 dk sonunda gördüm nubu dedi %99 kız dedi ama bebiş pozisyon olarak hep verdi bende gördüm hep erkek gibi duruyor kordon diyemi diyede baktı değildi onun dışında iki dr daha gittim biri büyük olasılık erkek dedi tekrar görüntü yakalayamadı digeride bişi söylemek için erken dedi allahım içimi biliyor tabikide önce sağlıklı olması önemli benim için ama şu yüreğim var ya dinmiyor sesi(((

allah gönlündekini inşallah verir fiziki değişime takılma bence canım içini rahat tut allah sağlıklı olarak kucagımıza almayıda nasib etsin...

Son düzenleme:

gulz nerde yaşıyosun yaşadığın şehirde detaylı ultrason bakan radyologlar yokmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…