dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Oylemii teşekkür ederm herkese.. belki süpriz yapabilir ama sanki yaa , gerçi kiz erkek sağlıkla gelsin de bebeklerimiz insanoglu istekleri bitmiyoki :)

söze nerden başlıycam bilmiyorum moralim bozuk geçen hafta kendi drum yüzde 90 erkek gibi ama emin degilim dedi ertesi gün baska dr gittim yüksek olasılık erkek dedi bugün gittim bebek 14 haftalık şu görüntülere göre erkek dedi ama kesin kesit yakalayamıyorum dedim 1 saat sonra bakıcam dedi bekledim 1 saat sonra yüzde 99 kız ama yüzde 1 yanılma payım var dedi ben şimdi neye inanıcam nub resmi çekip vermedi bir foto var oda kafa ölçümü yaptıgı resim kafam çok karışık bu benim son sansımdı tabi herşeyden önce allahım sağlıklı bir evlat ver diyorum ama yüreğimin sesinide dindiremiyorum erkek evlattan mahrum etme diye ((( diger dr aradım 16 haftadan önce net olması mümkün değil bir çok görüntü yanıltıcı olabiliyor dedi ((

yazdıklarını okurken çok gerildim... bende korkuyorum değişik bir şey söylenecek diye banada % 99 erkek dedi iki farklı doktor son gittiğim doktor detaylıda bakan ankarada oldukça ünlü olan bir doktor haftaya tekrar gidicem korkuyorum farklı bir şey duyarsam diye... çok kişiden duydum kız bebeklerde yanılma çok oluyor ama erkek bebeklerde fazla yanılma olmuyormuş inşallah bebeğin sağlıklı bir erkektir...başka doktor yada özel poliklinik falan yokmu çevrende eltim 14 haftalıkken cinsiyetini öğrenmek için 20 tl ye özel bir polikliniğe gitmiş baktırmıştı sende araştır 2 hafta beklemek çokkkk zor..

Orkidem bugün tekrar baska bir dr gittim bu tam bacak arasıdan çekilmiş bir foto inş.bunda net bişi sen yorumlarsın ve bana yine bişi denmedi 3 gebeliğimdede 3 aylıkken hep ögrendim ama bunun cinsiyeti olay oldu 3 dr üçününde dedikleri net diil canım benim birde sen bak inşallah benim ve tüm isteyenlerin gönlündeki olur..

Eklentiler

• $Fotoğraf0286.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 92
Sümetap seni çok iyi anlıyorum gerçekten zor garantisi yok dua etmekten baska bişi gelmiyor benim elimden elbetteki herşeyden önce benim için sağlıklı olması ama işte yüreğime söz geçiremiyorum inş. dr yanılıyordur çünkü % 99 kız dedi ama çok bocaladı halen içimde kuşku var nubu gördüm dedi ama bana göstermedi yada ben kışı önce söyleyeyim yazı bahardan sonra söylerim diyemi düşündü öyle bişi yaparmı bilmiyorum duygularım karma karışık diger drlarda bişi söylemek çok yanlış olur dedi sen 1 ay sonrasını bekle dedidaha 14 haftalık 18 haftayı nasıl ederim bilmiyorum dilerim seninkide inşallah erkektir canım.Allah yanıltmasın ......

Canım Allah gönlündeki hayırlısıyla versin ama nub bakabilmek için yandan görüntü daha anlaşılır oluyor.

canim inanki nub gorunmuyor attirmak istemiyorumm gorunse vallahi seve seve cevapliyorum seviyorum tahmin isini

desene kaldı bidahaki kontrole..gerçi dktr kıza benzettim demişti ama inanasım gelmedi. eltime erkek dedi 7 ayında kız çıkmıştı görümcemede erkek demşti 5 ayında kız çıktı:)))) artık bizimki ne çıkacak bakalım...

Allah bilirde canim resime baktim erkek bence bacak arasindaki gorulen kordon deyilse kesin erkek orkdm bakarsa daha iyi anlar hayirlisi insallah gonlundekini Rabbim versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…