dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Canım usg resmini b.sayarına tarattırman lazım b.sayarına tarattırdıktan sonra konuya cevap ver kısmına geldiğinde aşağıda eklenti ekle var ordan devam etmen lazım... Usg fotosunu tarayıcıyla tara tarayıcın yoksa cep telefonunla resmini çek b.sayarına telefonun ara kablosuyla gönderebilirsin ...

Çok ilginç bir konu gerçekten dayanamadım ben de bir resim yükleyim istedim. Benimkine de yorum yapar mısınız?

çok teşekkür derim canım çok kolaymış gerçekten okuma yazma bile herkes yapabilir.4 hafta sonra ben de miniğimin resmini yükleyeceğim ve sizlerin değerli görüşlerini almak isticem...

canim yaa savtim kaydi bska varsa onu koyy lutfeeennn cikinti var normalde bu haftada kiz ise girmesi lazimm
canım başka fotosu yok ama bunu ayrıntılı ultrasona girdim özel hastanede onun fotosu, dr biz sormadan erkek dedi daha önce gittiğim dr da erkek demişti buda erkek diyor bilmiyorum ayrıntılı ultrasonda 16 haftalıkken yanılma payı ne kadardır ama bacaklarını falan ölçtüğünde bacakların arası boş değildi onu gördüm...

10 haftalik bir bebek yorum yapilmayacak durumda gordugum suanki nubu kiz gibi ama kesinliklee degisir daha
2 hafta sonra koyabilirsen kesin yorumu olur pozisyon uygunsa

vakit ayırdığınız için teşekkür ederim inşallah daha sonra da koyarım yine tekrar teşekkürler, bu arada 4 yaşında bir oğlum var inşallah sağlıcakla bir de kızım olsun daha ne isterim rabbimden

11+4 deki ultrasonumuz, ORKDM yorumlarmısın lütfen

Eklentiler

• $0195.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 118

ne guzelllllll

dedim ya kiz ise o gordugum cikintinin girmesi gerektii ki girmemis erkek
daha oncede erkk demistm sana yanilmiyosam

yanilma payi cok az korkma

11+4 deki ultrasonumuz, ORKDM yorumlarmısın lütfen

11 haftlar genelde yaniltiyor ama
yari yariya seninki

kiz nubu var lakin buyuk ve yuksekte
bu durumda kizdan erkege donecek nublar gibi

baska varsa gorelim

11 haftlar genelde yaniltiyor ama
yari yariya seninki

kiz nubu var lakin buyuk ve yuksekte
bu durumda kizdan erkege donecek nublar gibi

baska varsa gorelim

teşekkür ederim ORKDM yorumun için, iki hafta sonraya doktor randevumuz var ozaman inş net öğreniriz cok merak ediyorumm...

cok israr ettin canim sen emin degilim ama aklimdakini diyim sana ama ilk foto net degil ikinci zaten kayipp
yinede diyorumm erkekk

çok saol canım yorumun için 2 fotoda hemen hemen birbirinin aynı Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin

buda ablamın bebişi. teyzelik görevi olarak bende onun için birşeyler yapayım dedim. resim belki yetersiz gelebilir ama sizce cinsiyeti nedir?

^.^

^^ yaşasınnnnn ORKDM birkez daha yanılmadın :) erkek bu ayol dediğin resim evet doktorunda belirlemesi ile erkek çıktı. ablamın istediğide, benim hislerimden geçende ve senin gördüğünde erkek olarak doğrulandı. teyzesi yesin onu :):) çok teşekkürler orkdm

saglicakla alsinkucagina bebegini ablan cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…