dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

$01032013233.jpg
$02032013237.jpg

kızlar elimde bebeğimin 2 fotosu var banada yorum yapabilirmisiniz:KK16::KK16::KK16:

Canım özellikle seni çokmerek ettiim gözünaydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşaallah,16 ndada biz gidicez bakalım:KK16:ama senin adına çok sevindim:KK16:

Çok teşekkür ederim canım benim.. İnşallah seninde gönlündekini Allah kucağına almayı nasip etsin...

orkıdm 16 haftalık bebeğim dr 1 hafta geç döllenme dedi (ben son satı yanlışta hatırlıyor olabilirim) cinsiyet yorumlarınızı bekliyorum orkıdm özellikle senin $Fotoğraf-0008.jpg

Yanlis gormuyosam bebeyin erkek canim ilk bebeyinmi Rabbim saglicakla kucana almayi nasip etsin a.e.o baktikca daha iyi anlasilio Allahin izniyle kesinlikle erkek
çok saol canım amin hepimizin inşallah...Evet canım ilk bebğim doktorda önce şuraya pipisi desem karıştırıyo olabilirim dedi :) sonra 1 ay sonra belli olur dedi...

orkidem bide sen baksan hevesle saat başı girip bakıyorum kalan 6 ay nasıl geçecek...

arkadaşlar ben de 8 haftalık hamileyim.12 haftalık olunca ben de bebeğimin usg fotosunu paylaşmak istiyorum ama nasıl paylaşacağımı bilmiyorum.bana yardımcı olursanız çok sevinirim taracı mı gerekli? nasıl ediniliyor?

arkadaşlar
ben de 8 haftalığım...12 haftalık olunca bebeğimin usg fotosunu paylaşmak istiyorum ama nasıl yükleneceğini bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

orkidem, 11. haftamızda kıza benziyor demişti. ben hep erkek hissettiğim için çok ihtimal vermemiştim. 16. haftada doktorumuz önce kız dedi, sonra pipisini gördüm oğlan dedi, sonra da kordon mu acaba bilemedim dedi. 18. haftada birbaşka doktora gittiğimde %98 kız dedi. yani orkidem haklı çıktı. bakalım bir dahaki görüşmemizde doktorumuz ne diyecek. ben cimcimeme pembeleri almaya başladım bile :)

daha önce de paylaştım ama gözden kaçırdın sanırım teyzesi burda 16haftalık yorumunu bekliyorum tabi kızlar sizlerinde $20130222_110853.jpg

Çok teşekkür ederim canım benim.. İnşallah seninde gönlündekini Allah kucağına almayı nasip etsin...

sumehtapçım sen söyleyebilir misin?..usg fotosunu nasıl yüklemem gerektiğini bilmiyorum. zor olmasa gerek diye düşünüyorum tarayıcıya mı gerek var acaba?..yada yardımcı olmak isteyen başka biri varsa...
gerçi erken daha 4 hafta var ama sizin de görüşlerinizi almak istiyorum...4 hafta sonra yüklemek istiyorumm.

orkidem, 11. haftamızda kıza benziyor demişti. ben hep erkek hissettiğim için çok ihtimal vermemiştim. 16. haftada doktorumuz önce kız dedi, sonra pipisini gördüm oğlan dedi, sonra da kordon mu acaba bilemedim dedi. 18. haftada birbaşka doktora gittiğimde %98 kız dedi. yani orkidem haklı çıktı. bakalım bir dahaki görüşmemizde doktorumuz ne diyecek. ben cimcimeme pembeleri almaya başladım bile :)

yuuppiiiii dr mu olsam nee:KK37::KK37::KK37::KK1:

X