dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

saol bitanem valla bende bulmuşum senn gbi melek dünürü daha ne istiyim damadın değil sennde oğlun olur artık:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
şu ramazanın yüzü suyu hürmetine isteyn herkese nasip etsin gercekten bambaşka bi duygu kimseyi mahrum bırakmasın bu duygudan rabbim

yerim seni ben kzuzum amin bitanem amin bambaşka birey rabbim herkese nasip etsin bu arada hülyam beni fotolar kaldı hee bir heyecanla geldimde yine olmadı patlıycam sanki heee:KK67::KK67::KK67:

yerim seni ben kzuzum amin bitanem amin bambaşka birey rabbim herkese nasip etsin bu arada hülyam beni fotolar kaldı hee bir heyecanla geldimde yine olmadı patlıycam sanki heee:KK67::KK67::KK67:

canım konu sahibi orkidem çevrimiçi olunca sen resimleri göster o yorum yapar canım hem 2 gün sonraki resimleri koy tosunun her yeri iyce belli olsun

canım konu sahibi orkidem çevrimiçi olunca sen resimleri göster o yorum yapar canım hem 2 gün sonraki resimleri koy tosunun her yeri iyce belli olsun

evet çevrimdışı kuzum girer bakarım artık birde 2 gün sonrasını koyarım bakalım belki doktorda söyler erken mi der bakalım hayırlısı inş bitanem :KK19:

hülyam ben çıkıyorum gülüm belim ağrıdı biraz uzanayım görüşmek üzere bitanem kendine çok iyi bak emi tabi kuzumada tabiki Allaha emanet olun meleğim çok öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK34::KK19:

ahh canim yaa allah mi dedirttii:KK43::KK43:
kiz bebegim yeni tescillendi hayirlisi ne diyelimm

hayırlısı olsun güzelim aralık annelerinde bende varım senin bebeğinin erkek oldugunu görmüştüm sanki listede demekki yanlış görmüşüm üzülme canım ya kızlarınla birlikte rabbim uzun ömürler nasip etsn insallah 3.bebeğin erkek olur insallah:KK54::KK54::KK54:

hayırlısı olsun güzelim aralık annelerinde bende varım senin bebeğinin erkek oldugunu görmüştüm sanki listede demekki yanlış görmüşüm üzülme canım ya kızlarınla birlikte rabbim uzun ömürler nasip etsn insallah 3.bebeğin erkek olur insallah:KK54::KK54::KK54:

ustelik aralik anneleri erkek bebekle rekor kirarken bennn................:KK14::KK14:

ustelik aralik anneleri erkek bebekle rekor kirarken bennn................:KK14::KK14:

artık benm oğluşumuda eklersin canım evet baya erkek patlaması var aralık annelerinde :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
oğluma alırım kızını kimseyle kertmediysen:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada 11.sayfada ultrason görüntüm var bakarmısın merak ettim yinede yorumunu

artık benm oğluşumuda eklersin canım evet baya erkek patlaması var aralık annelerinde :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
oğluma alırım kızını kimseyle kertmediysen:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada 11.sayfada ultrason görüntüm var bakarmısın merak ettim yinede yorumunu

yok kizz daha kizim olacagi fikrine alisamadimm ne kertmesii
al hadi sana kertiimm:KK52::KK52::KK52:

nerde canim fotoo

yok kizz daha kizim olacagi fikrine alisamadimm ne kertmesii
al hadi sana kertiimm:KK52::KK52::KK52:

nerde canim fotoo

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ayy cok komiksin canım ya ne var sanki kız evladı daha hayırlı aileye baglı olur ne üzülüyosun güzelim yoksa ailede yüksek şiddetle erkek bebek isteyenmi vardı
11.sayfada canım benm foto:KK54:

maasallah canımm nub kayıp maaleseff:KK50: Goruntude net degıl zaten
ama tescıllı oglan bu
aılede sıddetle degılde ısten vardı canım ama olmadı dedıgın gıbı hayırlı olsun yeterr

valla bende dra ve eşime güveniyorum bana göstermedi dr ama kesin konuştu oğlan diye
eşime soruyorum eminsin dimi gördün pipiyi bal gbi gördüm diyo:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ama tescıllı oglan bu
aılede sıddetle degılde ısten vardı canım ama olmadı dedıgın gıbı hayırlı olsun yeterr

benim de hayırlısıyla hayırlı bir kız evladım olur inş:))

Eki Görüntüle 476348 Eki Görüntüle 476349

ORKDM bu benim bebişimin 12+1 günlük fotoları. ne dersin tahmin için uygun mu? bi el atsan :KK66:

ama tescıllı oglan bu

canım öncelikle evladın hayırlı olsun hayırlar getirsin ailene inşallah. çıkaramadım ben bizimkini sen bi bakabilir misin?

cnm bunlarada bir bakarmısın arkadaşımın resimleri 13 haftalık $20120801_112507.jpg $20120801_112650.jpg

Eklentiler

• $20120801_140525.jpg
    $20120801_140525.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 917
merhaba arkadaşım bende yorumlamaya çalıştım ama benim doğru düzgün ultrason görüntüm yok yandı sıcaktan elimdekiler...acaba bi de sen bakabilirmisin umarım belli oluyordur:44:
$20120801_161018lk.jpg $20120801_161018lk.jpg

X