dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Yok söylemedi yasakmis 16 haftadan önce :KK43:

bencede erkek.. benim gittiğim hst de eskiden söylüyorlardı bu yıl yasaklanmış kesin talimat gelmiş sağlık bakanlığından 2 hafta kalmış zaten Allah gönlündekini kucağına almayı nasip etsin inşallah....

$BBBB.jpg

benim bebişimede bakarmısınız.

Evt erkege benziyo ama kesinndediklerim kadar degil
Senindi dimi uc kizin mi vardi yanlismi hatirliyorum yoksa

hayır canım benim bir tane kızım var bu ikincisi, merak ettim ama ben nub göremedim, nubun olması gereken yerdeki uzantıyıda bacağa benzettim, bu kınulara biraz meraklıyım beni aydınlatırmısın nubmu bacakmı o, vede vakit ayırdığın için tşkr birde beni aydınlatırsan çok sevinirim..

heycanım gitgide üst düzeye çıktı..kalbim sürekli çarpıyor.bebeğim 16 hafta 5 günlük oldu.yarın dr.a gidicem ama inanın gitmek istemiyorum.çok korkuyorum.ya bebeğime birşey olursa.ya omurgası açıksa diye.ben ilk bebeğim kaybettim.omurga açıklığından.2.ye sağlıklı bir kızım oldu.ama korkularım hiç geçmedi.bu 3.bebeğim olucak rabbim izin verirse inşallah.yarın güzel haberlerle dönmek çok istiyorum.ve hemen size buradan yazıcam.benim içinde dua edin neolur buna ihtıyacım var.hayırlısıyla bebeğimin sağlığı yerinde olsun......cinsiyet merakım ise yok oldu gitti.

guvercin77 kullanıcısından alıntı

dayanamadım,kızlar bende yorum bekliyorum sizlerden.ilk resim 11 hafta 3 günlük dr.erkek olcak dedi.ben pek inanmadım. 2.resim13 hafta 3 günlük,dr.muz bütün hislerim erkek olcakmış diyor dedi,yine inanmadım nedense.çok erken diye belki.yada kıza çok alışkınım hep içimden bir prensesim olacakmış gibi geliyor.4 yaşında dünya güzeli pirensesim var.rabbim hayırlısını nasip etsin.banada birrr yorum sevgili arkadaşlarım.bu işin ehli olmuş orkidem arkadaşım,senden de yorum bekliyorum.tabi musait olduğunda.....
heycanım gitgide üst düzeye çıktı..kalbim sürekli çarpıyor.bebeğim 16 hafta 5 günlük oldu.yarın dr.a gidicem ama inanın gitmek istemiyorum.çok korkuyorum.ya bebeğime birşey olursa.ya omurgası açıksa diye.ben ilk bebeğim kaybettim.omurga açıklığından.2.ye sağlıklı bir kızım oldu.ama korkularım hiç geçmedi.bu 3.bebeğim olucak rabbim izin verirse inşallah.yarın güzel haberlerle dönmek çok istiyorum.ve hemen size buradan yazıcam.benim içinde dua edin neolur buna ihtıyacım var.hayırlısıyla bebeğimin sağlığı yerinde olsun......cinsiyet merakım ise yok oldu gitti.

X