dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

ay nasil guzel bir haber masallah, Rabbim saglikla huzurla kavustursun, cok cok kolay bir dogum olsun insallah bize haber vericek firsatin olur, prensesin gelince. Sansi bahti acik olsun upuzun bir omru olsun yavrunun

amiiiiinnnn canim insallahh bugun yarin haber ederim ALLAH in izniyle

2007 mi diyooo
birinci fotoo yanilmiyorsamm erkekk daha net ve yakindan cekermisin eger o ustteki cikintinin altinda bi cikinti yoksa kesin erkekk

evet o tarih niye öle oldu anlamaıddm canım ben 15 haftalık gebeyim biirnci banada öle geliyo orada 13 haftalıkdım ve devlete gitiğim için cinsiyet söemedi sonra özlee giidnce bebk ters döndü bacaklar kapalı olunca gmrendi malum snaki kız dedi vala beliyorum

orkdcm doğumuna çok az kalmış bir avazda inşallah.

geçen hafta 11+0 yüklemiştim görüntülerimizi doktorumuz erkeğe benzettim demişti nuba görede öyleydi, bu hafta farklı bir doktortaydık
12+0 daki görüntümüz bu hanımlar bu doktorumuzda kız dedi, var mı bizim gibi olan değişir yine diye korkuyorum

Eki Görüntüle 557405

bu da bizim 12+0 daki usg resmimiz. Doktorumuz kız dedi, çıkıntıdan da belli gibi aslında ama benim merak ettiğim şu sonradan erkeğe dönenlerde de nub böyle mi yoksa daha mı farklı ?? Bu arada bir oğlum var :)) Bir de doktorum oğlumda da 12. haftada kıza benziyo demişti, o yüzden halaaa acaba diyorum

Son düzenleme:
merhaba :) bir fikir de ben rica etsem? :)
söylemedi dr. daha erken dedi ama sanki biliyor da söylemiyor gibiydi :)

sanırım orkide doğum yaptı, inşallah bebiş de sen de iyisindir. Darısı başımıza :)

Tatlim cok net cekilmis bir resim insAllah kizdir cunku nub bayagi bir yatay sekli
Evt kizlar yorum isteyenler bu sekilde olursa tahmin kolay olurrr

Ayy cok tatli kizin yolda hihii cok yatay nubunuz var

orkidemm nasılsın durumun nasıl doğum oldumu tatlımm Allahım hayırlı kolay sağlıklı doğum nasip etsin sağlıkla al kucağına inşşş canım benim bizleri habersiz bırakmaaaa:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…