dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

402F54EA-F36B-474B-9874-DBA49D996085.jpeg
402F54EA-F36B-474B-9874-DBA49D996085.jpeg
0B90730D-E164-4CE4-ABA3-7BB20BF4971A.jpeg
Merhaba hanımlar tahmin alabilir miyim 12+2

Baya küçükmüş canım benim ilk hamileliğimdeki 9 haftalık ultrasonum böyle :) erkek gibi hissettim ama sanki de sen öğrenmişsindir ama ne cinsiyeti kız mı? :)
Doktor birtürlü emin olamıyor ya nasıl iş anlamadım erkek testisi göremiom dedi kıza benzio ama emin değilim dio kızdır herlde ya

Canım banada yorum yapar mısınız 10 haftalık karından

Eklentiler

• 10. hafta.jpg
    10. hafta.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 39
Doktor birtürlü emin olamıyor ya nasıl iş anlamadım erkek testisi göremiom dedi kıza benzio ama emin değilim dio kızdır herlde ya
17 haftalık olmuş daha nasıl göremedi anlamadım ilginçmiş valla. Başka bir doktora da gitseydiniz keşke bende perşembe günü gideceğim bakalım bir şey öğrenebilecek miyim

17 haftalık olmuş daha nasıl göremedi anlamadım ilginçmiş valla. Başka bir doktora da gitseydiniz keşke bende perşembe günü gideceğim bakalım bir şey öğrenebilecek miyim
Özele gittim geçen hafta göremedi 5 gün sonra gel tekrar bakayım dedi yine net bişey söyleyemedi. Kendi evimde değilim artık kendi doktorumada 3 hafta sonra giderm napim beklicez bakalım

Bizide yorumlarmisiniz .8+4 karından ultrason

Eklentiler

• IMG-20220709-WA0001.jpg
    IMG-20220709-WA0001.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 56
Özele gittim geçen hafta göremedi 5 gün sonra gel tekrar bakayım dedi yine net bişey söyleyemedi. Kendi evimde değilim artık kendi doktorumada 3 hafta sonra giderm napim beklicez bakalım

Çok sabırsızım ben bu konuda size maşallah vallahi ya özeniyorum sizin gibi sabırlı insanlara :KK68: öğrenince mutlaka yaz olur mu çok merak ettim :)

Çok sabırsızım ben bu konuda size maşallah vallahi ya özeniyorum sizin gibi sabırlı insanlara :KK68: öğrenince mutlaka yaz olur mu çok merak ettim :)
Aslında pek sabırlı değilimdir ama mecbur 2 haftada 2 kere gttm elden bişey gelmez artık 😊yazarım inşallahda. kızdır bence ya 3. Kızım olacak. Seninki belli mi?

X