dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

canım ya burda bebek sırtını dönmüş gibi ben bişey göremedim ama sen dik gördüysen büyük ihtimal erkektir
Aslında sırtı dönük değildi belki resim kayıt edilirken o şekil çıkmış olabillir.
canımcım doktor ultrason ekranını bana döndürdü 1-2 dakika seyrettim bildiğin havaya bakıyordu nub hatta az kendine doğru bile kıvrımlıydı nerdeyse yani yere paralel değildi acaba bundan sonra dönermi nub yoksa artık kesinmi nubun şekli cinsiyeti 20 haftadan önce söylemem dedi pis doktor :KK1:

Ben ekledim fotoları sanırsam burda 12 hatalık olmamız lazım teşekkürler :)

Eklentiler

• $Fotoðraf0081.jpg
    $Fotoðraf0081.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 68
  • $Fotoðraf0080.jpg
    $Fotoðraf0080.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 88
  • $Fotoðraf0079.jpg
    $Fotoðraf0079.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 72
benim nub resmime yakın kız desem bana doktorum kız dedi çünkü :))
pis dr bana hiç bıse demedııı :KK4::KK4::KK4: bı cok arkadas erkek dedı bazıları kız dedı en nubdan anlamıom ama kımse de kesın anlamıo heralde bu gıdısle dogumda öğrenecezzzz :KK43:(((

tatlım bana erkek gibi geldi .ilk kızının adı ecrin mi yoksa kaç yaşında?benimde kızım var2.kız dedıdr :))

ewet 4 yaşında ecrin kızımın adı bida kız olursa artık ela koyucam allahın izniyle. Neresinden erkek gibi geliyorki bu fotoların ben bakıyomda iç dimdik duran yok :KK12: :KK60:

ewet 4 yaşında ecrin kızımın adı bida kız olursa artık ela koyucam allahın izniyle. Neresinden erkek gibi geliyorki bu fotoların ben bakıyomda iç dimdik duran yok :KK12: :KK60:

nebilimm kızz içimden öyle geldi.benimdekızz ecrin 4 yaşında.2.de kız dedii doktor değişmessse.kızımda ela istiyor ama ben istemiyrum esma olabilirr :KK70::KK1:

nebilimm kızz içimden öyle geldi.benimdekızz ecrin 4 yaşında.2.de kız dedii doktor değişmessse.kızımda ela istiyor ama ben istemiyrum esma olabilirr :d:KK1:

ben ismini kendim istiyorum kızım bişeyler diyo ama he birde kızımın tam adı ecrin irem elanur koyucam buna kız olursa inşallah fikrim değişmezse benim oğlan bebiş için başka şansım yok inşallah hayırlısı olur başka doğuramam okadar kendime güvenmiyorum ne yazı ki keşke dediğin gibi olsa adına yusuf koyucam çok seviyorum bu ismi niyeyse :)

kızlar benimkine de bi tahminde bulunur musunuz?bu resimde 11+4 günlük bebeğim.
ORKDM özellikle sen biliyosun tahminlerin doğru çıkıyo?takip ediyorum seni...

Eklentiler

• $20130906_205817.jpg
    $20130906_205817.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 68
arkadaşlar bilgisayardan resim yüklemek istiyorum ama yapamıyorum yardım edermisiniz

X