dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Arkadaslar bızede bı yorumda bulunabılırmısınız 11+4burda ATTACH=CONFIG]754948[/ATTACH]

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 82
selam kizlar.. en son cektigim videoda bebesimin bacak arasinda bisey gordum sizin yorumunuz var mi :)

Eklentiler

• $Screenshot_2013-07-07-23-55-08-1.png
    $Screenshot_2013-07-07-23-55-08-1.png
    78,1 KB · Görüntüleme: 94
senin bebeişe daha önce erkek demiştik zaten yanlış hatırlamıyorsam

evet erkege benzio demistik ama bu baska bi resim ben videodan izleyip goruntu yakalamaya calisiyorum dr bisey demeyince :)

bacaklarini goruyorum gorunen sey tam arada degilde arkada kaliyo aci itibariyle anca oyle yakalayabildim. neyse 1-2 hafta sonra zaten ogrenicez hayirlisiyla artik sabir baska care yok :)

iki oğlum var 14 haftalık hamişim.ilk resim 11+5, ikinci resim 13+5 yorumlayabilirmisiniz.arkadaşlar ve orkdm yorum bekliyorum.çok merak ediyorum.:2:

Eklentiler

• $Resim4.jpg
    $Resim4.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 77
bende çok meraklanıyorum,11+2 iken erkeğe benziyor öbür ay netleştirelim dedi,2 haftam kaldı kontrolüme.içinizden ne hissediyorsunuz,benim için:)
ben bişey düşünemiyom şuan,doktor yanılacak olsa kesin değil diye derdi.bana erkeğe benziyor,öbür ay netleştirelim dedi.

benim hamileliğim 16.haftasındayım ve resimdeki gibi dik paralel olduğundan erkek dedi ama kız demişlerdi öncede bikız bir erkek diyorlar sizin resme yorumladığımda ise kız çıkıyor o çıkıntıyı erkek sanıyorlar ozaman allah izin verirse kızım olacak demek

Ben yanlışlıkla iki kere yüklemiştim arkadaşlar :) heyecandan ... İlk foto 12+5 2. 11+5 3. De 11+5 diğerleri de aynı zaten

Ben yanlışlıkla iki kere yüklemiştim arkadaşlar :) heyecandan ... İlk foto 12+5 2. 11+5 3. De 11+5 diğerleri de aynı zaten

X