dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Benim bebeğimde burda 10+ 3 şuan görülür mü bilmem ama yorumlarınızı bekliyorum. 2 hafta sonra tekrar ekleyeceğim :)

ben de çok beklemiştim ama yorum yapan olmadı ve 2 hafta sonra doktordan öğrendim.. maşallah bebeğim hiç bekletmedi beni. keseyi hemen görmüştük, kalp atışını erken duyduk, cinsiyetini de hemen gösterdi yavrucuğum merak çok zor bilirim arkadaşlar..Allah herkese gönlündekini nasip etsin...

Son düzenleme:
yok sölemedi 16 olmadan söylemeyecekmiş teşekkür ederim 2 hafta sonra öğrenecem inşallah tutarsa müjdeyi veririm burdan

Ya bazıları on iki hafta bitiyor hemen söylüyor en azından tahmin yapıyor. Meraklaniyor ınsan

Umarım gönlündeki neyse hayırlısıyla o olur.

cnm 1 buçuk hafta önce gittiğimdeki foto bu,doktor o zaman erkeğe benziyor demişti.
nerden anladın kıza benzediğini cnm

canım,öncelikle ben diğer arkadaşlar kadar bilgili değilim...ama gördüğüm nub paralel gibi geldi bana,Allah gönlündekini nasib etsin...tahmin yürüttüm ben sadece o yüzden benziyor dedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…