dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

kızlar benimkinede yorum yapın doktor erkeğe benziyor dedi.
tatlım doktor erkeğe benziyor dediyse erkektir neden hala muallaktasın ki.. burdakilerin çoğu doktor söylemeden önce bi ipucu olarak yapılan tahminler.doktorun sözü üzerine kimsenin de cıkıp hayır kız diyeceğini sanmam..

Merhabalar aranızda yeniyim.10+3 günlük hamileyim.benim bebegımede bakarmısınız.

Ben baktım ama göremedim nubunu o yüzden birşeyler yazmadım. Illa yorum yap dersen erkeğe benziyor gibi ama tabi daha çok küçük yani . Gönlünden ne geçiyorsa Allah hayırlısıyla versin inşallah

10 haftalıkken bebeğimin nubu ilk sayfadaki görsellere göre kıza benziyordu bugun doktorum %99 erkek dedi.. merakımızı frenleyip doktordan öğrenmek en mantıklısı..

burda 11+3 günlüğüz. yorumlar mısınız kız mı erkek mi. cuma günü kontrolum var orda kesinleşecek ama sabredemedim:)

10 haftalıkken bebeğimin nubu ilk sayfadaki görsellere göre kıza benziyordu bugun doktorum %99 erkek dedi.. merakımızı frenleyip doktordan öğrenmek en mantıklısı..

canım zaten 11 haftada ve sonra bebeğin genital organı tam anlamıyla ultrasonda belirginleşmeye başlıyor, ondan önce kız erkek demek zaten hata aradaki farkı göremezsin ultrasonda da bu haftadan önce her ikisi de birbirine benzediğinden ayırt edilmez, konu sahibi de 11. haftadan sonra özellikle 12. 13 haftada ultrason resimleri istemiş, daha öncesine de genellikle kesin dememiş, hatta 11. haftada bile yanılma çok olur demiş, bizim insanımız tam anlamıyla anlamadan herşeye muhalefet olmaya çalışır, yada sorgulamadan bu kesin doğru demeye, yüzde doksan oranında doğru tespit yapıyor arkadaş ki blimde bile 100 de 100 doğruluk oranı tespit edilemezken 10 haftada bebeğin genital organı çok zor, yok doktorun dediğinin yanlış çıkıp sonunda kız çocuğunuz da olabilir o açıdan bakılacak olursa merakı burdada frenleyip doğumu beklemek en en mantılklısı zaten farkedersen doktorunuz %99 demiş %100 dememiş elinde tek açıdan bakabildiği ultrason resmi değil ultrason cihazı olduğu halde o bunu söylüyorsa tek ultrason resmine bakıp şu ana kadar %90 üstünde doğru cevap veren arkadaşa haksızlık etmek olmaz ya. hemde dr %99 dediği haftadan çok daha erken haftalarda yapılıyor bu doğru tahminler.

Son düzenleme:
10 haftalik derken daha onceki yazimi okursan 10+6 dayken eklemistim fotografi ve nerdeyse 11 haftalik demi ve benim topik sahibi arkadasi hedef alip haksizlik ettigimi nerden cikarttin cok guzel bir konu acmis ve bu konuda baya bilgili ama farkindaysan hepimiz yorum yapabiliyoruz.Hatta ben de bir arkadasa yorum yaptim cunku benzetebiliyoruz. Benim fotografima yorum yapilmadi.ben yorumlamaya calistim. Bir arkadas yorumlamis olsaydi da yanlis bildin bak degilmis demezdim nezaket geregi.. Polemik yaratmaya gerek.yok arkadasim amacim beklentiye giriyoruz hassas donemdeyiz bunu vurgulamakti..

canım sende eğer önceki yazımı okursan 11. haftadan sonra 12. 13. haftalarda dedim, dikkat edersen 1 haftada bu dönemlerde organ gelişiminin nasıl fark ettiğini görürsün dr sana 10+6 haftalıkkenmi dedi %99 erkek diye 2 hafta önce sormuşsun şu anda 12+6 olmuş olmalı yani benim dediğim hafta içerisinde dr söyleyebiliyorsa bence topiği dikkatli okumak gerekiyor bende hep takip edenlerdenim cevap yazmasamda çıkan sonucun çoğunlukla doğru olduğunu görüyorum tabiy eğer burda yazdıkları gibi 12. 13. dr da anca cinsiyeti bilebildiği haftalarda yazarsak öyle muallakta da kalmayız, polemikte değil bende yorum yapıyorum yazılanlara, ve hepimiz hassas dönemlerdeyiz aynı şeyi yaşıyoruz,

11.haftadan sonra dememişin kendi yazını iyice okursan 11.haftada ve sonraki haftalarda demişin evet haklısın topiği iyi okumak lazım konu sahibi arkadaşımızın ilk sayfasına bakarsan iyice okursan 10. haftasında kızının olacağını tahmin etmiş ve bilmiş bak bence ultrason fotografı da var ama hepimiz tabiki onun gibi göremeyebiliyoruz..sayfalara bakarsan cok örnek ultrasonlar var kimsenin farkedemeyip orkidm' in pat diye gösterdiği.. ayrıca doktorum bana 10+6 iken erkek deseydi buraya neden koyayımki ultrason fotografımı tabiki yeni öğrendim.. tatlım ilk yazından beri niçin saldırıya gectiğine anlam veremiyorum benim yazımı okursan kıza benziyordu ama değilmiş diyorum.. iki cümleden ibaret bir yazı ve bunun içine ne yorumlar katarak cevap yazmışın.. konu sahibine haksızlık yaptıgımdan tut da ''bizim insanımız bilip bilmeden muhalefet olur'' vs. vs. beni tanımadan benimle ilgili yorum yapamazsın çünkü ben sana yapmıyorum ..asıl bu yazını okuduktan sonra benim demem lazım ''bazı insanlar sırf tartışmak için iki cümleye ne anlamlar yüklerler ve saldırıya gecerler''.. o yuzden bu yazımdan sonra cevabına cevap yazmayı düşünmüyorum.. polemiğine devam ederek boş yere bebeğimi de strese sokamayacağım.. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almanı nasip etsin..

orkidem 10.haftada bebeğinin kız olduğunu anladı çünkü arası tamamen boştu dedi alet önünde olduğu için daha rahat inceleme fırsatı vardı burdakji sadece birtek resim gaybı allahtan başka kimnse bilemez tabikii bizimkisi işin eğlence kızmı ve sadece bir tahmin ki resim bazen okadar net oluyorki görmemek anlamamak imkansız zaten anlaşılmayanlarada mümkün olduğu kadar yorum yapılmamaya çalışılıyor çok ısrar edenler oluyor kırmamak adına bi tahminde bulunulıuyor bunlarda yanılmaya payı oılabiliyor tabiki bebeğiniz hayırlı olsun buarada.doktorlar bile yanılma payını düşünerek konuşurken bir resimden cinsiyet belirlemek kolay bir iş olmasa gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…