dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

ORKDM kısmetten öteye geçilmiyor canım allah sağlık versin bebeklerine..kız evlat has evlat derler..

orkdm bacım benm gecen hafta resimlere bakıp emin olmamakla erkek gibi ama içimdende kız geciyo demştin o resmler pek net degldi bacak arası gozukmuyordu bugun ultrasona girdim bu resmler net gibi bunlara bakarak fikrini alabilirmiyim bacım sana zahmet olmazsa bbu arada doktor kesn olmamakla erkek gibi dedi bugun gecen hafta kız gibi ama emin deglm bacak arası kapalı demşti bugun başka doktor ugrastı donderdi bebegi bu acıları yakaladı bana erkek gibi gelkdi dedi sence ne bacım
Eki Görüntüle 479635 Eki Görüntüle 479636 Eki Görüntüle 479637

it is a boyy!=)Orkdm anlamış mıyım az buçuk bişilerbu da olmazsa ben bırakıyorum tahmini falan

Evet canim bu resimde erkek cikintisi var ama ikinci benimkinin tipkisi ((

benm son resmlerede yorum yaparmısın gormemişin heralde bidaha attım

evet arkadaslar o siteyi bende arastirdim ama bu cikinti bence cok yaniltici, cünkü cogu insan oraya ultrason resimleri koymuslar ve cikinti paralel olup erkek olan cok var. Bence hepiniz süpriz yapip doguma kadar cinsiyetini ögrenmeyin

evet arkadaslar o siteyi bende arastirdim ama bu cikinti bence cok yaniltici, cünkü cogu insan oraya ultrason resimleri koymuslar ve cikinti paralel olup erkek olan cok var. Bence hepiniz süpriz yapip doguma kadar cinsiyetini ögrenmeyin

evet o site derya deniz

paralel olup erkek olan cok var
ama dikey olup kiz olan hic yokk

insallah diyorum bazen bir surpriz olurmu ya rabbim buyuktur

orkdm vallahı süpersın bence sen bu ısı tıcarete dok acayıp para kazanırsın bende 9.2 gunluk hamıleyım buyusun bende sana göndereyım benım tarayıcım yok resmını ceker yolarım artık bır kızım var ıkıncısıde farketmez kız olursa kızıma yaren olcak ben kızların kız kardesı olmasına ınanananlardanım oglan olursa bır kızım bır oglum oldu dıye sevıncem hersekılde sevıncem ama cınsıyet merakım cok yuksek benım doktor cınsıyetle hıc ılgılenmıyor ben ılk bebegımde hıc cınsıyetını sormak aklıma gelmedı daha dogrusu nezamn bılınır bılemedım oda hıc söyleme geregınde bulunmadı ama süperdır doktorum yıne ona gıdıyorum busefer sorarım ama sanada mutlaka yolıycam

Selam bende başlığı gördüm göreli fırsatını bulup fotoğraf yüklemeyi düşünüyordum.Fotoğraflar telefondan yüklendiği için çok net değiller ama size güveniyorum. (Bu arada bende 3 kez farklı cinsiyet yorumu adım doktorumdan ama sizde görün bakalm )

Bebişlerimiz sağlıkla gelsinler inşallaaaaah. :)

Eklentiler

• $2012-08-01-496.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 935
  • $2012-08-01-497.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 849
  • $2012-08-01-498.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 793
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…