dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

mrb senin ikinci bebek dimi pek anlamadım doktorun kız mı dedi sana sonra yanıldım dedi...

mrb senin ikinci bebek dimi pek anlamadım doktorun kız mı dedi sana sonra yanıldım dedi...

yok canım benim, dr.um daha yanıldığını söylemedi...ben bi yoruma istinaden mecazi olarak söyledim, kinaye yaptım..
benim 2.evet dr um büyük ihtimal kız bu, bacak arası açık pipi de yok dedi..kız bebeğin en birincil belirtisi bacak arası açıklığıymış..internette de çok araştırdım.dr lar nasıl karar veriyor cinsiyete ultarasonda diye..mesela uzman tv de dr alp nuhoğlunun bi konuşması var anne karnındaki bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır dieyince direk çıkıyor..bi de çevre de iyi olduğunu yanılmadığını çok erken bildiğini söyleyince umutlandım ben de ne yapayım?..biliyorum canım senin de dr.un 12 de kız demiş çok sevinmişşsin.çok şiddetle kız istediğini hatırlıyorum.2 hafta sora yanıldığını sölemiş yanlış hatırlamıyorsam..çok üzülmüşsün..daha önce böyle yazdığını hatırlıyorum çünkü...inşallah 3.de kızın olur canım kızı garanti etmek istiyorsan tüp bebekte bi yöntem uygulanıyormuş pcg mi ne,onu yaptır dışardan x spermi ile döllesinler inşallah senin de böylece yüzde yüz kızın olsun..internetten araştırırsın nereler yapıyor..

Eki Görüntüle 672968
canımmm orkidecim ne dersin bu erkek mi kız mı
ilk kız zannedilip sonradan erkeğe dönen nublardan mı acaba
bir tahmin yapayım da doktordan önce herkes şaşırsın
kızlar bize bir daha bakar mısınız
bu kırmızıyla işaretlediğim nub değil mi?
eşim dedi bu kadar büyük kız nubu mu olur dedi bu erkek bence diyor
siz ne düşünüyorsunuz, orkidem ona nub diyor, nub büyük olunca da kız gibi paralel olsa bile erkeğe dönüyormuş galibaa
ben sadece çok heyecanlıyım yani bilmek istiyorum en azından tyahmnilerinizi duymak hoşuma gidiyor
şimdiden teşekkürler

evet canım valla çok doğru hatırlıyorsun herşeyi:)pgt yöntemi onuda araştırdım ama türkiyede onu isteğe bağlı yapmıyorlar canım sadece sağlık problemi varsayani kız çocuğu olduğu zman genetik bozukluk oluyor mesela bebekte yada tam tersi erkek bebekte oluyorsa o zamn yapıyorlar bebek sağlıklı olsun diye..
kıbrısta ve avrupanın bazı ülkelerinde yapıyorlar oda maddi olarak çok külfetli bir iş ve garantisi yok bebek tutucak diye tanıdığım yaptırıpta hamilelik olmayan arkadaşlarda var herşeyin hayırlısı inş birgün bende kavusurum isteğime...

hafızam yanıltmaz genelde beni bir sözleci olarak...
evet doğru ama ne bileyim bi yolu vardır elbet tüp bebekte pgt nin..aynen ben de senin söylediklerini okudum ama burda yaptırıp olusuz sonuç alan hiç duymadım..bi dr tanıdık falan varsa neden olmasın bence yani bu masum istek mi olmayacak millet etik dışı neler yapıyor?

canim eyer moralini ben bozduysam cok özür dilerim niyetim sizi uzmek deyildi canim basimizdan gectigi icin dusuncemi yazdim hakkinizi helal edin insallahh RABBIM gonlunden geceni nasip eder ALLAHA emanet olun....

zaten onu bulmak zor kimse demez ben yapıyorum diye bir merkeze gitsem yaparmısınız desem her seferinde terslenirim büyük ihtimal kimse o riski göze almaz ama inan bilsem biyer düşünmeden giderim o kadar eminim yani bu konuda...

sabah horozu kızım kalktı, ben de ayaktayım bu yüzden :)))
ne diyeyim ALLAH gönlüne göre verir inşallah..

canim eyer moralini ben bozduysam cok özür dilerim niyetim sizi uzmek deyildi canim basimizdan gectigi icin dusuncemi yazdim hakkinizi helal edin insallahh RABBIM gonlunden geceni nasip eder ALLAHA emanet olun....

siz de ALLAHa emanet olun...sadece bi anlıktı geçti..önemli değil...ben de biraz abarttım sanırım..gereksiz şeyler yazdım...normalde hiç alınmam ama bu konuda çok hassasım sanırım..

saol canım ekledim sonunda:)

kızlar bakın bu bacak arası görüntüsü bebeğimin pipi resmi diye verdi doktor sizcede pipi mi kordon olabilirmi

biraz geç yazdım kusura bakmayın.. Evet yanılmışta olabilir önceki tahminde :)) neyse hayırlısı artık. ben kızımı çok seviyorum 2. kız olursa daha da çok sevinirim ama babası beraber top oynayacağım bir oğlum olsun istiyor sırf kocam için erkek bebek istemiştim. eşime söylediğimde önce üzüldü sonrasında Allahımın verdiği sağlıklı olsun yeter dedi. :) kız olduğunu öğrendiğim gün 2. bir doktora gitmek benim de aklıma geldi ama sürpriz olsun 26 nisana kadar dedim gitmedim :))) ama tüm belirtilerim erkek. bu arada 4 ay bitti ben daha 2 kilo aldım ve sadece göbekten aldım. eski kıyafetlerim hala üzerime oluyor. ilk kızımda 2. aydan sonra popom genişledi çok kilo aldım erken bulantılarım başladı. Bunda anlamadım bile kusmadım da. kız ise erkek belirtileride çürümüş olucak :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…