dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

orkidecim canım bu kırmızıyla işaretlediğim yer nub çıkıntısı mı ayak mı
bence nub çıkıntısı, sen ne dersin, sen daha iyi bilirsin tabii canım
ayak diyor snnemlerde bence ayak değil ayağı yukarda sanki

Yukarıda olan bacak yuvarlak içine aldım ama görünüyor mu acaba?:18:

alttakileri tersten yüklemişim

Eklentiler

• $WP_20130331_001.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 64
  • $WP_20130331_002.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
canım alttaki paralel çizgi biraz iri gibi geldi bana ,hani orkdm in erkeğe dönebilir dediklerinden.paralel dedim ama yine de çok net değil foto.bu benim gördüğüm.

canım ben de bakıyorum ama hiç anlamıyorum :)sen ne yaptın doktora tekrar gitin mi?

canım birtanesi bacak yukarıda olan.doktor çizdi hatta altta.Gerçi bacak anlaşılıyor değil mi ?o zaman demek ki kız

ahh ablacimm insallahh yaniliyorumdurr insalahh erkektirr
valla dunden beri aklimdasin dr yorum yapmadimi
paralel olup erkek cikanda cok oldu bak gecenki fotosuda dikeydi
ama hakikattenn nub cok buyuk erkege donecek nublar gibi ama asagida olmasi beni huzunlendiriyor

canım birtanesi bacak yukarıda olan.doktor çizdi hatta altta.Gerçi bacak anlaşılıyor değil mi ?o zaman demek ki kız

egem canım
dr sana bi şey demedi mi kaç haftalıksın.?..yahu anlamadım bir şey benim 12 haftalıktı ozman. söledi... bi benim dr um mu söylüyo.duyduğuma göre 3 aylıkken bile doğru tespit ediyomuş dr um..çoğu kişide doğru çıkmış.. ama bilemedim nisanın 15 i gibi gitçem ben de..

yaaa bak o cizdigin yuvarlagin altinda hemen dikey kucuk bir cikinti var eger oysa ki insallahh diyeelim o zaman kesin erkekk yaa iki cikintisi var bebegin

Canım ALLAH razı olsun gülüm .cuma günü kendi doktorumda 2 li testim var tahminde de bulunur artık.işlerim bu ara o kadar ters gidiyorki hamolsun.
stresten tik oluştu

canım ben farklı bir doktora gittim ondandır.12 haftaya daha dün girdim aşağıdaki takvim beni bir hafta önde gösteriyor

canım istanbulda mısın ben de gideyim senin doktoruna:)

IMG_4026.JPG
ekleyebildim mi acaba):
olmadı canım
şimdi konuya cevap vere bas normal yazı yazacakmışsın gibi
sonra bu yazı yazma panelinde üzerine geldiğinde insert image yazan bir yer var
kare şeklinde fotograf gibi bir şekil
oraya tıkla dosya seç de
sonra eklentiyi yükle de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…