Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Hocanın İnstagram hesabına girip yaptığı burunlara baktım çok yapay duruyor ve kesinlikle beğenmedim. Ahmet islam a karar vermiştim ki onun hakkında da olumsuz bir yorum gördüm. Nasıl karar vercez

Hocanın İnstagram hesabına girip yaptığı burunlara baktım çok yapay duruyor ve kesinlikle beğenmedim. Ahmet islam a karar vermiştim ki onun hakkında da olumsuz bir yorum gördüm. Nasıl karar vercez

düşünsenize bu kendi iradesiyle başarı diye koyduğu burunlar. Bunlar en iyi ise gerisini siz düşünün. Sonucdan hariç birde burda anlatılan muameleyi dikkate alarak kendi kararınızı verdinizi sanıyorum. Ve şahsi fikrimi ifade özgürlüğünü kullanarak size: bence iyi yapmış olursunuz vazgeçmekle bu şahıstan diyorum.

Merhaba memnun değilseniz tekrar düzeltmek için revizyon yaptırdınız mı?

Bu şahsa ameliyat olup mağdur olanlar ve şikayet etmeyi düşünenler lütfen yazsın mağdur olan çok kişi var ben de şikayet etmek istiyorum

kızlar merhaba Serdar Öztürke muayene oldum ve ameliyat günü almaya karar verdim fakat burada hakkında olumsuz çok yorum okudum. Yardımınıza ihtiyacım var moralim bozuldu, aslında ilk muayenede çok etkilemişti beni..

Çok başarılı doktorlar var. Burda o kişiye olup mahvolan birçok kişi var. Bence iyi araştırın. Başka doktora olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…