Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ben Serdar Bey'den oldukça memnun kaldım. Hatta burun kalkikligindan memnun kalmazsan bunu ücretsiz bir şekilde yaparım dedi kesinlikle yaptığı işin arkasında duruyor. Kendisi şu an Cukurambar'da yeni ofisinde... 2 ay sonra 9. ay kontrolüm var. Eğer Serdar Bey'e dair aklınızda bir soru işareti varsa bir gün boyunca ofisinde oturun çayinizi, kahvenizi için gelen hastalarını gözlemleyin Hastaların olumlu ruh hallerini, memnuniyetini goreceksiniz. Tüm hastalarını güler yüzle uğurlayan, hastalarının önceliklerine, isteklerine son derece önem veren biri.
Merhaba özgeçakır, memnun olanlar Kulübü'ne katılmanıza sevindim. Burada genelde mutlu olanlar pek dönüp yazmıyorlar, genelde sorun yaşayanların yazdığı bir forum. Aslında siz de görmüşsünüzdür, hocanın muayenehanesinde ben onlarca hastası ile tanıştım, samimiyetimle söylüyorum mutsuz insan görmedim. Arkadaşlarıma referans oldum onlar da çok mutlu oldular, sana dua ediyoruz iyi ki Serdar Hoca'yı tanımınız dediler. Burnun Şekli giderek güzelleşecek bir yıldan sonra daha da mutlu olacaksın, çünkü bende öyle olmuştu. Hayırlı olsun.

sayın eylül hanım sizin burnunuz güzel olmuş olabilir. bu forumda o kadar çok övüyorsuz ki doktoru insanların hata yapmasına sebep oluyor bu. ben doktorun gösterdiği fotoğraflara ve sizin gibi boşa övenlere inananarak burun ameliyatı oldum. Ancak ben de serdar öztürk mağdurlarından biri olarak yazıyorum. burnumda o kadar çok hata var ki ve şu anda 1 senem bitti . Bu zaman insan içine çıkamadan geçirdim. şu anda revizyon için doktor arayışındayım. gittiğim bir doktorda benim gibi başka serdar öztürkzedelerle karşılaştım. hatta bu kişilerden bazılarına ulaştım görüştüm. Serdar bey hiçbir hastam revizyon olmadı diyor halbuki revizyon arayışımda gördüm ki çok fazla ikinci ameliyata giden hastası var. Ayrıca Serdar öztürkün bekleme salonunda bir tane güzel burun görmedim. lütfen ameliyat olacak olanlar o doktorun güler yüzüne kanmayın. sıkıntı çıktığında güler yüzünden eser kalmıyor hatta asla hatasını kabul etmiyor. çok pişmanım 1 yıldır çektiğimi bir ben bir allah biliyor. buradan da başka inanların mağdur olmasını engellemek adına herşeyi yapacağım.

Senbenonlar yorumunu yeni gördüm. Lütfen empati kurarak yorum yapalım. Bana her gittiğimde söylediği şey ayda ne kadar ameliyat yaptığı ve hep en iyisi olduğudur. Fakat benim için onun ayda 70 ameliyat yapmış olması onun para kazanma hırsındandır. Gecesini gündüzüne katıyor demişsiniz. Bence kimse kimse için gecesini gündüzüne katmıyor. İnsanlar çok acımasız benden 12 bin al sonra düzeltme. Ben tekrar kredi çekeyim bir başka doktora gideyim. Bu etik kurallarına uyuyormu sizce? Çektiğim acılar psikolojik durumum bilmiyorum insanlar başlarına gelmeyince anlamak istemiyorlar yazık.
Gize
Arkadaşlar geçen sene ben buradan sizlerden etkilenerek güvenerek Serdar beye gittim. Tabii kide burada yaşadıklarımı paylaşmak hakkımdır. Bende telafisi bir daha hiç mümkün olmayacak zararlar verdi. Tamam isteyerek yapmadı belki ama bu revizyon işini alırken kişiyi de düşünmesi gerekir. Sadece para alayımda ne olursa olsun olmaz. Birde kabul etmemesi insanı çıldırtıyor. Ben burayı serdar beyi araştırırken bulmuştum. Düşünsenize burun kanatlarını daraltırken sağ taraftan fazla parça alarak sağ tarafı yukarı kaldırdınız, içten fazla daraltma yaparak nefes almayı engellediniz, iki kaş arasını fazla oyarak burnun yüksekliğini yok ettiniz. Burun tam yüzün ortasında tüm yüz ifadesini etkileyen bir bölge. Sırf o bize güleryüzlü davrandı iyi insan diye de kusura bakmayın insanlara verdiği zararları herkesin bilmesi lazım. Adaletli olalım benim ve benim gibi bir sürü insan var şikayet eden. Görmemezlikten mi gelelim? Bu arada hep bu reklam işinden başıma bunlar geldi. Ben memnun kalmış olsam bile kimseye bu yaşadıklarımdan dolayı doktor önermem. Yaklaşık 1 yıl boyunca benim hayatım karardı. Yeni yeni kendime gelmeye çalışıyorum. Onun kibar davranması benim gördüğüm zararları karşılamaz. Allaha havale ediyorum. En iyisini bilende görende odur.
Gizezalp sonuna kadar size katılıyorum. Serdar Bey hiçbir hastasının revizyona ihtiyacı olmadığını söylüyor. Asla inanmayın. Muayenehanede oturun bakın yaptığı burunları görün. Ben o hataya düştüm. Gösterdiği fotolardaki burunlar güzeldi. Bekleme salonundakiler yeni olduğu için kalkık ve ödemli demişti. İnsanı oyalıyor altı ayda şekli beğenirsin demişti. Bir sene oldu . Ameliyat olduğum günden beri sosyal hayatım bitti. İnsanlar sokakta suratıma tuhaf tuhaf bakıyorlar. Bir yılı zor bekledim. Bir yılın sonunda şekli düzelir demişti . Şimdi 3 yılda oturur diyor. ne kadar sıkıntı yaşadığımı size anlatamam. ne yazık ki işin içine girince anlıyorsunuz çizdiği pembe tabloya inanmayın. Forumu ameliyattan önce takip etmiştim. Ameliyattan sonra benim gibi şikayeti olanları gördükçe çok moralim bozulmaya başladı ve forumu takip etmeyi bıraktım. Ancak durumumu kabullenebildim. Hatta başka mağdurların da olduğunu gördüm ve onlara ulaşıp konuşma fırsatım oldu. Onlar gibi ben de kanuni yollara başvuracağım.

Merhaba özgeçakır, memnun olanlar Kulübü'ne katılmanıza sevindim. Burada genelde mutlu olanlar pek dönüp yazmıyorlar, genelde sorun yaşayanların yazdığı bir forum. Aslında siz de görmüşsünüzdür, hocanın muayenehanesinde ben onlarca hastası ile tanıştım, samimiyetimle söylüyorum mutsuz insan görmedim. Arkadaşlarıma referans oldum onlar da çok mutlu oldular, sana dua ediyoruz iyi ki Serdar Hoca'yı tanımınız dediler. Burnun Şekli giderek güzelleşecek bir yıldan sonra daha da mutlu olacaksın, çünkü bende öyle olmuştu. Hayırlı olsun.
Sevindim eylülce senin de mutlu olmana benim de kuzenim ilk önce sen ol beğenirsem senin doktoruna olacağım demişti ve gerçekten de kuzenim ve ailesi çok beğendi benim burnumu. Bu yaz o da inşallah Serdar Bey'e ameliyat olacak. Size katılıyorum çoğu mutsuz olupta yazan hastalar mutlu olanlar ise yazmıyor ve bu da doktorumuz üzerinde kötü bir imaj oluşturuyor. Bu arada bana fotolarinizi özelden atabilir misiniz rica etsem? :)

Ameliyat olmayan arkadaşlar umarım siz bizim gibi olmazsiniz, kime yaptirirsaniz yaptırın burunlarinizdan çok mutlu olursunuz insallah. Bunu tüm samimiyetimle diliyorum. Çünkü nefes alamadığın bir burun bütün hayatını etkiliyor insanın. Estetiginden hiç bahsetmiyorum bile...

Sevindim eylülce senin de mutlu olmana benim de kuzenim ilk önce sen ol beğenirsem senin doktoruna olacağım demişti ve gerçekten de kuzenim ve ailesi çok beğendi benim burnumu. Bu yaz o da inşallah Serdar Bey'e ameliyat olacak. Size katılıyorum çoğu mutsuz olupta yazan hastalar mutlu olanlar ise yazmıyor ve bu da doktorumuz üzerinde kötü bir imaj oluşturuyor. Bu arada bana fotolarinizi özelden atabilir misiniz rica etsem? :)
sevgili özge,
serdar beyin yaptığı ameliyatları beğenen de var beğenmeyende ama ben beğenleri daha çok önemsiyorum çünki doktoru karalamak içinde yazılıyor olabilir rakip doktor sekreterleri olabilir serdar hocayla gidip görüştüm çok olumlu ve pozitif bir doktor gibi geldi bana

Bana da her zaman nazik ve kibar davrandı zaten taki son kontrolümde burnum yamuk ve hala şiş geçmeyeceğini düüşünüyorum bu lekilde hiç mutku değilim diyene kadar.
ada melek canımcığım özelden gönderdiğin fotoğrafın için çok teşekkür ederim fotoğrafta çok güzel görünüyorsun nersinden memnun olmadığını anlayamadım belki tek fotoğraf olduğu içim öyledir tam düz durup başkasının fotğraf çekmesini sağlarsanız sanırım daha iyi görünür

sevgili özge,
serdar beyin yaptığı ameliyatları beğenen de var beğenmeyende ama ben beğenleri daha çok önemsiyorum çünki doktoru karalamak içinde yazılıyor olabilir rakip doktor sekreterleri olabilir serdar hocayla gidip görüştüm çok olumlu ve pozitif bir doktor gibi geldi bana
Bunu yapmak için heralde vicdansiz olmak gerekir... Ben iyiki ameliyat oncesinde burda yazılanları okumamisim diyorum çünkü ister istemez önyargılı olacaktim Insanlar burayı okuyunca zihinlerinde oluşturdukları şemalara göre hareket ediyorlar. Belki de sizin de dediginiz gibi karalama. . .

ada melek canımcığım özelden gönderdiğin fotoğrafın için çok teşekkür ederim fotoğrafta çok güzel görünüyorsun nersinden memnun olmadığını anlayamadım belki tek fotoğraf olduğu içim öyledir tam düz durup başkasının fotğraf çekmesini sağlarsanız sanırım daha iyi görünür
Sanada merhaba canım. O fotograftı uzaktan çekip yakınlaştırıp göndermiştim. Bir arkadaş daha aynı şeyi söyledi sonra tekrar çekip gönderdiğimde bana hak verdi. Ama bende şöyle bir güzel gelişme oldu. Yamuklugunu düzelticek ☺☺ O yüzden açıkcası çok çok mutlu oldum. Birde ya sanırım o üsteki şişlik 2 gündür biraz daha düzelmiş gibi. Nasıl oldu anlamadım amsa çünkü çok şişti. Bugün bir iş arkadaşımda söyledi ve çok mutlu oldum. Oda işte yamuk o da hallolursa iyi olacaga benziyo dedi.. Umarım iyi olur çünkü bende Serdar beyi çok seviyorum ama son gittiğimde pek hoş bir diyologumuz olmadıgı için çok sinirlendim ki kim olsa benim yerimde sinir olurdu. Neyse yeniden bir umudum oldu en azından ☺☺

Arkadaşlar illa herkes mutlu olck yada olmycak diye bişey yok ya tmm memnun olmayan olabilir ki buda çok normal ameliyat kadar insanın yapısı bakımıda çok etkiliyo sonucu yorumlara göre ameliyat mı olur dedikleri gibi belki çok iyi bi doktor ama asılsız olanda vardr ve yanlış yönlrndrilebilir tavsiyem gidip görsmeniz ben internetten arastrdm evet yorumlarada baktım ama çok iyi bi doktorun serdar beyi övmesiyle netlestim benimde dört dörtlk degil ama bunuda yapmayın iyi olcak insanlarıda kötü deyip yönlendrmeyin herkes fikrini yasadgnı söylmekte serbestte herkeste bunu yasycak gibi bahsetmeyin allah askına

Ve serdar beye neyden memnun değilsem söyledgimde tek tek dinleyen olabilecekleri söyleyen biri benim ufak tefek sıkıntım var ama eskisinden çok çok iyi en ufak sıkıntıda aradıgımda birsürü bişey öneren ilgilenen biri hatta aramadgımda kendi arayıp sorar nasıl gidiyo diye yani düzeltme istegnize olumsuz karsılık vercek hatasını kabul etmgcek bi insan oldugunu da düşünmüyorum

Arkadaşlar merhabaaa. Şuan sinirden elim atagım birbirine karışmış durumda ama dıktordan dolayı değil. Bu sitedeki arkadaşın biri ada melek diye biri enim fotograflarımı bu siteye koymuş kimse ortaya çıksın kendisi hakkında şikayette bulunacagım. Öncelikle ben bu tür sitelere fotograf hiç bir şekilde koymuyorum. Çünkü kim iyi niyetli kim kötü niyetli onu kestiremem bu 1.si . 2. Ben fırsat bulup kendi instegram yada facebookuma bile zaman ayırıp sıklıkla fotograf koyamıyorum ki buraya koyayım. Şuan işimi gücümü bıraktım buraya yazıyorum. Duydugumda şok oldum bir anlam veremedim. Bu arada ada melek ismi ile gönderilen fotografları lütfen bana gönderebilir misiniz nereye eklemiş bulamadım. Ben doktor araştırırken bile üye olmadım bir kaç yorum okudum burdan ve sonra netten doktorla ilgili bilgi edindim. Devlet hastanesinde bir kaç doktorla görüştüm içime sinmedi ve o görüşmelerde tanıdıgım bir bayandan Serdar Beyi duydum ve öyle gittim görüşmeye ki burayı okumadım. Dedigim gibi lütfen bana atılan fotografları gönderin silinmesini istiyorum. Ayrıca merak eden arkadaşlar varsa ben burdan kesinlikle fotıgraf göndermem. Ayrıca göndermem içinde bayan oldugunuzu teyit etmeniz gerekli. Kusura bakmayın bu konularda hassasım. Ama facebookumda eski fotograflarımın çogu duruyor eee tabi yenilerde bana eğer facebook adreslerinizi yazarsanız ekleyeyim. Benim aramalara kapalı bulamayabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirteyim. Ameliyattan sonra her gören sen çok güzelleştin diyoki bilmeyen ameliyat olduğumu dahi anlamıyor. Ama smeliyat oldugumu bilenler burnumu benden çok inceliyor ve hep bir yorum yapıyolar keşke hiç biri bilmeseydi. Sonuç olarak ben memnunum şuan evet ödemlerim var bşrazda önden yamuk dahadogrusukıkırdakta bir çıkıntı var Serdar Bey sana öyke geliyor çok inceliyosun diyo ama ☺☺☺ Onuda istersem eğer 2 dakikalık iş dedi. Yani kim memnun kim değil bilemem ama benim ödem ve önündeki çıkıntı dışında hiç bir problemim yok. Yüzüm çok güzel oldu. Dün Serdar Bey' in yanındaydım ödem iğnesi yaptı. Cesaret edemedim dün ama sanırım önündeki çıkıntıyıda haftaya halledicez. Etrafımdakiler hep bişey demese aslında benim takıcamda yok ama onlar ameliyat olduğumu bildikleri için sürekli inceliyorlar. Eski burnuma göre çok çok iyi. Lütfen bu hesabın dışında yazılanları gönderilen fotografları bana iletin. Kim oldugunu bılmam gerekli fotograflarımı iznim olmadan böyle bir yerde nasıl paylaşmış bu suçtur. Kendidini tespit ettiğim an şikayetci olcam yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhabaaa. Şuan sinirden elim atagım birbirine karışmış durumda ama dıktordan dolayı değil. Bu sitedeki arkadaşın biri ada melek diye biri enim fotograflarımı bu siteye koymuş kimse ortaya çıksın kendisi hakkında şikayette bulunacagım. Öncelikle ben bu tür sitelere fotograf hiç bir şekilde koymuyorum. Çünkü kim iyi niyetli kim kötü niyetli onu kestiremem bu 1.si . 2. Ben fırsat bulup kendi instegram yada facebookuma bile zaman ayırıp sıklıkla fotograf koyamıyorum ki buraya koyayım. Şuan işimi gücümü bıraktım buraya yazıyorum. Duydugumda şok oldum bir anlam veremedim. Bu arada ada melek ismi ile gönderilen fotografları lütfen bana gönderebilir misiniz nereye eklemiş bulamadım. Ben doktor araştırırken bile üye olmadım bir kaç yorum okudum burdan ve sonra netten doktorla ilgili bilgi edindim. Devlet hastanesinde bir kaç doktorla görüştüm içime sinmedi ve o görüşmelerde tanıdıgım bir bayandan Serdar Beyi duydum ve öyle gittim görüşmeye ki burayı okumadım. Dedigim gibi lütfen bana atılan fotografları gönderin silinmesini istiyorum. Ayrıca merak eden arkadaşlar varsa ben burdan kesinlikle fotıgraf göndermem. Ayrıca göndermem içinde bayan oldugunuzu teyit etmeniz gerekli. Kusura bakmayın bu konularda hassasım. Ama facebookumda eski fotograflarımın çogu duruyor eee tabi yenilerde bana eğer facebook adreslerinizi yazarsanız ekleyeyim. Benim aramalara kapalı bulamayabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirteyim. Ameliyattan sonra her gören sen çok güzelleştin diyoki bilmeyen ameliyat olduğumu dahi anlamıyor. Ama smeliyat oldugumu bilenler burnumu benden çok inceliyor ve hep bir yorum yapıyolar keşke hiç biri bilmeseydi. Sonuç olarak ben memnunum şuan evet ödemlerim var bşrazda önden yamuk dahadogrusukıkırdakta bir çıkıntı var Serdar Bey sana öyke geliyor çok inceliyosun diyo ama ☺☺☺ Onuda istersem eğer 2 dakikalık iş dedi. Yani kim memnun kim değil bilemem ama benim ödem ve önündeki çıkıntı dışında hiç bir problemim yok. Yüzüm çok güzel oldu. Dün Serdar Bey' in yanındaydım ödem iğnesi yaptı. Cesaret edemedim dün ama sanırım önündeki çıkıntıyıda haftaya halledicez. Etrafımdakiler hep bişey demese aslında benim takıcamda yok ama onlar ameliyat olduğumu bildikleri için sürekli inceliyorlar. Eski burnuma göre çok çok iyi. Lütfen bu hesabın dışında yazılanları gönderilen fotografları bana iletin. Kim oldugunu bılmam gerekli fotograflarımı iznim olmadan böyle bir yerde nasıl paylaşmış bu suçtur. Kendidini tespit ettiğim an şikayetci olcam yardımlarınızı bekliyorum.
canım nerde paylaşmış ben de fotolarimi özelden ada melek e göndermiştim

Ya bu sitede denildi bana bilmiyorumm off sinirim bozuldu . Bütün işim gücüm bitti sanki bununla ugraşıyorum sabahtan buyana

Merhabalar sanurım ada melek kişisi bir kaç kişiye benim birkaç fotografımı göndermiş şuan bir kişinin dışında kimlerde var bilmiyorum. Ama yapan kişi şikayet edeceğimi duydugunda kendisi aradı beni korkmuş belli bana ücretsiz kılcal damar tedavimi ücretsiz yapmayı dahi teklif etti. Arkadaşlar kılcal damar tedavisiyle gittiğim klinikte estetik ameliyatlarda yapılıyordu. Doktor asistanı bana burnumu yaptırmayı düşünüp düşünmediğimi sordu ki bende ben de ameliyat olduğumu söyledim ve bana bence doktorla görüş bura böyle şuran şöyle dedi. Hatta sen düşün doktora görün gerskli görecektir dedi.Bu olayın üzerinden aylar aylar geçti. Serdar beyde lazer tedavisini şişletin var yaptırma dediği için diğer seneye bırakmıştım. Ama o bayan telefonda felan sükli arıyodu. Benden bir kaç kere burnun nasıl oldu şişler indimi bir bakayım bahaneleriyle fotograf istedi bende gönderdim aklıma buraya koyacagı inanın hiç gelmedi. Amaç farklı tabii hasta çekmek. Onları ciddiye almamanızı öneririm ve size tavsiyem herkesede fotograf göndermeyin. Ufak tefek şeyler var ama burnumla kafayı yemedim eski burnuma göre bin kat iyi. İseyene burdan burdan fotograf göndermem ama instegramdan yada faceden yardımcı olurum. Ancak instegramda eski fotografım yok facede var yardımcı olmaya çalışırım. yada Serdar Beyin yanına gittiğinizde ona söyleyin eski yeni gösterir. Değişim süperr :)

Aa insnmıyorum bende konustun onunla ve hatta bana bi foto attı gayet iyi dedim sonra bida attı alakası yok digeryle bunun dedim yok kırptım ondan faln demişti ve burdada bi yorumunda da ben bi tuhaflık oldugunu anlamştım benden de istedi foto bende attım umarım basınıza gelen seyi banada yapmaz

Tekrar merhaba

Fotoğraflarımı özelden göndermiştim. Ulaşamadıysa tekrar gönderebilirim. Bazıları siz doktoru hep övüyorsunuz diye Tenkit ediyor ama memnun olunca tabii ki yazıyorum ve fotoğraflarımı da bugüne kadar insanlarla paylaştım. Eminim ki hocanın mutlu olan bir dolu hastası var ve kimse dönüp buralarda yazmıyor. Mutsuz olanların çok ama çok az olduğu forumdan anlaşılabiliyor. Bazıları da zarar vermek için feyk adresler ile yazıyorlar sanki. Sanırım bunlardan biri de Ada-melek ki diğer arkadaşlar deşifre etmişler yukarıdaki yazılardan okuduğum kadarıyla. Kimsenin burada yazılanlardan olumlu ya da olumsuz etkilenmesini istemem. Yazdıklarımız sadece kendi görüşlerimiz. Doğru olan hocayla görüşüp karar vermektir. Ben yine serdar Hoca'yı tavsiye etmeye devam edeceğim. Ay sonunda bir başka arkadaşım daha ameliyat olacak, bizzat hocaya kendim götürdüm. Umarım o da mutlu olur. Sağlıcakla kalın.

X