Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

iyi bi karar verdiniz umarım istediğiniz gibi sonuçlanır
öncelikle çok teşakkür ederim tetu sayende karar verebildim hangi doktora ameliyat olucan çok önemli ben senin sayende serdar beye karar verdim çok teşekkürler sen olmasan başaramazdım herhalde

öncelikle çok teşakkür ederim tetu sayende karar verebildim hangi doktora ameliyat olucan çok önemli ben senin sayende serdar beye karar verdim çok teşekkürler sen olmasan başaramazdım herhalde
20 günlük burna bakıp karar vermeyin burda bi arkadaş serdar ozturke olmuş 3 yılda burnu yamuk yumuk onla bi görusun

Öncelikle ben kendi burnumdan memnun oldugum için fikrimi söyledim memnuniyetimi söyledim o arkadas kötü oldu diye herkesin kötü olck dye bişey yok ben buradan bikac kişiyle konustum onlarınkise gayet güzeldi bir yıllıktı e tabi bunu bilemeyiz bana serdar beyden memnuniyetmi sordu bende fotolarımı attım ondan memnun oldgmu söyledim arkadaslar bende serdar beyi burdan arastrarak amelyt oldum memnun olanda var olmayanda hakkında en güzeli ve hayırlısı olsun canım inşalh memnun kalırsın snde

sizde haklısınız bende onları görünce korkmstm ama insanın içinin ısınması aklına yatması gerek baska doktrlarn amelytnında hepsnden yüzde yüz sonuc olmuyodur bence dedğim gibi beklentinizi karsılıyorsa ne mutlu size ama haberleselm ameliyattan sonra mutlaka

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben memnun olmadım diye kimse memnun olmayacak diye birşey yok. Pek çok hastası da memnun ve güzel burunlara sahip olmuşlar. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Sadece tecrubemi paylaşıp yardım istedim sizlerden. Serdar bey çok kibar biri. Gidin görüşün ayrıntılı bi şekilde. İçinize sinerse ameliyat olursunuz, sinmezse olmazsınız. Umarım herkes mutlu olur.

çok haklısınz sizinle özelden görsmştük adınıza üzgünüm keşke çektgnze deyseydi ama dedgnz gibi ben memnun olanlarlada çok konustum bende 1 ayı gecti şuan memnunun tabi egrilik ve şişlgm var ama eski burnumda cok egrydi ondan kaynaklı oldgnu söyledi zamanla gecicgni söyledi bilmiyorum sansmıdır bu çok zor bi ameliyat Allah herkezin çektgne değdirsin inşallah bende kimseyi yönlendrmek istemem memnunmusun deniliyo evet öyleyim bu bi yönlendrmeyse serdar beyde ilgili bi doktor dedgnz gbi

Alestagirl,

Bence sizde çok mutlu olacaksınız. Ben sizin özelden fotoğraflarınızı gördüm. İhtiyacınız var gerçekten. Serdar hocanın çok doğru bir seçim olduğunu umarım siz de zaman içinde anlarsınız. Şimdiden geçmiş olsun.

çok teşekkürler eylülce,
ameliyat sonuçları iyi olan memnun olan kişiler hiç buralarda yazmıyorlar herhalde ben dr.muyenehanesinde bir çok sonuçlardan memnun olan kişiler gördüm durmadan hocaya teşekkürler edip duruyorlardı onlar hiç buralarda yzmyorlar herhalde valla ben serdar beyle görüştüm çok pozitif bir insan çok ilgili banada şunu açıklıkla söyledi ki yaptığım işin arkasındayım sonuna kadar dedi burada çok şikayetlenen arkadaşlar aceba kendisiyle konuştularmı yoksa tavşan dağa küsmüşte dağın haberimi yok bence sorunlar ilk önce doktorunla paylaşılmalı diye düşünüyorum

Ben Serdar Öztürk'e 21 Temmuz 2015 tarihinde ameliyat oldum. Henüz 7. ayimda olmama rağmen çok hızlı bir şekilde iyileşiyorum. Burun estetiği olmaya karar verdiğimde internette doktor araştırmasi yaparken tesadüfen Serdar Bey ile karşılaştım. Ve hemen randevu almaya karar verdim. Serdar Beyin güleç yüzü, güven verici tavırları, işinin ehli oluşu onu seçmemi sağladı. Başka hiçbir doktora gorunmedim, başka hiçbir doktor ile gorusmedim. Iyiki Serdar Beyi secmisim diyorum. Hem estetik hem de sağlık açısından oldukça tatmin oldum. Ve şunu da unutmamak gerekir ki kotu bir burun guzelligi golgeliyor. Ameliyat süreci ile ilgili sormak istediklerinizi özelden yazabilirsiniz. Bu sürece hazırlanan arkadaslara yardimci olmak isterim.

Ben de Serdar Beye ameliyat olup ne yazıkki mutsuz olanlardanım. Tam 2 yıl oldu ve burnum ne yazık ki kocaman hiç bir şekil yok, eğri. Resimlerde berbat çıkıyor. Bınlar üstüne yetmiyo gibi bi de herkes niye oldun ki boşuna o kadar para verdin eskisi bile daha iyiydi diyor. Sizde şimdi düşünün benim psikolojimi. Artı görüşmeye gittim bu durumları söykedim ve bana uçundaki yamukluk için zaten biz kıkırdaga dokunamayız kırkırdakta düzeltme olmaz dedi, burnum büyük dedim önce şiş dedi sonrada senin burnunu küçültemezdik daha fazla derin çok kötü oturmazdı dedi. Ayrıca çok güzel burnun var sen kafana takıyosun dedi. Sanki benim gözüm görmüyor hiç aynaya bakmıyorum ya. Ben öyle umutlarla gittim ve ameliyat oldum ki bütün hayallerim yıkıldı. Saçlarımı toplayamıyorum bile burnum daha çok açıga çıkıyor diye. O kadar para ver ve mutsuz ol üstelikte doktor kabul etmesin hatasını. Keşke diyorum ameliyat olmaya karar verdiğimde burdan yorumları okuyup karar vermeseydim olabildiğince çok doktorla görüşseydim keşke. Ama artık keşkeler tekrar o güne götürmüyor. Resim çekemez oldum heran biri burnumla ilgili birşey diyecek diye stres oluyorum. Revizyon içinde malesef bir borcun altına daha giremeyecegim kaldıki borç alarak ameliyat olmuştum. O kadar çok isterdim ki küçük yüzümün ortasında kocsman durmayan düzgün bir burnum olmasını. Güzel burunlu insanları görünce çok özeniyorum onlara ve malesef biliyorumki bemim burnum öyle güzel olmayacak. Lütfen ameliyat olmadan iyi araştırın kimsenin benim gibi mutsuz olmasını istemem

özelden fotoğraf gönderebilirmisiniz aceba gönderirseniz çok sevinirim

arkadaşlar benim bir arkadaşım serdar beye ameliyat oldu beğenmediği yerleri doktorla konuştu ve dr.ücretsiz düzeltti şimdi çok memnun bence sorunları açıklıkla ifade ederseniz dr.rın düzelteceğine inanıyorum bende ilk ameliyatımı başka dr.da oldum burnumda eğrılikler ve çökmeler oluştu serdar hoca düzeltti saolsum ben kendisini çok olumlu ve pozitif ve yaptığı işin arkasında birisi olarak tanıyorum

Ben söylediğimde bana hiç olumlu yaklaşmadı hatta sinirlendi. Bir daha da gitmeyi düşünmüyorum açıkcası çünkü hep aynı şeyleri söyleyip yolluyoo...

Ben Serdar Bey'den oldukça memnun kaldım. Hatta burun kalkikligindan memnun kalmazsan bunu ücretsiz bir şekilde yaparım dedi kesinlikle yaptığı işin arkasında duruyor. Kendisi şu an Cukurambar'da yeni ofisinde... 2 ay sonra 9. ay kontrolüm var. Eğer Serdar Bey'e dair aklınızda bir soru işareti varsa bir gün boyunca ofisinde oturun çayinizi, kahvenizi için gelen hastalarını gözlemleyin Hastaların olumlu ruh hallerini, memnuniyetini goreceksiniz. Tüm hastalarını güler yüzle uğurlayan, hastalarının önceliklerine, isteklerine son derece önem veren biri.

Bana da her zaman nazik ve kibar davrandı zaten taki son kontrolümde burnum yamuk ve hala şiş geçmeyeceğini düüşünüyorum bu lekilde hiç mutku değilim diyene kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…