Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım o bahsettiğin sorun bende de var. sadece kemerin alınmasından ucuna dokunulmamasından kaynaklanıyor. kısaca saçma sapan iş yapmaktan kaynaklanıyor. burnu açıp kemeri aldıgında uç tarafının da azcık oynama gerektirdiğini biz bile anlayabiliriz bir doktor bunu nasıl yapamaz. saçmalıyorlar bazen gerçekten. benim doktorum saçmalamış en azından. revizyon olucam ben de.

Haklısın canım, ondan kaynaklanıyor olabilir. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Sonuçta hem maddi kayıp var ortada hem de insanın psikolojisi bozuluyor. Estetik amaçlı bir ameliyat oluyorsun, ama estetik bir görüntüye ulaşamıyorsun. Ben de revizyon düşünüyorum, ama beş kuruş param olmadığı için oturuyorum oturduğum yerde. :)

Haklısın canım, ondan kaynaklanıyor olabilir. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Sonuçta hem maddi kayıp var ortada hem de insanın psikolojisi bozuluyor. Estetik amaçlı bir ameliyat oluyorsun, ama estetik bir görüntüye ulaşamıyorsun. Ben de revizyon düşünüyorum, ama beş kuruş param olmadığı için oturuyorum oturduğum yerde. :)
ben başka doktora kontrole gittim canım tam da dediğim sorundan kaynaklanıyor. ben de para biriktiriyorum üstüne de kredi cekcem artık napim en zoru da insanların ameliyat oldugunu bilmesi! bilmeseler sorun yok ama estetikli burun bu mu diyorlardır yani... açıklama yapma geregi hissediyorum sürekli.

ben başka doktora kontrole gittim canım tam da dediğim sorundan kaynaklanıyor. ben de para biriktiriyorum üstüne de kredi cekcem artık napim en zoru da insanların ameliyat oldugunu bilmesi! bilmeseler sorun yok ama estetikli burun bu mu diyorlardır yani... açıklama yapma geregi hissediyorum sürekli.

Aynen öyle, "hiç olmasaydın daha iyiydi, eski burnun daha güzeldi" diyenler çok sinir bozucu özellikle. Ben artık kredi çekemem, o limiti doldurdum. Ailemden ayrı yaşıyorum, ev arkadaşım var, o yüzden kiraydı, faturalardı derken para biriktirmek de mümkün olmuyor. Hatta bırak biriktirmeyi mevcut giderlere bile yetişemiyoruz. :) O yüzden şu an revizyon benim için hayal. Ama umarım sen bir an önce kurtulursun bu durumdan.

Aynen öyle, "hiç olmasaydın daha iyiydi, eski burnun daha güzeldi" diyenler çok sinir bozucu özellikle. Ben artık kredi çekemem, o limiti doldurdum. Ailemden ayrı yaşıyorum, ev arkadaşım var, o yüzden kiraydı, faturalardı derken para biriktirmek de mümkün olmuyor. Hatta bırak biriktirmeyi mevcut giderlere bile yetişemiyoruz. :) O yüzden şu an revizyon benim için hayal. Ama umarım sen bir an önce kurtulursun bu durumdan.
canım illaki çaresi bulunur para bu kazanılır. ben de tek yaşıyorum kirada oturuyorum. her ay belli bir miktar kenara atıcam artık ne kadar olursa. o sırada da alışveriş olayına ara vermem gerekcek ıvır zıvır harcaması yapmicam. bir de sigara içmesem tam süper olacak da o olmuyor :KK70: günde 8 lira gidiyor. ilk ameliyatımın yarısını ailem karsılamıstı biraz da onların yuzunden oldu kendi bildikleri doktora götürdüler beni adam nefesimi de berbat etti burnumu da. şimdi ailemden hiç para almak istemiyorum babam burnun düzelsin parası mesele değil diyor ama nerden baksan 10bin gidecek revizyona. zora sokmak istemem onları o yuzden azimle taşı delmeyi umut ediyorum :)

canım illaki çaresi bulunur para bu kazanılır. ben de tek yaşıyorum kirada oturuyorum. her ay belli bir miktar kenara atıcam artık ne kadar olursa. o sırada da alışveriş olayına ara vermem gerekcek ıvır zıvır harcaması yapmicam. bir de sigara içmesem tam süper olacak da o olmuyor :KK70: günde 8 lira gidiyor. ilk ameliyatımın yarısını ailem karsılamıstı biraz da onların yuzunden oldu kendi bildikleri doktora götürdüler beni adam nefesimi de berbat etti burnumu da. şimdi ailemden hiç para almak istemiyorum babam burnun düzelsin parası mesele değil diyor ama nerden baksan 10bin gidecek revizyona. zora sokmak istemem onları o yuzden azimle taşı delmeyi umut ediyorum :)
sizin doktorunuz kimdi?

bende revizyon olmayı düşünüyordum kendisine.acaba revizyonda nasıl .önceden olumlu yorumları çokken şu an olumsuz yorumları çoğalmış hocanın şu an iki arada kaldım yardım edecek var mı acaba revizyon olanlardan?

Çok geçmiş olsun canım umarım herşey yoluna girer. O kadar sıkıntı çekipte sonucu kötü olması çok can skcı ama moralini bozma ve burnuna çok yogunlaşma daha kötü oluyor. Bunları söylemek size kolay skıntıyı ben çekiyorum diyebilirsin anlarım bunu ama moralini yüksek tutmaya bak.

Çok teşekkür ederim burnum yokmuş gibi yaşamaya çalışıyorum :)
Allah vergisi olunca kabul olunuyor da kul yapımı olunca kabullenmesi zor..

Kızlar ben de Serdar Bey'e ameliyat oldum, gerçekten çok pişmanım. Burnum önden sorunsuz bir burundu zaten, sadece yandan kemerli bir görüntüsü vardı, profil hoşuma gitmediği için ameliyat olmaya karar vermiştim. İki yıl oluyor ameliyat olalı ve burnum profilden yine sorunlu! Burun ucumun biraz üstünde bir tümsek var, iki yıl geçmesine rağmen en ufak bir küçülme olmadı. Aksine, burun kenarlarındaki ödemler küçüldükçe o tümsek daha da belirgin hale geldi. Yandan bakıldığında çengel gibi bir görüntü var anlayacağınız. Çok üzgünüm, dünya kadar para ver ve sonuç hüsran... Kendisiyle konuşacağım, umarım bu konu hakkında tatmin edici bir açıklaması vardır.

Aynı durumdayız benim de kemerime dokunulmamış ne yazık ki. Ödemler küçüldükçe kemerdeki tümsek daha belirginleşti. Sonuç hüsran hüsran hüsran..

Canım sen neden o kadar acele ettin ki ikinci ameliyat için? Bir ayda hiçbir şey belli olmaz, yani "bu burun olmadı, ikinci ameliyatı olayım" demek için çok çok çok erkenmiş. Neyse, olanla ölene çare yok derler. Şimdi revizyon olmuşsun ve daha bir buçuk ay bile olmamış olalı, yine acele davranıyorsun yorum yapmak için. Burnunda şu an ödem var, hatta burun sırf ödem desek yeridir. :) O yüzden sakinleş biraz. Yaklaşık bir yıl sonra burnunun tam olarak neye benzediği ortaya çıkacak. Aydan aya çok şeyin değişeceğini sen de göreceksin. Biraz sabır.:KK68:

Canım sen neden o kadar acele ettin ki ikinci ameliyat için? Bir ayda hiçbir şey belli olmaz, yani "bu burun olmadı, ikinci ameliyatı olayım" demek için çok çok çok erkenmiş. Neyse, olanla ölene çare yok derler. Şimdi revizyon olmuşsun ve daha bir buçuk ay bile olmamış olalı, yine acele davranıyorsun yorum yapmak için. Burnunda şu an ödem var, hatta burun sırf ödem desek yeridir. :) O yüzden sakinleş biraz. Yaklaşık bir yıl sonra burnunun tam olarak neye benzediği ortaya çıkacak. Aydan aya çok şeyin değişeceğini sen de göreceksin. Biraz sabır.:KK68:

Canim ben acele etmedim.dr.umla surekli watsapptan yazisiyodum.surekli resimlerimi istiyodu.takip ivin.tam 1 ay olmustu.ben burnundan memnun kalmadim.gel duzeltelim dedi.bende sok oldum.nasi yani hocam yeniden ameliyatmi falan dedim.benim burnumun durumu soyle oldu; doktorumla ameliyat oncesi gotusmemizde ben sadece burun sirti dumduz kavizsis ve kalkik olmayan bi burun istedigimi yani normal estetiksiz gibi gorunen dogal bi burun istedigimi soyledim.tamam senin burnun kolay bi burun dedi.ki oyleydi sadece hafif bi kemerim ve sola dogru bi yamuklugum vardi.burnumda kucultma yapmadi bile.ki ben birazcik istemiistim.ameliyattan sonra burnum resmen ufka bakiyodu.inicek hatta daha fazla inmesin dicrksin dedi.ama inmedi.1 ay gecti inmedi.ben hep inicek diye beklerken dr.um bianda inmez artik insede yeterli olmaz gel dedi.bende apar topar gittim.zaten disari bile cikamiyodum herkes burnuma laf falan ediyo.bide benim tam bayram oncesine geldi.mecbur insan icine ciktim.okadar moralim bozulmustu ki bayramin 1.gunu herkes eski butnun daha guzeldi dedi.bende moral sifir.hergun agla agla dua et..gittim 2. ameliyati oldum.sadece burun ucuma mudehale etti.kemige dokunmadi.sadece kalkikligi indirdi.aslinda ben kendi burnumun burun ucunu cok begeniyodum.umarim burun ucumu daratmamis bozmamistir.hergun dua ediyorum allahim bana burnumun pismanligini yasatma iyiki yaptirmisim dedirt eski burnumu aratma diye.cunku revizyon olmaya ne maddi ne manevi gucum yok.omrumun sonuna kadar bu burun meselesiyla ugrasmak istemiuorum.millet yaptiriyo.10 gun sonra fotolarina bakiyotum.nekalkiklik ne ameliyatli goruntu miss gibiler.simdi dr.arastiriyotum.olurda revizyon gerekirse simdiden arastitiyorum artik.saglama alicam.abdulkadir goksel i cok ovuyolar.bide bende cene promlemi var.cenem biraz geride.bakalim ins.burnuma gerek kalmaz sadece cenrmi yaptitirim.hakan gence,muhammet dilber,abdulkadir goksel simdilik bunlara yogunlastim.canim umarim seni de hersey istedigin gibi olur.bastan saglam dr.kar secseydim keske :KK43:

Kızlar ben de Serdar Bey'e ameliyat oldum, gerçekten çok pişmanım. Burnum önden sorunsuz bir burundu zaten, sadece yandan kemerli bir görüntüsü vardı, profil hoşuma gitmediği için ameliyat olmaya karar vermiştim. İki yıl oluyor ameliyat olalı ve burnum profilden yine sorunlu! Burun ucumun biraz üstünde bir tümsek var, iki yıl geçmesine rağmen en ufak bir küçülme olmadı. Aksine, burun kenarlarındaki ödemler küçüldükçe o tümsek daha da belirgin hale geldi. Yandan bakıldığında çengel gibi bir görüntü var anlayacağınız. Çok üzgünüm, dünya kadar para ver ve sonuç hüsran... Kendisiyle konuşacağım, umarım bu konu hakkında tatmin edici bir açıklaması vardır.

Canim git konus hatta sana ucret almadan revizyon yapmak zorunda.iki yil bekledigin kabahat.

Selam arkadaslar umarim herkes iyidir. Ben de yeni geldim tatilden gercekten cok iyi geldi 11. Aya girecegim ve sislikler yeni azaldi bayagi duzeldi bu aralar. Yuz hattima oturmaya basladi takmiyorum artik dogla duruyor kimse anlamiyor eski burnumda fena degildi ama bu daha iyi.Dinlenmek cok onemli sisliklerde.sicak iyi geldi bana oyle deyim. Merak etmeyin yavas olsun ama sonuc iyi olsun omurluk olsun
Deryamen29 merhaba benim 1 hafta sonra ameliyat olalı tam 8 ay olacak. Ancak burun kökümde ucuda hala çok şiş her dakika telefon elimde fotograf çekiyorum önden çok şiş ve hiç bir şekle benzetemiyorum. Sanırım seninde geç iyileşiyor şişlikler. Şimdi nasılsın bu ara iyice takmaya başladım ya geçmezse diye.

kimmelcim evet resimlerim vardı burda hala var daha yenileri bence acele etmeyin kızlar bana söyleseler inanamazdım hemen bir kaç ayda şekli beli olurdiyordum ama üzerinden iki yıl geçti ve şuan eski halinden çok çok dahah güzel yani ilk ameliyat olduğumdan dahah güzel benim burnum zaten çok küçüktü benim şikayetim burun deliklerim ve aşağı düşük olmasaıydı burdan albümden bir bakın birde serdar hocayay gittiğinizde szie eski burnumu göstersein gerçekten bebek gibi oldum tabiliri caizse tabikide aşırı bir farklılık yok ama sadece burun delikleri bile insanı çok değiştriyormuş anladım bana sorarsanız acele etmeyin derim çünkü ben çok pimpirikliydim gece gündüz serdar hocayı arıyor ağlıyordum ama şuan geç-ti kendiseine burdan selamlar gönderiyorum sevgilerimi iletiyoprum en kısa zamandada ziyaretine gidicem

Selammmmm bugün banada sihirli bir değnek deydi sanki o koskocaman davul gibi şiş burun bir anda inmiş sanki. Ucunda ve yanlarında hala şişlik var ama azalmış bu da çok belli ayy çok mutlu oldum. Ucundaki o sert kemik gibi gelime gelen şeyde yumuşamış. İyileştiğini görmek çok güzel, ki ben kocaman kalacak sanıyordum 8,5 ay oldugu için korkuyordum.

Selammmmm bugün banada sihirli bir değnek deydi sanki o koskocaman davul gibi şiş burun bir anda inmiş sanki. Ucunda ve yanlarında hala şişlik var ama azalmış bu da çok belli ayy çok mutlu oldum. Ucundaki o sert kemik gibi gelime gelen şeyde yumuşamış. İyileştiğini görmek çok güzel, ki ben kocaman kalacak sanıyordum 8,5 ay oldugu için korkuyordum.
Uzun zamandır foruma giremedim. Şislikler ameliyat sonrası cilt yapısına göre gerçekten çok farklı olabiliyor. Ben ve arkadaş ve yakınlarım şu an 8 kişi serdar beye ameliyat olduk. Son kiśi henüz bir hafta önce ameliyat oldu. İçimizden sadece bir kişinin şişlikleri çok yavaş iniyor, ki o kişinin üçüncü ameliyati ve doktor derisinin elastikiyetini yitirdiği için yavaş bir iyileşme olacağını söylemişti. İlk iki ameliyatını İstanbulda başka meşhur bir doktor yapmasına rağmen sorun yaşayan bu arkadaşım da şişliklere rağmen çökme ve eğriliği düzeldiği için çok çok mutlu. Bizler hepimiz çok mutlu olduk, özellikle doğallık ve yüz oranlarımıza uygun güzel burunlar yaptı Serdar bey. Her gittiğimde yeni hastaları ile tanışıyorum ki sizler de mutlaka görmüşsünüzdur her gün 3-4 hastaya burun ameliyati yapıyor doktor bey. Hocamıza çok minnettarız, ellerine sağlık. Küçük sorunlarınız varsa zaten kendisi kimseyi kırmaz mutlaka söylemelisiniz. Bugüne kadar bir tek telefonuma bile yanıt vermediğine şahit olmadım. Çok iyi bir insan. Umarım sizler de mutlu olursunuz. .

Arkadaşlar merhaba,
Olumsuz yorumların artmasi beni uzdu ve sasirtti. Ben de Serdar beyin eski hastalarindanim. Ameliyat olali yaklasik 2 yil olmak uzere. Sislikler, orantisizliklar vs ben de uzun sure cektim ancak su anda aynaya baktigimda gitgide bana iyice yakışan bir burun goruyorum her gun. Mmlik orantisizlik bende de var ama hicbirimizin yuzu milimine orantili degil ve her seyiyle mukemmel bir estetik oldukca bariz ve yapay olur diye dusunuyorum. Ben hic takmiyorum orantisizlik falan. Eski resimlerime baktigimda resmen bebek gibi olmusum simdi diyorum. Ameliyat sonrasi iyilesme ve burnun oturmasi biraz sancili ama sabirli olun derim. Ben sahsen Serdar beyden cok memnun kaldim. Iyi ki baskasini secmemisim diyorum. Umarim sizde bu olumsuzluklardan bir an once kurtulursunuz...

Uzun zamandır foruma giremedim. Şislikler ameliyat sonrası cilt yapısına göre gerçekten çok farklı olabiliyor. Ben ve arkadaş ve yakınlarım şu an 8 kişi serdar beye ameliyat olduk. Son kiśi henüz bir hafta önce ameliyat oldu. İçimizden sadece bir kişinin şişlikleri çok yavaş iniyor, ki o kişinin üçüncü ameliyati ve doktor derisinin elastikiyetini yitirdiği için yavaş bir iyileşme olacağını söylemişti. İlk iki ameliyatını İstanbulda başka meşhur bir doktor yapmasına rağmen sorun yaşayan bu arkadaşım da şişliklere rağmen çökme ve eğriliği düzeldiği için çok çok mutlu. Bizler hepimiz çok mutlu olduk, özellikle doğallık ve yüz oranlarımıza uygun güzel burunlar yaptı Serdar bey. Her gittiğimde yeni hastaları ile tanışıyorum ki sizler de mutlaka görmüşsünüzdur her gün 3-4 hastaya burun ameliyati yapıyor doktor bey. Hocamıza çok minnettarız, ellerine sağlık. Küçük sorunlarınız varsa zaten kendisi kimseyi kırmaz mutlaka söylemelisiniz. Bugüne kadar bir tek telefonuma bile yanıt vermediğine şahit olmadım. Çok iyi bir insan. Umarım sizler de mutlu olursunuz. .
Merhaba evet serdar beye ameliyat olmamda sizin ve nazikonun yorumları çok etkili oldu diyebilirim. Yan profilim çok iyi ama önden yine şişti çok nadir iniyo çok begeniyorum sonra yine şişiyo ve kocaman oluyor. Neden böyle anlayamıyorum. Ayrıca biraz yamuk duruyo ancak burdaki okudugum yorumlarda uzyn sürdüğü ama zamanla geçtiği yazıyo o yüzden pek takmıyorum. Açıkcası şişliklerim beni deli ediyor. Gerçelten burnym hala kocaman duruyo ve insanlarda hala neden böyle dediğinde ister istemez moralim bozuluyo. Şu şişlşkler bir geçse bende eminimki çok beğeneceğim.

X