Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Geç kalmış olabilirsin. İnmesini istiyorsan bir an önce git. Gerçi origamiracle 1. ayda aldırmış yine de çok inmedi diyor ama ben yavaş yavaş alıştım kalkıklığına sanırım. Ya iniyor ya da gözüm alışıyor ya da eskisi kadar aynaya bakmıyorum

Sen de bir sakinleş, biraz zamana bırak. Masajlarını ihmal etme ( ben ediyorum gerçi :/ )

Senin adına sevindim :) Sıcaktan ziyade tuzlu su da iyi gelmiş olabilir.Darısı başımıza

Merhabalar. Ben de Serdar hocanın hastasıyım. yaklaşık 7 ay oldu ameliyat olalı. Çok hafif bir kemer vardı burnumda ve burun ucum düşüktü.. 7 ay olmasına rağmen kemer olan yükselti aynı şekilde duruyor ve ben ineceğini de düşünmüyorum. Göz altlarımda çok fazla çökme ve kırışıklık oluştu ameliyat sonrasında en çok da canımı sıkan bu durum. benimle aynı sıkıntıyı yaşayan oldumu merak ediyorum ( gözaltı kırışıklığı konusunda) Beklediğim sonuç maalesef bu değildi.. ameliyat düşünen arkadaşlara iyi araştırmalarını çok gerekli değilse de ameliyat olmamalarını tavsiye ederim...

Yasminimini 22temmuzda fotoğraflar eklemiştim canım, görebilirsin. Bizde düğününden kareler görmek isteriz :)

aeengineer ve yasminimini öncelikle güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim :).... siteye çok fazla giremiyorum o yüzden msjlarınızı görmemiştim...sorularınızı cevapladım inşallah yardımcı olabilmişimdir ... burun sırtımı çok seviyorum ama burun ucumu sevemedim 2 yıl geçmesine rağmen...şişlikleriniz iniyor zamanla hiç kendinizi üzmeyin sıkıntı yapmayın :) kalkıklığını ve kısalıgını seviyorum burnumun sadece uç kısmını sevmiyorum ( yanı burun deliklerimi ) şubat tatili gibi ikinci bir operasyon düşünuyorum burun ucum için hayırlısı diyorum ... eminimki şişlikleriniz inince çoook beğeneceksiniz ... aeengineer fotoları gördüm şimdiden çok güzel şişliklerin indiği zaman dahada güzel olacak maşallah :) kendinize iyi bakın hoşçakalın :)

merhaba,
Öncelikle hepinize hem geçmiş hem de hayırlı olsun. Artık ben de burun ameliyatı stresinden kurtulmak istiyorum ve aylardır yorum okumaktan ve milletin burnuna bakmaktan şaşı olacağım. serdar beyle görüştüm ama karar veremedim.Bayağıdır üyeyim kulübe ama şu mesaj sınırı olayından dolayı özelden yazamıyorum. Mail adresimi versem ameliyat olanlar bana önce ve sonra fotoğraflarını gönderebilir mi? Nasıl bir sevap işleyeceksiniz bir bilseniz Mail adresim beyazorman@gmail.com lütfeeeeen maillerinizi bekliyorum

Canım burnunda kemeri büyük olup kalın ve yaglı derisi olanların şişlikler biraz geç iniyor biraz zamana ihtiyacın var sabreder mesajlarını duzenli yaparsan cok memnun olacaksın eminim bende aynı durumdaydım şimdi çok memnunum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Göz çevresi konusunda aynı şikayetlere sahibiz. Doğrusu benim göz çevremde çökme ile birlikte morarma mı desem siyahlık mı desem, bir koyuluk oluştu.

Canım burnunda kemeri büyük olup kalın ve yaglı derisi olanların şişlikler biraz geç iniyor biraz zamana ihtiyacın var sabreder mesajlarını duzenli yaparsan cok memnun olacaksın eminim bende aynı durumdaydım şimdi çok memnunum

senbenonlar;
Teşekkür ederim moral oldu söyledikleriniz. Kemer büyük değildi aksine hafif bir kemerdi fakat dediğiniz gibi derim kalınmış. Doktor masajı kesmemi söyledi bazen aksi reaksiyon da olabiliyormuş çünkü masaj yaptıkça kemerim yükseliyordu. Sizin kaç ay oldu ?

Göz çevresi konusunda aynı şikayetlere sahibiz. Doğrusu benim göz çevremde çökme ile birlikte morarma mı desem siyahlık mı desem, bir koyuluk oluştu.

Geçmiş olsun.. Bu aralar az da olsa göz altlarımda düzelme oldu ama oluşan kazayakları maalesef düzelmiyor.

arkadaşlar merhaba,
serdar beye ameliyat oldum, (üç sene oldu) herhangi bir yorum yapmıycam, dileyen arkadaşlar maillerini yazsınlar sağ/sol/ön/alt fotolarımı göndereyim hemen

arkadaşlar merhaba,
serdar beye ameliyat oldum, (üç sene oldu) herhangi bir yorum yapmıycam, dileyen arkadaşlar maillerini yazsınlar sağ/sol/ön/alt fotolarımı göndereyim hemen
bir doktor hakkında karar vermek için, 3-5 yıllık hastalarının memnuniyet derecelerine bakmak gerekir diye düşünüyorum, çevremde önce memnun olup sonra pişman olanlar oldu, düşünceleriniz benim için çok önemli, hazalkaya.hzl@gmail.com

Res
resimlere nasıl bakabiliyoruz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…