Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ben ameliyat olali bir yila

Ben de memnun değilim burnumda ameliyat sonrası hafif kemer kaldı ve burunda düşme var, bunun yanında burun ucunda hiç estetik bir görünüm yok, tamam burundaki düşüklük biraz gitti ama, bunu yaparken estetiğe de önem vermek gerek.

Sadece kemeri al, burnu kaldır, olmamalı, mecbur değilseniz olmayın, 6.000 TL niz boşa gitmesin, estetik görünüm istiyorsanız başka bir doktor seçin, yok sadece burnu kaldır, kemer olmasın derseniz düşünebilirsiniz biraz kemer sizi rahatsız etmeyecekse.

Son düzenleme:
Ameliyat olalı bir yıla yakın oldu. Serdar Beyin müthiş bir ikna kabiliyeti var bu arada.

Mecbur değilseniz ameliyat olmayın, o kadar parayı nakit ödeyip sonuç alamamak insanda hayal kırıklığı oluşturuyor.

Selam Kimmel, Jodie Foster'da bi egrilik goremedim ben ama sen kendi fotonu koyarsan ya da mail atarsan bi yorum yapabilirim. Benim de 2 hafta sonra 1 yil olacak ve ben de memnun degilim. ozelden mesaj atiyorum simdi sana.
merhaba ben de serdar öztürkü düşünüyorum ancak kararsız kaldım.acaba mailime resimlerinizi gönderirmisiniz.şimdidenteşekkürler. begumulgen_90@hotmail.com

merhaba ben de serdar öztürkü düşünüyorum ancak kararsız kaldım.acaba mailime resimlerinizi gönderirmisiniz.şimdidenteşekkürler. begumulgen_90@hotmail.com

Kizlar merhabalar, Serdar Bey'e 2013 ocak ayinda burnumu yaptirdim. Karar verirken sizlerin yorumlari ve kendisinin hic bir hastasinin revizyon ameliyati olmadigini soylemesi etkili oldu. Ancak neredeyse 1,5 sene gecmesine ragmen burun ucum yamuk. Ameliyattan ilk ciktigindan beri delikler birbiriyle esit degil ve burun ucum sag tarafa dogru kayiyor. Serdar bey ilk once sislikler inince bu delikler arasindaki farkin azalicagini soyledi daha sonrasinda ise yuzumun sag tarafa dogru asimetrik oldugu icin burun ucunu oyle yaptigini soyledi. Ayrica ben ucunu cok kalkik buluyorum ve deliklerin gozukmesinden rahatsiz oluyorum. Burun ucunda ayni sorunu yasayanlar var mi? Birtek sans bana mi guldu yoksa merak ediyorum. Ayni sorunu yasayanlar varsa ne yapmayi dusunuyorlar? Ben bazen ucunu duzelttirmek icin revizyon olmayi aklimdan geciriyorum ama en iyi doktorlardan brinden bu sonucu alincada ikinisi gozumu korkutuyor. Bu arada yeni ameliyat olucaklar icin burnumun ucunun yamuklugu disinda bir sikayetim yok cok rahat nefes alabiliyorum, ameliyat sonrasida cok kolay gecti ama uc konusunda benim basima biyle bir sanssizlik geldi iste.... Bana fikir verebilirseniz cok svinirim...

Bende
tam olarak ayni sorunlardan muzdaribim burun ucun sag tarafa bakiyor ve delikler birbirinden farkli... İlk aylar sisliklerin inmesini bekledim belki duzelir diye ama malesef...

Merhaba arkadaşlar bende serdar beye ameliyat oldum 6 ay oldu. Hala burnum çok fazla şiş aradan bu kadar zaman geçipte hala şiş olması beni tedirgin ediyor. Sizin şişlikleriniz ne kadar süre de indi böyle kalır diye korkuyorum.

Pinksea merak etme şişlikler iniyor, benim sağ tarafım sola göre çabuk indi aynı yüz aynı burun neden öyle bilmiyorum:) ama seninde iner benim 6. Ayda çok şişti bir iki ay içinde daha çok iner merak etme şeklini kalkıktığını sevdiysen ve bir yamukluk yoksa için rahat olsun

Elif888 cevabın için çok teşekkür ederim. Biraz rahatladım diyebilirim. Yamukluk olarak sadece bir arkadaşım yamuk durduğunu söyledi bunun dışında birde elimle dokundugumda sola dogru yamuk gibi gekliyor bana da. Ama resim ve videolarda yamuk görünmüyor. Sadece çok şiş bunların dışında memnunum, şişlerim bir inse tamm olarak ne durumda ancak o zaman belli olacak sanırım.

Elif888 cevabın için çok teşekkür ederim. Biraz rahatladım diyebilirim. Yamukluk olarak sadece bir arkadaşım yamuk durduğunu söyledi bunun dışında birde elimle dokundugumda sola dogru yamuk gibi gekliyor bana da. Ama resim ve videolarda yamuk görünmüyor. Sadece çok şiş bunların dışında memnunum, şişlerim bir inse tamm olarak ne durumda ancak o zaman belli olacak sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…