Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba deryamen29,
Benim şişliklerim 6 ay sonra indi , 8. ayımda da tam anlamı ile indi şu anda 1 yıl 3 ay oldu burnuşuma . Burnumdan çooooook memnunum , çok seviyorum .Artık şişliklerimde kalmadı , bence kendini hiç yıpratma zamanla yavaş yavaş inecektir şişliklerin .Benim 3. ve 4. ayımda şişliklerim çoktu hatta burun sırtım da çıkıntı gibi duruyordu ,hatta bunu serdar bey'e söylemiştim şişlik olduğunu geçiceğini söylemişti masajlarıma devam etmemi söylemişti .Masajlara devam etim ve zaman geçtikçe de şişliklerim indi .... Hiç canını sıkma canım şişliklerin zamanla inecektir ve güzelleşecektir . Serdar bey gerçekten başarılı bir doktor mükemmel burunlar yapıyor. Biraz sonra senin için fotoğrafımı ekleyeceğim canım hiç moralini bozma ... Biliyorsunki burun 1yada 2 yılda ancak oturuyor. Biraz iyileşme sürecinde sabretmek gerekiyor :)

Nazziko cevabin icin cok tesekkur ederim.gercekten cok iyi geldi.masajlari bi ara bilerek aksatiyorum cunku cok sisiyor baski yapinca.ama yine de dikkat ediyorum.bu ara gorusmem var serdar beyle.ama soyle bir durum var oyle dogal yapmis ki kimse anlamiyor

Benim de ümidim bir sorun olmadan artık içime sinen bir burnum olması ama senin anlattıkların biraz canımı sıktı, bandajım 2 gün önce alındı, aslında eğriliğim düzelmiş ama burnum aşırı derecede şiş olduğu için iyi mi kötü mü anlayamıyorum, şu an hiç bir hat, kontur yok, dolma gibi duruyor, ucu da acayip şiş, yandan biraz olsun beğeniyorum ama önden çok yapmacık geliyor, bana ait hissetmiyorum :KK43: umarım geçicidir, zamanla şekli netleşir. Foto koymak istiyorum ama biraz daha şişlerin inmesi lazım, yanıltıcı olabilir şu an. Bir de 3. ameliyatım olduğu için psikolojim çok bozuk yemeden içmeden kesildim, yüzüm acayip çöktü, gözlerim börtledi resmen, o yüzden biraz daha toparlanıp foto çekmeyi düşünüyorum. Serdar hocayla da yarın görüşcem bakalım ne diyecek, senin durumuna da üzüldüm canım ya ama eski halinden iyiyse bence çok da kafana takma artık, ben senin yan profilini çok beğenmiştim, hatta serdar hocayı araştırırken ilk senin fotonu görüp karar verdim.kavisi kalkıklığı çok doğal ve güzel duruyor, umarım önden görüntüsü de düzelir ikimizin de.

mystery özelden mesaj yazamıyorum. mail adresini yazabilir misin ordan foto göndereyim

arkadaşlar 27 ocağa serdar beyden gün aldım ameliyat için.. o kadar çok forum okudum ki hala acaba diyorum tabi ki.. olumlu olumsuz fikrimi etkileyebilecek tavsiyesi olan var mı acaba?

arkadaşlar 27 ocağa serdar beyden gün aldım ameliyat için.. o kadar çok forum okudum ki hala acaba diyorum tabi ki.. olumlu olumsuz fikrimi etkileyebilecek tavsiyesi olan var mı acaba?

Serdar Hoca gerçekten çok başarılı, memnun olmayan hastasını görmedim (tabi ki ufak tefek sorunlar oluyordur) ama ne istediğini ve istemediğini çok iyi anlatmanı tavsiye ederim. Ben fotoğrafım üzerinde ayrıntılı konuşmadığımız için pişmanlık yaşıyorum, o kadar çok doktorla görüştüm ki, hepsine de fotoğrafımı gösterip kavisi ve kalkıklığı böyle olsun dedim ama basiretim mi bağlandı ne bunu asıl anlatmam gereken doktora tam anlatamadım. Sanki benim aklımı okuyor, aynı zevklere sahibiz gibi mi düşündüm nedir, sonuç sürpriz oldu ve bir süre kabullenemedim yeni beni. Evet başarılı bir ameliyat geçirdim, önceki 2 ameliyatta düzelmeyen eğiklik nihayet düzeldi nefesim açıldı, görüntü olarak da abes bişey olmadığını söylüyorlar ama ben keşke ameliyattan önceki güne dönebilsem ve benim istediğim gibi olsaydı.

tanem06 güzel dilekleriniz için çoook çoook teşekkür ederim :) , evet doktorum serdar bey .....

Profil resminizden ufak gördüğüm kadarıyle evet burnunuz çok hoş.. sizin ilk ameliyatmıydı? Yoksa revizyon mu. Bende revizyon olmayı düşünüyorum ama işte doktora hala karar veremedim :/

Serdar Hoca gerçekten çok başarılı, memnun olmayan hastasını görmedim (tabi ki ufak tefek sorunlar oluyordur) ama ne istediğini ve istemediğini çok iyi anlatmanı tavsiye ederim. Ben fotoğrafım üzerinde ayrıntılı konuşmadığımız için pişmanlık yaşıyorum, o kadar çok doktorla görüştüm ki, hepsine de fotoğrafımı gösterip kavisi ve kalkıklığı böyle olsun dedim ama basiretim mi bağlandı ne bunu asıl anlatmam gereken doktora tam anlatamadım. Sanki benim aklımı okuyor, aynı zevklere sahibiz gibi mi düşündüm nedir, sonuç sürpriz oldu ve bir süre kabullenemedim yeni beni. Evet başarılı bir ameliyat geçirdim, önceki 2 ameliyatta düzelmeyen eğiklik nihayet düzeldi nefesim açıldı, görüntü olarak da abes bişey olmadığını söylüyorlar ama ben keşke ameliyattan önceki güne dönebilsem ve benim istediğim gibi olsaydı.

haklısın ilk görüşmemde ben de genelde dinleyici oldum ama ameliyattan önceki ctesi tekrar görüştüğümde tam olarak şunu istiyorum demeliyim..
iyileşme sürecinden biraz çekimserim tabi..
bir de sonuçta kimin ne gördüğü önemli ben beğenmiyorum mutsuzum dediğimde revizyon konusunda nasıl bir tavrı var acaba?

haklısın ilk görüşmemde ben de genelde dinleyici oldum ama ameliyattan önceki ctesi tekrar görüştüğümde tam olarak şunu istiyorum demeliyim..
iyileşme sürecinden biraz çekimserim tabi..
bir de sonuçta kimin ne gördüğü önemli ben beğenmiyorum mutsuzum dediğimde revizyon konusunda nasıl bir tavrı var acaba?

bende özellikle büyük ve kavisi az olan oldukça doğal bir burun istedim ve bunu ifade ettim ama yine de çok karışmak istemedim. Serdar Bey sizleri dinleyen ve başından atmanay birisi. Kendinizi ifade etmenize fırsat veriyor. 4.5 ay oldu şişlikler mevcut.tek istediğim eski burnumdan çok çok farklı olmasındı:) Öyle de oldu...

Profil resminizden ufak gördüğüm kadarıyle evet burnunuz çok hoş.. sizin ilk ameliyatmıydı? Yoksa revizyon mu. Bende revizyon olmayı düşünüyorum ama işte doktora hala karar veremedim :/

Selda3407 çok teşekkür ederim .Benim ilk ameliyatımdı ,ama zaten Serdar bey revizyon ameliyatlarında daha başarılı . İçin rahat bir şekilde revizyon ameliyatın için Serdar bey ile görüşebilirsin ...:)

Nazziko cevabin icin cok tesekkur ederim.gercekten cok iyi geldi.masajlari bi ara bilerek aksatiyorum cunku cok sisiyor baski yapinca.ama yine de dikkat ediyorum.bu ara gorusmem var serdar beyle.ama soyle bir durum var oyle dogal yapmis ki kimse anlamiyor

Ne demek canım yardımcı olabildim ise ne mutlu bana çok sevindim . Burnuşun çok güzel olacaktır , şişliklerin indiği zaman bundan eminim :)

Merhaba kızlar, bende bugun serdar beyle görüştüm.Enerjisi çok güzel bir doktor olduğunu düşünüyorum.İilk muayene ücretsiz olmasına karşın sizinle çok güzel ilgileniyor ve sonuçta yaptırmayadabilirsiniz. Doğal ve kavisli burun örneklerini gösterdi. Ben belli belirsiz bir kavis olmasında karar kıldım. Fakat 22 yıllık burun deliklerimin bugün yamuk olduğunu farkettim. :KK43: tek tarafının kesilerek ve dikiş atılarak düzeltilmesi gerekiyormuş. Dikiş izi kalır dedi. Kafam da şuan deli sorular var. İlki gereken işlemi yaptırıp küçük bi ize razı olmak.2.si yaptırmamak ama yaptırmazsam haliyle ameliyattan sonra burun yapısı değişicek ve burun havaya kalkacağı için burun deliklerinin simetrik olması son derece önemli.Yani napıcağım konusunda kararsız kaldım.29 ocağa ameliyat tarihi aldık.fikir verirseniz sevinirim

Merhaba kızlar, bende bugun serdar beyle görüştüm.Enerjisi çok güzel bir doktor olduğunu düşünüyorum.İilk muayene ücretsiz olmasına karşın sizinle çok güzel ilgileniyor ve sonuçta yaptırmayadabilirsiniz. Doğal ve kavisli burun örneklerini gösterdi. Ben belli belirsiz bir kavis olmasında karar kıldım. Fakat 22 yıllık burun deliklerimin bugün yamuk olduğunu farkettim. :KK43: tek tarafının kesilerek ve dikiş atılarak düzeltilmesi gerekiyormuş. Dikiş izi kalır dedi. Kafam da şuan deli sorular var. İlki gereken işlemi yaptırıp küçük bi ize razı olmak.2.si yaptırmamak ama yaptırmazsam haliyle ameliyattan sonra burun yapısı değişicek ve burun havaya kalkacağı için burun deliklerinin simetrik olması son derece önemli.Yani napıcağım konusunda kararsız kaldım.29 ocağa ameliyat tarihi aldık.fikir verirseniz sevinirim[

Slm cnm bnde doktor arayisi icindeyim bnde serdar beyle mutlaka görusme yapicam. Calismalarini gordunmu cnm

canım merhaba ben de 1 hafta önce Serdar Hocaya 3. ameliyatımı oldum, çok araştırdım bu kez ve en çok güven veren Serdar hoca oldu. İlk başta kapalı teknik yapacağı için endişelendim aslında ama sonra çok sorgulamadım. Şu an ilk 2 ameliyatta da yapılamayan aks eğriliğinin düzeldiğini görüyorum, bandajlı olduğu için tam net değil ama önceki haline göre çok çok iyi olmuş gibi duruyor. Tek canımı sıkan kısım burun deliklerim simetrik değil, bunu da baştan söylemişti bana milimetrik düzelmeler bekleme diye ama delikler için zaman gerekiyor şimdi bakıp da canını sıkma sakın dedi. Burnum şiş olduğu için de asimetriklikler bir süre olacakmış. Derim ince olduğu için şişliklerim çok fazla sürmüyor, önceki ameliyatlarda 2 ayda burnum oturmuştu ama şimdi sizin yorumlarınızı görünce endişeye kapıldım acaba bu asimetriler düzelmeyecek mi diye. Senin 8 ay geçmesine rağmen neden düzelmedi peki, derin kalın olduğu için mi, yoksa kapalı tekniğin bir sonucu mu acaba geç düzelmesi?

Slm cnm serdar bey acik ameliyat yapmiyormu?

:) yandan goruntusu fena degil, daha az kalkik olsun isterdim ama cok da onemli degil. ben dogal olsun istemistim zaten. dogal gorundugunu dusunuyorum yandan. onden ise yamuk yumuk geliyo anlattigim gibi. sen canini sikma cunku serdar bey revizyonda iyi diyolar. benim cok icime sinmiyor diye korkma sakin. buyuk ihtimal ben biraz istisnai bi durum olusturuyorum. ucuncu ameliyatinsa zaten cok daha guzel olmustur. her seferinde daha da guzel olacagini dusunuyorum ben. fotolarini sabirsizlikla bekliyorum. canini sikma revizyon oldugu icin iyilesmesi de uzun surebilir.

Cnm gecmis olsun doktor arayisi icindeyim resim görmek mumkunmu?

X