Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Yazdıklarına yüzde yüz katılıyorum canım.

arkadaşlar çok fazla resim yükledim siz baktıktan sonra bir kısmını silicem haber vermek istedim sizde şiş olan resimleri ayırt ediceksiniz zaten şimdi :))

Nazziko ben sana zaten inanıyorum foto koymasanda bizlere yardım ettiğin için teşekkürler cnm moral veriyor biraz dr. da geçcek diyor ilk 1 ay burnuna aynada bakma dedi. burnunla mutluluklar cnm.

Nazziko ben sana zaten inanıyorum foto koymasanda bizlere yardım ettiğin için teşekkürler cnm moral veriyor biraz dr. da geçcek diyor ilk 1 ay burnuna aynada bakma dedi. burnunla mutluluklar cnm.

kimmel87 rica ederim canım umarım seninde istediğin gibi olur burnun canım sanada mutluluklar dicem burnunla , ama biraz şişliklerin inmesi yani sabır gerekiyor tatlım :))) bende sizin gibi şişliklerime ve yamukmuş gibi gelmesine taktığım için rahatlatmak morelvermek istedim inşallah işe yarar canım:))

Canım benim gerçekten işe yaradı. Şu anda kendimi çok daha iyi hissediyorum sayende :) sabırla beklersem benim de seninki gibi güzel bi burnum olabilecekmiş...

Canım benim gerçekten işe yaradı. Şu anda kendimi çok daha iyi hissediyorum sayende :) sabırla beklersem benim de seninki gibi güzel bi burnum olabilecekmiş...

origamiracle canım benim rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu :)) işe yaramsına sevindim ayrıca burnuşumu beğenmenede çoookkk çoooookkkk sevindimmmmmmmm hepimizin burnuşuu çooooooooookkkkk güzel olucak masaja devam birazda sabır gerekicek canım k.i.b :))

denizinkızı tatlım özel msj yazmışsın ama benim msj sayım dolmadığı için özelden cvp yazamadım canım henüz 90 tane olmuş msj sayım senin için bir ara önden fotoğrafımı çekip koyucam albümler kısmındada çok önden çekilmiş fotoğraflarım var hatta birine yorum yapmışsın , ayrıca güzel yorumun içinde çok teşekkür ederim :))

kimmel canım yazmadan duramadım bendede aynı sorun var canım tam düz değil ameliyat olalı 7 ay oldu geçmedi neden bilmiyorum serdar hocam şişliklerden dedi umarım geçer benimkininde şekli mükemmel profilden süper ama önden resim çekemiyorum üzülüyorum

sağol canım,ben en yeni halini merak etmiştim de,herkesin yardımına koşuyosun maşallah

beren 7 ay çok uzun bir süre aylar geçtikçe hiç mi düzelme olmadı? 45 günlük bnm bant çıktıktan sonra nasıl yamuksa gene aynı milimlik düzelme yok ozellikle ucu sağa daha bi gidik önden laptop kamersı açınca çok belli ve hiç düzelmiyor tıkanıklık azalıyor ama yamukluk aynı boşuna mı oldum bu ameliyatı? hem senin çok uzun zaman geçmiş neden hiç düzelmiyormuş hiç beğenmiyorum burnumu eski halindeki yamukluk neyse aynı dr banada geçcek dedi ama senin bu yorumundan sonra umutsuz gibiyim 7 ayda bile geçmemiş keşke istanbula gitseydim.:-(

Canım neden umutsuz olasın kı daha cok yenı ve sısler 2 aydan sonra ancak ınıyor bence genel dusunme bak nazzıkonunda oyleymıs ama gecmıs belkı benımde gecıcek masaj yapıyorum sureklı canım uzulme cunku daha cok erken emınım duzelıcektır cunku sısler cok fark ettırıyo benımkı ozel bır durum olabılır bosuna olmusum deme canım benım burnumda gercekten hıc kusur yok ve herkes cok begenıyor ama onden ben begenmıyorum resımlerde bellı oluyor cunku bakalım beklıcez canım serdar hoca ne dıyorsa dogrudur canım ona guven masajlarını aksatma bı sorun oldugundada anında ılgılenıyor asla sen uzuluyorsan oda uzulur ınan kı hemen halletmeye cozum bulmaya calısır yanı sadece sabır gereklı canım dedım ya sorun bıle olsa serdar hoca ben yaptım bıttı demez sen ne dersen ılgılenıcektır bı nevı psıkologda yanı sabırlı ol canım en az ıkı ay gereklı

doğru söylüyosun canım. gerçekten iyi bir psikolog da aynı zamanda :)) yaptığı burunların şişliği inmiyor olsa bu forum yıkılırdı zaten di mi? doktorumuz iyi kızlar.sadece baya bi sabırlı olmamız gerek...

Canım benım kesınlıkle serdar hoca harıka bı doktor tesadufen 6 yıl once amelıyat ettıgı bı dans cı arkadasla karsılastım dusun yanı asırı memnun canım neden ınmesını ıstıyorsun kı ve ınıcektır emın ol ınmese benımkı ınmezdı kı benımkı cok kalkık ınmesın dıe hergun bakıyorum vallahı yukarı yukarı masaj yapıyorum daha cok yenı canım ıstedıgın gıbı olucaktır kalkık ıstemedıysen kı serdar hoca genelde kalkık olmayan burunları sevıyor emın ol ınıcektır canım ben nerdeyse tavana degsın ıstedım canım yınede bana bıle acaba fazlamı kalkık deyınya ısrarla hayır hayır cok guzel dedım hep ınıcektır canım benım

Berencim yandan kalkıklığı rahatsız etmiyo aslında. Çok hoş orantılı duruyo. Genç ve enerjik bi hava veriyo ama önden burun deliklerim görünüyo. Burun-dudak mesafem uzun olduğu için kötü gözüküyo. 95 dereceye kadar düşer masajla dedi ama ben 90 derece olsa keşke diyorum. Bi de dudağım yukarı çekiyo hala. Burun-dudak mesafem kısa olsa ve dudağım yukarı çekmese daha güzel durabilir ama hoşuma gitmiyor şu anda. Her gören ifaden baya değişti diyor. Çok beğenen de var. Ama önemli olan insanın kendisinin beğenmesi di mi? Serdar beye kalkık olsun ya da olmasın dememiştim. Keşke daha ayrıntılı konuşsaymışım Aynı sıkıntılarımı tekrar tekrar yazıp duruyorum. Okuyanlar kusura bakmasın artık

Canım ever gercektende masajla hem burnun kuculecek hemde kalkıklıgı ınıcek goruceksın tabıkıde sıkıntılarını yazıcaksın bak bızım cok uzun oldu hala sorunlar var ne yapalım sonucta bu bı saglık sorunu dııl ıllakı ınsan estetıge gorunuse onem verıyo ve onun ıcınde olduk zaten zaman gerekıyo bende ınan yandan resım cekıyorum bakmaya doyamıyorum sımdı ıyıce kuculdu yanı oyle guzelkı ıste tek sorunum onden saga yatık durması ve cok bellı ınan resım cekıp koysam beren hangısı sensın dersın yandan oyle mukemmel kı ama on kısımdan ıste bana rahatsızlık verıyor beklıyorum bakalım ne olucak ama ınıcektır canım merak etme sen sorun o olsun yanı dıkıs vardır hoca onu alır burun ucundan yınede ıner ama bu yamukluk sorunu nasıl gecer bılmıyorum bakalım gorucez ıste

sağol canım,ben en yeni halini merak etmiştim de,herkesin yardımına koşuyosun maşallah

denizinkızı canım kusurabakma bu gün senin için resim ekleyecektim ama akşam üstü yüzümün sağtarafı yanağımı yaktım canım çok kötü canım çok yanıyor ve moralim inanılmaz derecede bozuk anlatamam gecenin bu saati oldu acısıda geçmedi lekede geçmedi halen kıpkırmızı yanıyorum çok kötüyüm canım kusurabakma resim atamadım belki acısını unuturu diye şu anda kadınlar kulübünde takılıyordum vakit geçiriyordum gecenin bu saatinde ama en kısa zaman da senin için resim atıcam canım dua et benim için canım leke yada izkalmaz inşallah doktor contractubex sürersem iz kalmayacağını söyledi ama onuda sürdüğüm de çokkk yanıyor .. tekrar kusurabakma canım iyileştiğim zaman resim ekleyeceğim senin için .

Nazz çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Merak etme iz kalmaz canım. Bepanthen merhem de acısını baya alıyo deneyebilirsin.

naz geçmiş olsun kuşum allah acil şifalar versinn kızlarr kandiliniz kutlu olsun rabbim açılan ellerimize nurlar yağdırsın hayatımıza mucizeler göndersin melekler ellerinize gül kokuları koysun hepinizi çok seviyorummm dualarınız kabul olsun her istediğiniz hemen olsun öpücükler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…