Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

benimde sol gözüm çok kanlanmıştı ve göz altlarımda baya bir morarma olmuştu ama 2-3 haftada geçti,sizin anlattığınız gibi aşırı değildi şişlikler tabiki 1-2 ay devam etti dediğiniz gibi herekesin bünyesi farklı ve süreci atlatmak biraz zor oluyor,burnunuz için şuan yorum almayın ve sizde yorum yapmayın 6 aya kadar sürekli değişim yaşarsınız kendinize biraz zaman tanıyın, bu işte baya bir sabır gerekli...

tec benim sağ gözüm geçti gibi nokta kadar kaldı sol gözüm bayağı azaldı aslında bir haftaya geçer diye düşünüyorum bugün ameliyat olaı 14 gün oldu morluk kalmadı sarardı baya makyajla kapatıyorum belli oluyo ama beni rahatız etmiyor yüzümün şişi ilk günlere oranla nedeyse bitti burnum şiş belli oluyo zamanla iyileştiğimin farkndayım keşke çalışmıyor olsam hiç dert etmem ben ama pazartesi artık işe başlamak zorundayım inşallah etrafımda ki insanlarda anlayışlı olur saçma sapan yorumlar yapmazlar çabuk moralim bozuluyor benim teşekkür ederim cnım ilgin için gerçekten destek çok önemli

Son düzenleme:
breeze87 evet aslında bende öyle düşünüyorum belki alışmam daha kolay olur bir iki gün bant kalması söyliycem hocaya yarın, zaten bugün telde kendiside söyledi.

Cok daha iyi hissediyorsun oyle yapinca. Bir de bence hic takma insanlari. Bazilarinin da iyi niyetli yorumlar oldugunu dusunmuyorum, resmen moral bozmak icin konusan insanlar var. Hic tanimayan insanlar harika mukemmel diye yorumlar yaparken bazi taniyanlarin da ay bilmiyorumki falan demeleri bi acayip. İyilesmene bak, kimseyi takma. Ben %90 olumlu seyler duydum, bunun yaninda hic beklemedigim gayet yakinim bir iki kisinin tepkisiyle karsilastim. Daha yeni ameliyat olduk, suratimiz hicbir sey olmamis gibi tabiiki gozukemez

arkadaşlar ameliyat riskli bi ameliyat değil yani tedirgin olmanız doğal ama abartmayın o kadar ben aileme sölemden tek başıma gidip oldum her şeyide göze aldım sizde karar verdiyseniz biraz sakin olmaya çalışın ameliyat sonrasıda moraliniz ilk zamanlar bozulabilir kimi 1 aya yakın zaman geçti şişliğim morluğum var diyo kimi 2. haftada nefesim açıldı diyo herkeste aynı şeyi beklememek gereki yapılan işlemler ve bünyeye bakmak lazım benm hiç ağrım olmadı morluklarımda 2 haftada falan geçti şişliklerimin geçmeside uzun bi zaman aldı ama ne oldu zamanla geçti gitti ve sonucundan memnunum ben sizde memnun olcağınızı düşünün şuanki halinize bakıpta karamsar olmayın:nazar:
teşekkürler cnm

Ben serdar hocayla cuma günü yani yarın görüşmeyi düşünüyorum ancak randevu almadım, yarın sabah erkenden gata'ya gitsem görüşmek mümkün olur mu? Çok kalabalık mı oluyor? Yoksa arayıp muayahanesi mi gitmemi önerirsiniz

mrh cnm.serdar hocanın dışarıda muananesi olduğundan yoğun oluyor.ama yarın gataya gidecek olursan prof selçuk ışıkla görüş cnm plastik cerrahi bölümminin ana bilim dalı başkanı zaten serdar beyle odaları yan yana.direk ikinci kata çıkıyorsun.sola sağ yapıyorsun heh karışık dğeilmi biraz:))) ben selçuk hocama oldum çokk çok memnunum ben ev hanımıyım buğün 11 de dışarı çıktım 6 da eve geldim ama varya buğün ki aldığım iltifatlar inanılmazdıı çok mutlu oldum çokkk:)fiyat olarakta çok uygun.seni bilgilendirmek istedim cnm resimlerime bakabilirsinn.şimdiden kolay gelsin

arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Bugün atelim çıkacaktı ama yarına kaldı Serdar Bey aradı biraz önce ben morlukları çok olan bir hastaydım hocanın konuşmalarından burnumun üstününde mor olduğunu düşünüyorum bana ateli çıkarınca olmazsa ben bantla kapatırım dedi benim gibi böyle bir durumla karşılaşan var mı ters giden bişey mi var anlamadım:KK43:(

Patpat86 benim de burnumun ustu mordu atel cikinca, morluklar ve soyulmalar vardi...onlar zamanla geciyor, sonra sisliklerim diyeceksin :)) ama sonra yavas yavas geciyor...sabretmek gerekiyor, moralini bozma.

Patpat86 benim de burnumun ustu mordu atel cikinca, morluklar ve soyulmalar vardi...onlar zamanla geciyor, sonra sisliklerim diyeceksin :)) ama sonra yavas yavas geciyor...sabretmek gerekiyor, moralini bozma.

teşekkür ederim janez bugün atel alındı ben yine bakmadım annem baktı burnum üstünde ve gözüme doğru olan yan kısımlarda kızarıklık ve morluk olduğunu söyledi istersen bant yapalım dedi bende kabul ettim:KK43:ama şuan bant çok ince şeklini iyice ortaya çıktı ve hoca hızlı iyileştiğimi söyledi bir haftada morluklarım şişliklerim bayagı azalmış bir kaç günde bant dursa daha iyi olur kendimi alıştırırım işe gideceğim içinde morluklar görünmemiş olur:))moral çok önemli cnım biz kolay bir ameliyat olmadık tabii ki iyileşmek zaman alacak keşke etrafımızda ki insanlarda bu anlayışı gösterebilse.

Cok daha iyi hissediyorsun oyle yapinca. Bir de bence hic takma insanlari. Bazilarinin da iyi niyetli yorumlar oldugunu dusunmuyorum, resmen moral bozmak icin konusan insanlar var. Hic tanimayan insanlar harika mukemmel diye yorumlar yaparken bazi taniyanlarin da ay bilmiyorumki falan demeleri bi acayip. İyilesmene bak, kimseyi takma. Ben %90 olumlu seyler duydum, bunun yaninda hic beklemedigim gayet yakinim bir iki kisinin tepkisiyle karsilastim. Daha yeni ameliyat olduk, suratimiz hicbir sey olmamis gibi tabiiki gozukemez

breeze87 bugün atel çıktı ben yine bakamadım:)hoca bant yapalım mı dedi bende istedim ama şekli ortaya çıktı iyice farkındayım baya şiş ama bantlar alışmam açısından daha iyi olacak gibi burnumdada morluklar ve kızarıklıklar olduğu için onlarıda kapatıyor sende bantlar ne kadar kalmıştı

mrh cnm.serdar hocanın dışarıda muananesi olduğundan yoğun oluyor.ama yarın gataya gidecek olursan prof selçuk ışıkla görüş cnm plastik cerrahi bölümminin ana bilim dalı başkanı zaten serdar beyle odaları yan yana.direk ikinci kata çıkıyorsun.sola sağ yapıyorsun heh karışık dğeilmi biraz:))) ben selçuk hocama oldum çokk çok memnunum ben ev hanımıyım buğün 11 de dışarı çıktım 6 da eve geldim ama varya buğün ki aldığım iltifatlar inanılmazdıı çok mutlu oldum çokkk:)fiyat olarakta çok uygun.seni bilgilendirmek istedim cnm resimlerime bakabilirsinn.şimdiden kolay gelsin

Burnun gerçekten çok güzel olmuş canım, umarım iyileşme sürecin de çok çabuk olur, toplamda kaça mal oldu ameliyatın?

breeze87 bugün atel çıktı ben yine bakamadım:)hoca bant yapalım mı dedi bende istedim ama şekli ortaya çıktı iyice farkındayım baya şiş ama bantlar alışmam açısından daha iyi olacak gibi burnumdada morluklar ve kızarıklıklar olduğu için onlarıda kapatıyor sende bantlar ne kadar kalmıştı

patpat86 baksan bile anlaşılmıyorrr bembeyaz bir burun ortada :) surat şiş dimi :) ben 3 gün falan tuttum zaten 2. duşta falan açılıyor biraz bantlar :) bence çıkana kadar tutt, morluk varsa şimdi onlara takarsın :) hem yüz şiş hem morluk ayna karşısında sürekli büzük dudaklar oturursun :) ben kendimi bantla da begenmiştim sen de bantla bütünleştir kendini bi 4 - 5 gün :) ama canım hazırlıklı ol bantlar çıkınca begenmiceksin pek çünkü iyice şişiyorsun ben şişmiştim gözlerim boncuk gibi oldu sanki iki gözüm arasında kocaman bi mesafe varmıs gibi olmustu. herkes öyle hissediyormus ilk başta korkma yani:) bantlar cıktıktan sonra sürekli masaj yap ben baya indirdim şişlikleri 3 günde :) hala var tabiki ama ilk günkünden baya farkettii! Eminim çok sevimli olmuştur yüzünde bantlar :)

qlf3m burun içindeki dikişi 6.aydan sonra alıyor hoca,ama talebe görede erken aldığı oluyormuş,o dikişin ağrı yapma gibi bir durum oluşturacağını sanmıyorum çünkü bende 10 ay kaldı ve hiç ağrı sızı olmadı aldırırken de hiç farketmedim bile.

bu dikiş konusunda fazla bilgim yokk. Serdar bey dikiş konusunu açtırmıyor bana :) Sanırım uzun süre almayacak, dikişler ne kadar uzun süre kalırsa o kadar iyi mi ? alınınca düşer mi ? Sen aldırdıgında herhangi bir değişiklik oldu muu

diğer doktorlardan ameliyat olan lar resimlerini paylaşıyorlar ama nedense serdar beyden ameliyat olanların resimlerini bulmak zor.bu durumu gerçekten merak ediyorum...

patpat canım öncelikle güzel yorumun için çok teşekkür ederim .sana da çok geçmiş olsun canım inşallah istediğin gibi bir burnuşun olur :) evet ilk ameliyat olduğum zaman banada öyle gelmişti burun deliklerim biri su damlasi gibi büyük diğeri ise küçüktü serdar bey e söylediğimde ise sana verdiği cvbı banada verdi anacak benimkisi iki ayda değil dördüncü ayın sonlarına doğru düzeldi şuan beşbuçuk ayım oldu ve burnuşumdan çok memnunum burun deliklerim düzeldi ve biraz daha şişliğim var canım meraketme bende çok takmıştım ama şişliklerin indikçe düzelecektir tatlım tekrardan geçmiş olsun canım :))

nazziko senin resimlerini bende görmek isterim.mümkünmü?

Hiç eleştiri olmaması da biraz garip canım, %100 başarı mümkün müdür?

bende anlamadım.herkes serdar beyin çok cana yakın ve ikna kabiliyetinin iyi olmasından bahsediyor.resim koyan bir iki kişi...sanırım başka doktorlara yönelmem gerekecek.bu durum bana çokta güven vermıyor...

Herkes burda tüm üyelerin görebileceği şekilde resim koymak zorunda değil...Ayrıca hastalar her türlü yorumlarını yazıyorlar bu başlıkta dikkatli okursanız siz de farkedersiniz..Burda sizin göremediğiniz resimler de var..eğer tüm resimleri görmek isterseniz randevu alın muayenehanede görürsünüz zaten. Güven vermeyi engelleyecek bir durum yok ortada, Serdar hoca işinin ehli başarılı bir cerrah, görüşmek, karar vermek size kalmış bir olay.

Serdar Öztürk'e güvenmediğimiz için değil, bana en güven veren doktor o şu anda ancak kafamıza takılanları da dile getirmeyelim mi

Hiç eleştiri olmaması da biraz garip canım, %100 başarı mümkün müdür?

do07 hiçbir ameliyatta %100 başarı olmazki her operasyonda risk vardır,hiçbir hekim de %100 başarılı olamaz sonuçta insanı yeniden yaratmıyorlar sadece sorunlu bölümleri düzeltiyorlar,kendinizi ona göre hazırlayıp ameliyat olmaya çalışın, yoksa böyle bir sonuç beklerseniz mutsuz olursunuz, hem burdaki yorumlara takılmayın seçtiğiniz hekimlerle karşılıklı görüşüp ona göre karar verin,ayrıca sorunlarını dile getiren arkadaşlar da var bu forumda.
sadbuttrue arkadaşımızın dediği gibi görüşmeye gittiğinizde hocaların yapmış olduğu çalışmalara ait fotoları fazlasıyla görbeilirsiniz, internet ortamında resim paylaşmak hiçde sağlıklı değil...

100 de 100 başarı içbir doktor için mümkün değil ama sizlerin bu kadar savunmacı olmanıza anlam veremıyorum.olabilir görmek isteyebiliriz..herkes her doktorun fiyatını oncesi sonrası resimlerini merak edıyor..bundan dogal birşey yok..ama bu kadar savunmanız çok enteresan gerçekten..

patpat86 baksan bile anlaşılmıyorrr bembeyaz bir burun ortada :) surat şiş dimi :) ben 3 gün falan tuttum zaten 2. duşta falan açılıyor biraz bantlar :) bence çıkana kadar tutt, morluk varsa şimdi onlara takarsın :) hem yüz şiş hem morluk ayna karşısında sürekli büzük dudaklar oturursun :) ben kendimi bantla da begenmiştim sen de bantla bütünleştir kendini bi 4 - 5 gün :) ama canım hazırlıklı ol bantlar çıkınca begenmiceksin pek çünkü iyice şişiyorsun ben şişmiştim gözlerim boncuk gibi oldu sanki iki gözüm arasında kocaman bi mesafe varmıs gibi olmustu. herkes öyle hissediyormus ilk başta korkma yani:) bantlar cıktıktan sonra sürekli masaj yap ben baya indirdim şişlikleri 3 günde :) hala var tabiki ama ilk günkünden baya farkettii! Eminim çok sevimli olmuştur yüzünde bantlar :)

Ben de katiliyorum. Bantlat ciktiginda halen hayalindeki burun olmayacak, o yuzden sasirma sakin. Hatta acildiktan sonra burnun hava lmaya baslamasiyla iyilesme oluyor zamanla...bende soyulmalar falan cok oldu; o yuzden soyulma bitene kadar pudra ve fondotenle kapatsam da cok kotu duruyordu...yani neredeyse dort hafta insan icine cikmamayi tercih ettim. (Ben de felaket habercisi gibi oldum ama sadece kendi tecrubemi paylasiyorum) Bir aydan sonra biseye benzemeye basladi benim burnum ama nefesim 2. haftadan itibaren hep acikti bu da benim iyi yonumdu sanirim :)

diğer doktorlardan ameliyat olan lar resimlerini paylaşıyorlar ama nedense serdar beyden ameliyat olanların resimlerini bulmak zor.bu durumu gerçekten merak ediyorum...

Ece resim paylasanlar da var burda, once arkadas olarak eklemen gerekiyor...Ben internet ortaminda paylasmayi tercih etmiyorum, her ne kadar arkadas olarak birbirimizi eklesek de burda kiminle konustugumuzu bilmiyoruz sonuc itibariyle...

X