Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ben de katiliyorum. Bantlat ciktiginda halen hayalindeki burun olmayacak, o yuzden sasirma sakin. Hatta acildiktan sonra burnun hava lmaya baslamasiyla iyilesme oluyor zamanla...bende soyulmalar falan cok oldu; o yuzden soyulma bitene kadar pudra ve fondotenle kapatsam da cok kotu duruyordu...yani neredeyse dort hafta insan icine cikmamayi tercih ettim. (Ben de felaket habercisi gibi oldum ama sadece kendi tecrubemi paylasiyorum) Bir aydan sonra biseye benzemeye basladi benim burnum ama nefesim 2. haftadan itibaren hep acikti bu da benim iyi yonumdu sanirim :)
Benim de 1 ay doluyor 3 gun sonra:) sabah bir kalkiyorum sis aksama dogru iniyor, arada bakiyorum yine sis geliyor :) sislige alisamadim hala. Surekli masaj yapiyorum sanki ne kadar cok yaparsam inicekmis gibi bir psikolojiye girdim:)

bende anlamadım.herkes serdar beyin çok cana yakın ve ikna kabiliyetinin iyi olmasından bahsediyor.resim koyan bir iki kişi...sanırım başka doktorlara yönelmem gerekecek.bu durum bana çokta güven vermıyor...
Ben kendi adima konusayim. Ben serdar beyin ismine bu forumda rastladim yorumlar uzerine kendisiyle bizzat gorusmeye gittim. Ne denirse densin saglikli olmaz kendisizyle gorusmezsen, gittiginde bir suru resim gosteriyor zaten size. Yani baskalarinin olumlu olumsuz yorumlarindan cok Serdar beyle yaptigin gorusmeyi baz almalisin. Fotograf paylasmak da kisisel tercih. Ben sevmiyorum halka acik yerlerde resim paylasmayi:KK43: ama randevu gununuzde mutlaka bi hastasiyla karsilasir yakindan gorursunuz :)

Hiç eleştiri olmaması da biraz garip canım, %100 başarı mümkün müdür?
Aslinda bir suru elestiri yazilmis okursaniz:) estetik operasyonlarda 100 hastanin 100 unu mutlu etmek mumkun degil. Kuafor gibi dusunun. Biz kadinlar mutlaka mutlu olmayacak birsey buluruz:) mesela burnumu goren herkes cok dogal cok guzel cok yakismis diyor, ama bazen sisince begenmiyorum azicik kalkiklik var inse mi diyorum diyorum da diyorum:) sonra bakiyorum guzel ya kalsin diyorum. Cok oznel seyler bu estetik isleri:) ben sahsen baskalarinin yorumlariyla bu ise kalkismam, beni ilgilendiren doktorun kendisi, ciddiyeti, bana verdigi guven

100 de 100 başarı içbir doktor için mümkün değil ama sizlerin bu kadar savunmacı olmanıza anlam veremıyorum.olabilir görmek isteyebiliriz..herkes her doktorun fiyatını oncesi sonrası resimlerini merak edıyor..bundan dogal birşey yok..ama bu kadar savunmanız çok enteresan gerçekten..
Aslinda savunmak degil de, hastalari o kadar sevmis ki kendisini, direk aciklama ihtiyaci duyuyor:) ben hicbir doktorumla boyle bir diyalog kuramadim. Oldu bitti hadi hoscakal diyen bir doktor degil her zaman ilgili ameliyattan sonra eve gittiginizde bile ariyor soruyor. Allah askina, benim cinnah caddesinde bi cilt doktorum var sivilce tedavisi icin, ya surekli her ay rutin gorusmemiz var her arayisimda hala kendimi tanitiyorum tanimiyor beni. Bisey danismak istedigimde gormeden bisey diyemem diye kestirip atiyor bazen telefonu acmiyor. Serdar beye ne sorduysam neye yakindiysam hep sabirli oldu, her telefonumu pozitif acti en azindan telefonumu kaydetmis! :) insanlarin direk cevap vermesi yanlis anlasilmasin, cok humanist biri olmasi dolayisiyla bu kadar seviliyor

Benim de 1 ay doluyor 3 gun sonra:) sabah bir kalkiyorum sis aksama dogru iniyor, arada bakiyorum yine sis geliyor :) sislige alisamadim hala. Surekli masaj yapiyorum sanki ne kadar cok yaparsam inicekmis gibi bir psikolojiye girdim:)

amelıyatınızı acık tenıklemı yaptı yoksa kapalımı?malıyetı tam olarak nekadar acaba?

amelıyatınızı acık tenıklemı yaptı yoksa kapalımı?malıyetı tam olarak nekadar acaba?

zannediyorum acık teknikle yapıyor. serdar hocaya ameliyat olmak isterdım ama muayenesine bile gidemedim burada
6-7 bin lerden bahsediliyor ameliyat ucretı için. o yuzden boşuna gidip kendimi heveslendirmek istemedim :)

kapalı teknikle yapmasına sevindim açıkçası benim yaptırmayı düşündüğüm doktorda bu yöntemle yapıyor burun ucu düzelmiyor filan diyolardı kapalı teknikle benim burun ucumda problem var. serdar hocanın hastaları bu kadar memnun olduğpuna göre boşuna kuruntu etmişim sanırım

Serdar Hoca sanırım tüm ameliyatlarını kapalı yapıyor.. açık yaptığı var mı bilmiyorum..ayrıca gerçekten ilgili bir doktor..cep telefonunu aylar sonra arasanız bile ismininzi söyleterek açıyor telefonu..siz kimsiniz demiyor, bizzat ilgileniyor..

bazı arkadaşlar resim koyan pek yok diyo bazıları doktorun hüç olumsuz yanı yokmu diyo kızlar bütün içtenliğimle yazıyorum ben serdar beyi burdaki yorumlara bakarak buldum diğer doktorlar arasında serdar bey daha tutuluyodu gittim görüştüm ve tereddüt etmeden ameliyat oldum 1 seneden fazla oluyo ameliyat olalı ben resim koymadım koymayıda düşünmüyorum bu benim kişisel fikrim ha serdar bey çokmu başarılı hiç bi doktor %100 başarılı değildir ama hata oranı azdır diyelim hatta ben daha önceki yorumlarıma bakarsanız burun üzerinde deri fazlalığından dolayı biraz çıkıntı var diyodunki bu çoğunda olan bi sorundu ama burun zamanla geçer dedi serdar bey bende geçeceğine inanıyorum masajıma devam ediyorum hala ki serdar beyde burun ilk 6 ayda şekil alır 2 senedede oturur demişti size sadece şunu sölüyorum serdar beye gidin ameliyat olun demiyorum ama bi ön görüşme yaparsınız tereddütünüz olursa olmazsınız ameliyatınızı benim ilk görüştüğüm doktordu ben sakaryadayım burdaki yorumalara bakarak burdan kalktım gittim yanına ve haketti gittiğime ben çok şükür memnunum darısı size...

kapalı teknikle yapmasına sevindim açıkçası benim yaptırmayı düşündüğüm doktorda bu yöntemle yapıyor burun ucu düzelmiyor filan diyolardı kapalı teknikle benim burun ucumda problem var. serdar hocanın hastaları bu kadar memnun olduğpuna göre boşuna kuruntu etmişim sanırım
Herseyin hayirlisi demek cok dogruymus gercekten, gecen yil eger bir araba parasi vermeye gucum yetseydi istanbulda unlu bi doktora olacaktim, allahtan mumkun olmamis:) onun yaptigi tasarim yaninda su anki burnum arasinda daglar kadar fark var ve cok memnunum:)

Ben de katiliyorum. Bantlat ciktiginda halen hayalindeki burun olmayacak, o yuzden sasirma sakin. Hatta acildiktan sonra burnun hava lmaya baslamasiyla iyilesme oluyor zamanla...bende soyulmalar falan cok oldu; o yuzden soyulma bitene kadar pudra ve fondotenle kapatsam da cok kotu duruyordu...yani neredeyse dort hafta insan icine cikmamayi tercih ettim. (Ben de felaket habercisi gibi oldum ama sadece kendi tecrubemi paylasiyorum) Bir aydan sonra biseye benzemeye basladi benim burnum ama nefesim 2. haftadan itibaren hep acikti bu da benim iyi yonumdu sanirim :)

bantlara şuan alıştım çıkarmaya korkuyorum galiba kendimi çok yadırgıycam beğenmiycem gibi geliyor iki gün oldu bantlar bir kaç gün daha dursa iyi olacak galiba emin olun şuana kadar geçirdiğim evreler içinde en zor kısım bu galiba banttan şekli belli ama eminim gördüğüm burun beni ilk başta tatmin etmiycek çünkü malesef kalın deriliyim ve merak ediyorum burum baya kısaldı derim nereye gitti saçma sanki açında burun derim çok şekilsiz bir halde gibi saçma bir düşünceye kapıldım:KK43:

patpat86 baksan bile anlaşılmıyorrr bembeyaz bir burun ortada :) surat şiş dimi :) ben 3 gün falan tuttum zaten 2. duşta falan açılıyor biraz bantlar :) bence çıkana kadar tutt, morluk varsa şimdi onlara takarsın :) hem yüz şiş hem morluk ayna karşısında sürekli büzük dudaklar oturursun :) ben kendimi bantla da begenmiştim sen de bantla bütünleştir kendini bi 4 - 5 gün :) ama canım hazırlıklı ol bantlar çıkınca begenmiceksin pek çünkü iyice şişiyorsun ben şişmiştim gözlerim boncuk gibi oldu sanki iki gözüm arasında kocaman bi mesafe varmıs gibi olmustu. herkes öyle hissediyormus ilk başta korkma yani:) bantlar cıktıktan sonra sürekli masaj yap ben baya indirdim şişlikleri 3 günde :) hala var tabiki ama ilk günkünden baya farkettii! Eminim çok sevimli olmuştur yüzünde bantlar :)

inanırmısın hep bantlar kalsa böyle gayet güzel görünüyo açınca hayal kırıklığı yaşayacakmışım geliyor sanki bana ait değil burnum yüzüm çok şiş değil benim morluklarım var makyajla kapanıyor burnum şiş belli zaten bu bantların ten rengi olan olsa bir ay takarım hep şişlerde inmiş olur o zamna kadar:)masajı atel çıktıktan kaç gün sonra veriyor ki ben sormadım hocaya haftaya uğrarım diye düşündüm yani bantları hoca alsın ben evde cesaret edemem galiba çıkmasın bantlarım hiç:))

Son düzenleme:
inanırmısın hep bantlar kalsa böyle gayet güzel görünüyo açınca hayal kırıklığı yaşayacakmışım geliyor sanki bana ait değil burnum yüzüm çok şiş değil benim morluklarım var makyajla kapanıyor burnum şiş belli zaten bu bantların ten rengi olan olsa bir ay takarım hep şişlerde inmiş olur o zamna kadar:)masajı atel çıktıktan kaç gün sonra veriyor ki ben sormadım hocaya haftaya uğrarım diye düşündüm yani bantları hoca alsın ben evde cesaret edemem galiba çıkmasın bantlarım hiç:))

Yaa kesinlikle ayni psikolojide olmusuzz o evredee:)) bu ten rengi bant meseelesini serdar beye soylemeliyiz :)) ben de bantlar hic cikmasin diyordum kucucuk gorunuyordu cunku bantlarla, bir cikardim balon gibiii oldu :)) masaji ameliya olduktan 3 hafta sonra veriyoor:) ben 1 2 gun once basladim tam 3 haftayi doldurmadim sislikler sinir etti cunku:) benim ince derim olmasina ragmen hala sislikle ugrasiyorum, ustelik derin kalinsa bence sen de 3 hafta dolmak uzereyken 1 2 gun once basla:) masaj bayaa indiriyor. Ama ben abarttim sanirim aklima geldikce yapiyorum :)

Son düzenleme:
X