DR NİHAT KAYA

Merhaba, burun için revizyon olmadım, ufak bir kusur değmez diye düşünüyorum.

4 Mart'ta uyluk germe ameliyatı için dr Serdar Altun'a gidiyorum
Anladım ben de Nihat Hocaya ameliyat oldum 1 ay önce. Sonuçtan çok memnunum. Sizin görüşlerinizi de çok merak ediyorum. Ameliyattan önce baştan sona okumuştum yazdıklarınızı. İyi ki diyor musunuz acaba? Bi de kızınızın burnunda herhangi bi sorun oluştu mu?

Merhaba, benim uçta düşme ve hafif çökme devam ediyor, Nihat beye henüz gidemedim ama düzeltmeyi teklif etmişti zaten. Bu aralar uyluk germe ameliyatı olacağım, burun daha sonra.

Kızımın burnu mükemmel, hiçbir sorun yok ve çok mutlu.
Ben pişman değilim yinede. Ufak bir kusur bendeki.

Merhaba,şu anda hastanedeyim, Elazığ'a geldim, ameliyat oldum, dr Serdar Altun'a.
Kollarım o kadar önceki dr tarafından kötü idi ki, hoca düzeltilemez dedi ve sıfırdan tekrar kol germe ameliyatı geçirdim, ellerim şiş değil ama dirsek şiş. Aynı zamanda uyluk germe yapıldı. Ayrıca önceki drun meme kenarında bıraktığı kulaklıkları aldı. Bacak yağı ile meme asimetrisini düzeltti. Oldukça zor, ağrı yok çok şişim. Sonra yazacağım.
Şimdi bandajdan bir şey göremiyorum ama kollar ve bacaklar sıkı oldu, biraz şiş inince gevşer dedi, hem yaş hem aşırı kilo verdiğim için doku zayıf

Burnunuzdaki çökme ne durumda acaba dolgu düşündünüz mü?

Geçenlerde Dr Nihat Kaya hocama uğradım, burun ucumu ücretsiz olarak düzelteceğini, böyle kalmama müsade etmeyeceğini söyledi, çok tatlı adam yaaa. Çok ufak bir kusur olmasına rağmen titizlendi , mutluyum

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Sırt germe ve koltuk altı germe ameliyatı oldum , konu linki aşağıdadır

Keşke amel
Keşke ameliyat olmadan okusaydım bu süreci tekrar travma yaşadım bu lanet olası ameliyatı hayatımı kararttı

Özelden yazabilirimde hangi doktor olursa olsun ben bu amelliyati olmamaliydim
Ben sizi anlıyorum, maalesef bazen, bazı doktorlar, özellikle KKB uzmanı olmayanlar burnu küçültmek için kısaltıyor ve geri dönüşü olmuyor ama Nihat hoca bir KBB uzmanı , bu yüzden onu tercih ettim. Size çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…