Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Merhabalar arkadaşlar bugün hastanedeydim muayene ücreti 300 lira olmuş 10 günde bir 122 lira çok şaşırdım. çok fazla geldi bana ...

Merhabalar arkadaşlar bugün hastanedeydim muayene ücreti 300 lira olmuş 10 günde bir 122 lira çok şaşırdım. çok fazla geldi bana ...
10 gün mü dediler size 300 TL verdim 6 ay içinde 122 TL oluyor kan parası hormon kanları fln içinde

Ben anlamadım şimdi peki neye göre karar veriyorlarmış 6 ayda bir mi yada 10 güne 1 gelineceğine baya artmış fiyatlar. Ayrıntılı ultrasyon fiyatı ne kadar oldu acaba. Kim bilir

Yakın zamanda sertaç esinde ayrıntılı ultrasyon yaptıran varmı ikiz yada tek gebe fiyatları nasıl . Memnun kaldınız mı doktordan. Fiyatlar uçmuş başkentte iyice kararsız kaldım ben hastaneden

Doğru cnm bana da öyle dediler 6 ay içinde 122 TL olucak kanlar da içinde hormon kanlari
Baya uçmuşlar fiyat konusunda artık ayrıntılı ultrasyonu bile acaba başka nerde yaptırsam diye düşünüyorum. Göğşen hoca ayrıntılı ultrasyona gel mutlaka demişti.bendende acaba ne kadar muayene ücreti alacaklar.

Ama en uygun yer burası cnm diğer yerler ön görüşme bile 700. TL muayne fln ayriyeten kan parası içinde bile degil

Evet canım şehir dışından geliyordum.göğşen hocanın hastasıydım bende kalp atışını duyunca eve gidebilirsin demişti . Doğumuda yapacak mı göğşen hoca belli değil. Geçen yıl bile daha uygunmuş fiyatlar nerdeyse şimdi dışarıya yakın yapmaya çalışıyorlar.biz 3 4 bin arası diye biliyorduk tedavi ücretini sonra birde 6 7 bin e çıkarmışlardı. Sen canım tedavi mi görüyorsun

Evet canım şehir dışından geliyordum.göğşen hocanın hastasıydım bende kalp atışını duyunca eve gidebilirsin demişti . Doğumuda yapacak mı göğşen hoca belli değil. Geçen yıl bile daha uygunmuş fiyatlar nerdeyse şimdi dışarıya yakın yapmaya çalışıyorlar.biz 3 4 bin arası diye biliyorduk tedavi ücretini sonra birde 6 7 bin e çıkarmışlardı. Sen canım tedavi mi görüyorsun
Çok sevindim canım Allah'a sağlıkla. Kucağına almayı nasip etsin doğum ücreti 7 TL doğum paketi 10 bin civarı cnm bende huluai hocanın hastasiyim tedavi görüyorum. Kısmet olursa hafta yumurta toplama olucak ama bir süre gir dedim doktoruna çünkü devlet hastanelerinde bazen ihmal yapıyorlar geçenlerde Hulusi hocanın hastası hamileymis 22.23 haftadan sonra gelmemeye başlamış fiyat pahalı diye sonra devlet hastanesi çok ilgilnemeyince çocuğunu kaybetmiş belli bir süre git derim cnm hastahaneye doktorlar da çünkü öyle diyor belli süre gelin doğuma 1 ay kala başka hastanede yapın dogumuzu diyor

Çok sevindim canım Allah'a sağlıkla. Kucağına almayı nasip etsin doğum ücreti 7 TL doğum paketi 10 bin civarı cnm bende huluai hocanın hastasiyim tedavi görüyorum. Kısmet olursa hafta yumurta toplama olucak ama bir süre gir dedim doktoruna çünkü devlet hastanelerinde bazen ihmal yapıyorlar geçenlerde Hulusi hocanın hastası hamileymis 22.23 haftadan sonra gelmemeye başlamış fiyat pahalı diye sonra devlet hastanesi çok ilgilnemeyince çocuğunu kaybetmiş belli bir süre git derim cnm hastahaneye doktorlar da çünkü öyle diyor belli süre gelin doğuma 1 ay kala başka hastanede yapın dogumuzu diyor
Amin canım Rabbim hepimize isteyen herkese sağlıcakla hayırlısıyla nasip etsin inşallah😊ankaraya geldiğimde yine doktorumla konuşcam bakalım nasıl yönlendirme yaparsa ona göre devam ederim. Yapma ya kötü olmuş aslında bende devam edicektim bi kaç hafta daha kalp atışından sonra ama doktorum Bi sakınca görmedi sanırım gidebilirsin git evinde düzenini kur demişti bana.yinede arada kendisiyle hemşiresiyle haberleşiyorum devam ediyorum.

ben göğşen hocada 3. denememi yaptım geçen ay negatif aldım yine bana pgd yapılacak en son o kaldı artık. hepsi yapıldı. artık gücümde kalmadı hem maddi hem manevi. bir sürü borcum var onları ödemeden de yaptıramam :KK43:
Merhaba ben yeni başlıycam tedaviye raporlu ne kadar tuttu sizin

Etlik zübeyde hanıma gidiyordum bir yılda kez ameliyat oldum miyomdan tüplerim tıkalı ve tüp bebekten başka çarem yokmuş şimdi başkentte göğşen hocaya başladım önce embrio dondurup sonra ameliyat olcam ve sonra transfer inşallah ilk deneme olcak benim için maliyeti ne ladar olur sizce raporlu

Etlik zübeyde hanıma gidiyordum bir yılda kez ameliyat oldum miyomdan tüplerim tıkalı ve tüp bebekten başka çarem yokmuş şimdi başkentte göğşen hocaya başladım önce embrio dondurup sonra ameliyat olcam ve sonra transfer inşallah ilk deneme olcak benim için maliyeti ne ladar olur sizce raporlu
raporlu 6250 TL raporsuz 7315 TL son bir kaç haftada 4500 milyar harcadım kromozom testi kan testi muayne iğneler derken bu kadar tuttu yine iğne alicam az kaldı ignem rapor çıkınca odedigim ilaçların parasını alicam

X