Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bende çikolata kisti pihtilasma ve eşimde dna hasarı vardı şükür hamileyim sizin sorununuz nedir
bizde eşimde sperm hareket morfoloji sorunu var. hayırlı olsun. Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin. Eşinin dna hasarı düzelmeden mi yaptırdınız tüp bebeği. Bizde de dna hasarı %35 di sonra 8 e düşmüştü. Şuan ne durumda hiç bilmiyoruz

Amin inşallah düşmesi için 1 sene bekledik %10 altına anca düştü. %10 'ün altına düşmeden tup bebek yaptırmadım tabiki. Insallah sizinde soru kalmamış zaten ama burda herkese tavsiye muhakkak eşlerle omega 3 ve b12 kullanmalı. Karatay 'ın kitabında d vitamini magnezyum ve iyot testini yaptırın demişti bende gerçekten hepsi düşük cıktı 3 ay onlar için vitamin kullandım. Tüp bebek doktoru Hakan coksüer 'ın bi kitabı vardı karin masajı karındaki kan dolaşımını arttırıyo diye onu yaptım ve yürüyüş yaptim. Bide betaglukan folik asit selenyum kullandım eşimde q10 kullandi internette dolaşan bi macun var onu da kullandım çikolata kisti için herseyi denedim şükürler olsun ikiz gebelik oldu.

Günaydın kızlar. Pzt Göğşen önalana gideceğim de aklıma takılan bişey var. Biz uzun zamandır değerlere baktırmadık. O günde adetimin 4. günü olacak. Bir dahaki adetle tedaviye başlamaz heralde dimi testleri falan yapmadan. Birde dna hasar testi yapıyorlar mı başkentte bilen varmı.

Canım adetin 4. Günüde yapar dna hasar testi yapılıyor gecen sene yapıldı esime hayırlı uğurlu olsun tedavin ilk ve son olur inşallah

Değerlere bakmadan başlamaz tedaviye canım. Bizim hem aşılamadan önce hem tüp bebek tedavisine başlamdan önce bakılmıstı değerlere.
Ayrıca hasar testi orda yapılıyor mu bilmiyorum ama biz de eşim Kaan hocaya gittik. Hasar çıktı. Iki kere test verildi biri Düzen bir Gen labaratuvarında. Hasar düştü çok şükür. Hakkımızda hayırlısı

bizim en son %8 di hasar düşmüştü ama şuan ne durumda bilmiyoruz. yaptırmak istiyoruz dna hasar testi başlamadan önce. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Erkek kaynaklı tüp bebek tedavilerinde başarı sağlayan kişi fazla sanırım. İnşallah bizimde ilk denemede tutar kavuşuruz bebişimize.

Selam kızlar. Dün hastaneye gittik. Görüştük, kan tahlilleri smear testi alttan muayene falan haftaya tekrar gideceğim. Yumurtalarım iyiymiş ama sol tüp tamamen sağ tüpte kısmen tıkanıklık varmış. Bir de rahimde yapışıklık var ama anlamadım dedi. moralim çok bozuldu çünkü bende sorun yok diye biliyordum. Ama yanlışmış 2 yıl önce çekilmiş rahim filmime baktı. Tekrar filme gerek yok dedi. Vakit kaybetmeye gerek yok. Zaten doğal yolla olsaydı şimdiye kadar olurdu dedi. Nisanda tedaviye başlıyoruz inşallah. Hiçbir maddi kaygısı yok ve çok kibar çok sevdim memnun kaldım. İnşallah ilk tedavimle de olumlu sonuç alırım.

Hayirli olsun..Rabbim çok bekletmeden hayırlı evlatlar versin

tedavin hayırlı olsun canım. peki yapışıklık için histereskopi önerdi mi.

tedavin hayırlı olsun canım. peki yapışıklık için histereskopi önerdi mi.
Sağol canım yok önermedi. Belki haftaya gideceğim o zaman söyler. Yumurtanın birisi olması gereken yerde değil biraz yukarıda dedi. Bunun için ne yapacak bilmiyorum henüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…