Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Muayene ücreti 122 lira canım. Aşılama için nisan ayında 800 lira kadardı ama zam geldiyse bilemem. Igneler için istenen evrakları götürüp rapor çıkarılmıştı. Tüp bebekte raporlu 3000 lira raporsuz emin değilim ama 4000 küsür sanırım bunlar hastane için ödenen ücret. Iğnelerin fi yatı da raporlu 600 e yakın tuttu bizim. Sperm testi aşılamanın içindeydi ayrı ücretini bilmiyorum. Umarım yardımcı olmuşumdur. Başka sorun olursa yazarım. Allah yardımcın olsun

Çok tesekkur ederim canim Allah razi olsun.sende mi Göğsen Onalanin hastasisin ?memnunmusun peki ?

merhabalar bende buraya gogsen hoca ile ilgili uzun zaman sonra bir kac sey yazmak istiyorum...sayin hica belki tup.bebek konusunda cok basarilir iyidir ama sanirim hocanin benim psikolojimde biraktigi etki hic bitmeyecek...bundan yaklasik 1.5 yil once kimyasal gebelik ve dis gebelik teshisiyle ununu duydugum gogsen hocaya gitmistim...elimde tuplerimin acik oldugunu gosteren rahim filmiyle...hoca ilk kontrolunde daha masadayken...immmmm seninn cocugun olurmukiiii acabaa olur ama ya demist...ilk soku o an yasadim neden bunu soledigini anlamadim ama o sokla odasina gectik...kendisi bana benim filmde acik gozuken tuplerimin kotu oldugunu biri sosis gibi biride eh fena degil gibi gozuktugunu soyledi...ondan once abkaranin en meshur doktorlari lutfu onderoglu..hrs coskun aydin...cemil hoca...senol hoca hic biri bu yorumu yapmamisti. tuplerin gayet iyi demisti...anlam veremedim o an soktaydim...senin bu tuplerinle ameliyat yani laparoskopi bile zor dedi..tup bebek gerekliymis...ben tabi o an yasadigim sokla aglamaya basladim. bana mendil uzatti aglama dedi..tam o sirada telefonu caldi kizi ariyordu ben aglarken bana cocugumun zor olacagini soylemisken kendini kizina sevgi sozcukleri soyluyodu...telefonu kapatti bana guclu ol dedi ve odadan ayrildim...ogun yasadiklarim bugun hala gizumun onunde..cunku bnim herhangi bir ameliyata yada tup bebegr gerek jalamadan sukur bebegim oldu ve suan 2 aylik...ama ben o sure biyunca benim hic cocugum olmayacak sandim umudum herseyim bjtmjsti...belko onda tup bebek denesek cocugum olacakti ve ona cok mutesekkir olacaktim ama suan anliyorumki gerekki gereksiz her hasta tup bebege yonlendiriliyor. evet tibbi gereksinimse tabiki yapilmali ama gerek yoksa neden bu ugras yazik gunah...neden bana tuplerim acikkken boyle yorum yapildi...kizlar sizde ister gogsen hocayla devam edin ister etmeyin ama umudunuzu aslaaaa yitirmeyin...
Merhaba arkadaşım bende gogsen hocaya ilk gittiğimde sol tüpün de hasar var dedi çok üzüldüm normalde kadın dogumcular birsey yok demişti kafam karıştı başka Prof. Lara sordum onlarda gogsen hocayla aynı şeyleri söylediler gogsen hocada 2 tup bebek denedim olmadı şimdi hacettepede Gürkan bozdağa aşılama yaptırdım sonuç bekliyorum. Asilamayirapor hakkı olmak için deniyorum raporum çıkar çıkmaz gogsen hocaya koşacağım süper biri sen talihsizlik yaşamışsın ama inan süper biri o tam bir babacan yani bu arada Rabbim yavrunun sana bagislasin

Çok tesekkur ederim canim Allah razi olsun.sende mi Göğsen Onalanin hastasisin ?memnunmusun peki ?
Evet Göğşen hocanın hastasıyım canım. Öncelikle temiz düzgün bir merkez herkes gayet güler yüzlü işini yapıyor. Doktor beye gelince,ilk gittiğimiz gün biraz geç kalmışsınız dedi haklı olarak hemen başlayalım isterseniz dedi asilamayla başladık. Ben biraz üzüldüm asık suratlıydı ama sonraki günler gayet neşeli hallerini de gördüm. Zaten genelde hemşire hanım ilgileniyor sorularına cevap bulabiliyorsun. Biz şimdilik memnunuz canım.

Merhaba arkadaşım bende gogsen hocaya ilk gittiğimde sol tüpün de hasar var dedi çok üzüldüm normalde kadın dogumcular birsey yok demişti kafam karıştı başka Prof. Lara sordum onlarda gogsen hocayla aynı şeyleri söylediler gogsen hocada 2 tup bebek denedim olmadı şimdi hacettepede Gürkan bozdağa aşılama yaptırdım sonuç bekliyorum. Asilamayirapor hakkı olmak için deniyorum raporum çıkar çıkmaz gogsen hocaya koşacağım süper biri sen talihsizlik yaşamışsın ama inan süper biri o tam bir babacan yani bu arada Rabbim yavrunun sana bagislasin
belki bana denk gelmistir..ama dedigim gibi demekki tuplerimde sikinti yokmuski dogal yolla ugrasmadan sukur raabim nasip etti. ben tum kadin dogumculara filmi gosterdim hatta cevat bey var unlu bir rahim filmj ceken kisi ona bu olaydan sonra filmi attim...tupleriniz gayet normal dedii..belki sorun vardi o an ama tupleeim degildi bence...burda herkesi ole anliyorumki umut dunyasi.. bir evladim olsunda nasil oluyorsa olsuna geliyor insan. ben oyleydim hatta gidecegim tup bebek merkezine bile karar vermistim. dilerim ellerimi actim hamileykende cok dua ettim rabbim gonulden isteyen evlat hastetiyle gozleri dolan herkese ama herkese nasip etsin ins

belki bana denk gelmistir..ama dedigim gibi demekki tuplerimde sikinti yokmuski dogal yolla ugrasmadan sukur raabim nasip etti. ben tum kadin dogumculara filmi gosterdim hatta cevat bey var unlu bir rahim filmj ceken kisi ona bu olaydan sonra filmi attim...tupleriniz gayet normal dedii..belki sorun vardi o an ama tupleeim degildi bence...burda herkesi ole anliyorumki umut dunyasi.. bir evladim olsunda nasil oluyorsa olsuna geliyor insan. ben oyleydim hatta gidecegim tup bebek merkezine bile karar vermistim. dilerim ellerimi actim hamileykende cok dua ettim rabbim gonulden isteyen evlat hastetiyle gozleri dolan herkese ama herkese nasip etsin ins
Allah yabrunuxa uzun hayırlı ömürler versin hem maddi hem manevi yipraniyoruz artık gücüm tükeniyor insan sabredemiyor

Allah yabrunuxa uzun hayırlı ömürler versin hem maddi hem manevi yipraniyoruz artık gücüm tükeniyor insan sabredemiyor
inan bak rabbim yazdiysa er yada gec veriyor buna yurekten inan...kimseyede kaldiramayacagi yuk vermiyor rabbim dayan ins gelecek bebis...benim eski mesajlarimi oku istersen yaptigim seyleri yazmistim belki faydasi olur sanada

Rabbim hayirlisiyla hayirli zamanda sizi evladiniza kavuştursun belki benim gibi bizim gibi evlatlariniz olur bir anda.
Ben de 3sene bekledim ugrastim doktorlara gittm hicbir müdahale yapilmiyodu bana git olur diyolardi, sadece Göğşen bey yaşin geçiyo her ay dezavantaj beklemeye gerek yok işlemlere başlayalim dedi. Toplam 5aşilama(farkli hastanelerde) 2tüp bebek yapildi simdi ikizlerim var çok şükür. Insallah sizin de böyle olur rabbim kulunu dara koymaz bir sey olmuyosa sizin ona dua etmenizi istedigi icindir dua edin edelim rabbim kulun kula ettigi duayi daha cabuk kabul edermiş. Allahim isteyen tüm kullarinin icinde size de hayirlisiyla tez vakitte kucaginizi doldursun.amiin.

inan bak rabbim yazdiysa er yada gec veriyor buna yurekten inan...kimseyede kaldiramayacagi yuk vermiyor rabbim dayan ins gelecek bebis...benim eski mesajlarimi oku istersen yaptigim seyleri yazmistim belki faydasi olur sanada
Sağol canım inşallah Rabbim kucağımıza boş bırakmaz

Rabbim hayirlisiyla hayirli zamanda sizi evladiniza kavuştursun belki benim gibi bizim gibi evlatlariniz olur bir anda.
Ben de 3sene bekledim ugrastim doktorlara gittm hicbir müdahale yapilmiyodu bana git olur diyolardi, sadece Göğşen bey yaşin geçiyo her ay dezavantaj beklemeye gerek yok işlemlere başlayalim dedi. Toplam 5aşilama(farkli hastanelerde) 2tüp bebek yapildi simdi ikizlerim var çok şükür. Insallah sizin de böyle olur rabbim kulunu dara koymaz bir sey olmuyosa sizin ona dua etmenizi istedigi icindir dua edin edelim rabbim kulun kula ettigi duayi daha cabuk kabul edermiş. Allahim isteyen tüm kullarinin icinde size de hayirlisiyla tez vakitte kucaginizi doldursun.amiin.
İnşallah canım. İnan o kadar sua ettim ki etrafımda hak etmeyen o kadar kişi hamile kaldı ki. Hemde Allaha hiç dua etmeden ya hamile kalırsam ne yaparım ben diyen çocuk istemeyipte olan.insan üzülüyor tabi inan bu defa dua etmek icimden gelmedi Allaha isyan değil bu asla. Ama öyle birşey ki içimdeki hiç bişey yapmak gelmiyor. İstedikçe olmuyor sanki.

İnşallah canım. İnan o kadar sua ettim ki etrafımda hak etmeyen o kadar kişi hamile kaldı ki. Hemde Allaha hiç dua etmeden ya hamile kalırsam ne yaparım ben diyen çocuk istemeyipte olan.insan üzülüyor tabi inan bu defa dua etmek icimden gelmedi Allaha isyan değil bu asla. Ama öyle birşey ki içimdeki hiç bişey yapmak gelmiyor. İstedikçe olmuyor sanki.
Inan hislerime tercüman oldun. Ben de geçen hafta tüp bebekte negatif sonucumu aldım. Aynı şeyleri düşünmemek elde değil. Hamile kalıp ağlayanlar çöpe atanlar duydukça sinirlerim bozuluyor. Bize niye vermiyosun Allahım hiç mi hak etmiyoruz diyorum ama elden bişey gelmiyor. Biz de annelik duygusunu tadariz bir gün insallah

Inan hislerime tercüman oldun. Ben de geçen hafta tüp bebekte negatif sonucumu aldım. Aynı şeyleri düşünmemek elde değil. Hamile kalıp ağlayanlar çöpe atanlar duydukça sinirlerim bozuluyor. Bize niye vermiyosun Allahım hiç mi hak etmiyoruz diyorum ama elden bişey gelmiyor. Biz de annelik duygusunu tadariz bir gün insallah

Çok zor bir durum ve en kötüsü de etrafındaki insanar seni anlamıyor çünkü çocukları var beni anlayan ancak benim gibi olanlar Allah Birgül kucagimizi doldurur inşallah.

Kızlar ne yaprsunuz tedavisi devam eden kader arkadaşlarim Rabbim sabrınızı selamete erdeirsin bize yaşattığı mutluluğu hepiniz yaşayın inşallah bebişim dunyaya geldi şükür darısı bekleyen herkese hayırlısı ile

Bende 13 ağustosda tanıştım
Selam arkadaşlar Baya kalabalıkdı.sağ tüpüm de bi sorun görünüyor dedi bi kaç kan tahlili istedi birde genetik pıhtılaşma testi yaptırdık. 1 tüp bebek kimyasal düşük oldu.birde normal yoldan dış gebelik mi normal mi tam anlaşılamadı betahcg düzensiz artmıştı 6ncı haftada düşük yaptığımız için test yaptırdık sonuç bekliyoruz .genetik ne zaman çıkıyor yaptıran varmı.birde histereskopi yapıcak yaptıran varmı fiyatı ne kadar.histereskopiden ne kadar sonra tüp bebek tedavisine başladınız.

Kızlar ne yaprsunuz tedavisi devam eden kader arkadaşlarim Rabbim sabrınızı selamete erdeirsin bize yaşattığı mutluluğu hepiniz yaşayın inşallah bebişim dunyaya geldi şükür darısı bekleyen herkese hayırlısı ile

Çok sevindim canim hayirli olsun maşallah rabbim bu günleri gösterdi darisi bekleyen umut eden herkese olsun. Sag salim mutlulukla saglikla büyüt bebişini insallah.
Ayyy hala aklimda hicbir sey hissetmiyorum içim boş gibi neden böyle hic belirti yok çatlatmiştin hepimizi ama bak mucizen kucaginda şimdi. Çok şukür bu günleri gösteren rabbime. Allahim bekleyen herkese tez zamanda nasip etsin insallah.

Bende 13 ağustosda tanıştım
Selam arkadaşlar Baya kalabalıkdı.sağ tüpüm de bi sorun görünüyor dedi bi kaç kan tahlili istedi birde genetik pıhtılaşma testi yaptırdık. 1 tüp bebek kimyasal düşük oldu.birde normal yoldan dış gebelik mi normal mi tam anlaşılamadı betahcg düzensiz artmıştı 6ncı haftada düşük yaptığımız için test yaptırdık sonuç bekliyoruz .genetik ne zaman çıkıyor yaptıran varmı.birde histereskopi yapıcak yaptıran varmı fiyatı ne kadar.histereskopiden ne kadar sonra tüp bebek tedavisine başladınız.

Allahim emeklerinizi dualarinizi karşiliksiz birakmasin insallah tez zamanda olumlu sonuç alirsiniz. Ilk tup bebek denemesi olumsuz olunca bana histereskopi yapilmişti sonraki ay tedaviye başlamiştik hemen beklememiştim ama ücreti hiç hatirlamiyorum aradan uzun zaman geçti.

X