Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

A Aya_benzerdi littlebiggirl ohhh kizlar geliyo maşallah allahim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Heyecan sarmistir iyice gerci ikiz olunca başiniza ne gelecegini bilmeniz mümkün degil yaşayip göreceksiniz. Biz 10aylik olduk emekleme yürüme calismalari yemek maceralari derken ugraşip gidiyoruz. Rabbim bu telaşlari isteyen uğraşan herkese nasip etsin hep dualarimdasiniz.

oooo maaşalah siz bitirmişsiniz neredeyse coookkk geçmiş olsun Allah sağlıcakla kucağınıza aldirtsin kizçeleri darısi da bize ve bekleyen herkese olsun

Benimde sezeryan inşallah bi sıkıntı yaşamadan cektigimiz zorlukların meyvesini alırız Allahın izni ile heyecan ve sabrla brkliyorum bende

Allahima bin sukur çok güzel bir duygu.. bu kadar dayandık inşallah dayanmaya devam ederiz şimdilik iyi herşey.. sizin içinde zaman ne çabuk geçti değil mi :) büyümüşler maşallah

Allahima bin sukur çok güzel bir duygu.. bu kadar dayandık inşallah dayanmaya devam ederiz şimdilik iyi herşey.. sizin içinde zaman ne çabuk geçti değil mi :) büyümüşler maşallah

Zaman gercekten de cok cabuk geciyo forumlarda doktor aradim araştirdim okudum aşilama oldum 2defa tüp bebek denedim hamile kaldim dogurdum 10aylik oldular. Yazarken neler yaşamişim diyorum ama onlarla ugraşirken insan yaşadigi tüm sıkıntıları unutuyo. Allahim isteyen herkese nasip etsin hayirlisiyla tez vakitte inşallah.

Arkadaşlar transferin 4. Günü beta sı 1 olupta yükselen var mı 1.89 erken biliyorum doktor e2 istemişti yapmışken beta az da olsa çıkar dedim ama maalesef benim gibi olan var mı 5. Gün embriyosu benim ayrıca transferden sonra e2 ve progestoron değerleriniz kaç çıktı

Kızlar merhaba,tüp bebeğe başlayacağız ama aklımda bir sürü sorular. Adetten bir hafta önce gel dediler yarın gideceğim görüşmeye ama tedaviden önce sperm dna hasar testi yaptıran var mı ilk denemeden önce yoksa ilki tutmazsamı yönlendirildiniz tedaviden önce neler yaptınız vitamin falan kullandınız mı eşiniz için ne olur tecrübeli arkadaşlar

Merhaba hayırlı olur inşallah. Bende gogsen beyin hastasiydim.ilk denemede tutundu
Çok şükür. Belli bir sorunumuz yoktu eşim ve benim. Ilk gidince ultrasonla bakıyor . Kan aliyor.Sonrasi siz adetin 2 .günü gidiyorsunuz ultrason bakıp kan alınıyor uygunsa tüp bebek için iğne tedavisi başlanıyor. Eşinden de sperm örneği alınır.kontrol için. Bizimki ole olmuştu . Zaten gün gün ilerliyor tedavi 3gunden sonra yine çağırıp kan ultrason kontrolü vs.seklinde ilerliyor.oncesinde vitamin desteği uygulamadı bize.ben ekmek pirinç yağlı yemekler kesmiştim.gunde 3 litre su iç.eye başlamıştım.folik alıyordum

Kacinci gün embriyosu çıkmaması normal . E2 ve progestani hatırlamıyorum canım transfer sonrası istememişti galiba bnden

Teşekkür ederim canım. Biz iki kere aşılama yaptırdık ama yine de çok tedirginim eşimin değerleri biraz düşük tutmazsa diye çok korkuyorum. Sürekli okuyup yeni biseyler öğreniyorum karmakarışık oldum

Çok haklısın stresli yorucu bir süreç ama dr.una güven. O gerekenleri yapıyor aklıma takılanları sorabilirsin istediğin zman

oooo maaşalah siz bitirmişsiniz neredeyse coookkk geçmiş olsun Allah sağlıcakla kucağınıza aldirtsin kizçeleri darısi da bize ve bekleyen herkese olsun

Doğru söylüyorsun ama normal bebelere bakınca haline şükrediyorum sanki çok nazlilar :)

Arkadaşlar merhaba, eve çıktık bile biz... şimdi süreç biraz farklı oluyor, karnımda bağırsak hareketi hissedince sanki onlar hala orada gibi bir duygu oluyo... şimdi emzirme harekatı başladı, sezaryen dikişi epey acılı oldu bende... tecrübeli olan var mı aranızda ne zaman geçer? Hepinize teşekkür ederim darısı size

Ikiz olunca çabuk iyileşmek durumunda kaliyosun canim çünkü senden başkasi besleyemiyo tamam altini degistirirler uyuturlar ama çok küçükler sürekli emmek isteyecekler ve hep sana ihtiyaclari olacak. Allahim güç kuvvet versin sana. Benim de karnimda agri oldu ama eve ciktiktan sonra hep ayaktaydim yavaş yavaş tüm işleri yapmaya caliştim ilk 15gün ayakta fazla kalirsam kivrilma ihtiyaci hissediyodum yere çömeliyodum öyle olunca. Agri oldugu için korse de kullanamadm göbüş benimle gelmeye devam ediyo.:))) saglik olsun diyorum napalim estetikten geçtim artk zaman bulup duş alip sacimi kurutursam şükrediyorum.:)))

Selam arkadaşlar kendiliğimden hamile kalmıştım raMazanda bu pzt 5 haftayı bitirnce düşük yaptım. İlk tüp bebek tedavimde kimyasal gebelikle sonuçlanmıştı.Aranızda daha önceden düşük yapıp göğşen hocaya gittiğinizde size nasış bi tedavi yöntemi uyguladı ..tedaviden önce düşüklerin sebebini araştırmak için genetik kan pıhtılaşması gibi testleri yaptırmışmıydı.

Canım benim, bugün daha iyiyim dediğin gibi bebeklerin ihtiyacı olunca mecburen iyileşiyorsun... varis çorabı giydirdiler bir hafta duracak dediler ama dayanamadım az evvel çıkardık annemle, ayaklarım hamilelikte olmayan davul şişliğine sahip olmuşlar :/ umarım geçer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…