Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

evet zaynapcim azcıcık kaldı ama bu gğnlerde geçmek bilmiyor bir an önce görmek istiyorum miniklerimi..bu günümüze şükür darısı burda derdini paylasıp umut bekleyen bütün arkadaslarımıza olsun dualarımız onlarla inşallah
Aminnnn aminnn hep dualarimda bu yollarda emek sarf eden herkes hazirlikları tamamladıniz mi bari

Benim cikolata kistim vardi ama biz direk tup bebek denedik cok şükür ilk denemede tutundu bebeğimiz şimdi 27.haftamızdayiz Rabbim nasip ederse
Tebrik ederim Rabbim tamamını erdirsin sağlıklı evladınız olur inşallah doktor bey bana da tüp bebek dedi ama elim önce aşılama yapalım diyor bide tüp bebek tedavi süreci ne kadar sürüyor

Kızlar çikolata kisti hastası olduğumu bu ay öğrendim tedaviye başlıcaz adetim gecikti test yaptım böyle çıktı hamile olabilir miyim orucum elin ayağım titriyor şuan

Eklentiler

• 3BA3F657-9CDA-4B75-BB28-6EE985C002C1.jpeg
    3BA3F657-9CDA-4B75-BB28-6EE985C002C1.jpeg
    18,4 KB · Görüntüleme: 124
Kızlar çikolata kisti hastası olduğumu bu ay öğrendim tedaviye başlıcaz adetim gecikti test yaptım böyle çıktı hamile olabilir miyim orucum elin ayağım titriyor şuan
silik bi çizgi gözüküyor , yarın kan tahlili yaptır hamile olma ihtimalin çok yüksek gözüküyor :)

denednmi meyrasu cok yni daha gün geçtikçe o silk çzgi koyulaşıyor ben nerdeyse her gün yapmıştım test çzgiyi net görene kadar
Sabah yaptım sonra kan verdim koyulaşma var gibi ama kan sonucum gelmeden sevinemicem

Eklentiler

• 8807880A-CBBC-4C09-B26A-DDF07C204297.jpeg
    8807880A-CBBC-4C09-B26A-DDF07C204297.jpeg
    16,4 KB · Görüntüleme: 68
Slm kızlar benimde ilk tüp bebek denememde 6 embriyo oldu biri kimyasal biri sağlıksız gebelik oldu en son ikincisi denedim iki transfer oldu ve tutmadı diğer Embriyolarim yaşamadi malesef bu sefer tüp bebek için göğsen hocada karar kıldım ama çok yorucu bi süreç artık hiç kimseye karşı umudum kalmadı malesef buradakileri okuyunca bi gidip goruscem umarım iyi olur Rabbim kimseyi bu konu da sinamasin.

Slm kızlar benimde ilk tüp bebek denememde 6 embriyo oldu biri kimyasal biri sağlıksız gebelik oldu en son ikincisi denedim iki transfer oldu ve tutmadı diğer Embriyolarim yaşamadi malesef bu sefer tüp bebek için göğsen hocada karar kıldım ama çok yorucu bi süreç artık hiç kimseye karşı umudum kalmadı malesef buradakileri okuyunca bi gidip goruscem umarım iyi olur Rabbim kimseyi bu konu da sinamasin.
sorununuz nedir arkadasım

meyrasu kan sonucun nasıl cıktı hiç dönmedin buraya meraktayız
Kan değerim 350 çıktı şimdi bekliyoruz keseyi görmeden kimseye söylemeyelim dedik içten içe yenemediğim bi korku var ama çok farklı bir duygu bu ay çok üzülmüştüm herşey güzel olacak inşallah:)

X